Babé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cikkamakka, Módosítva: 2012. március 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Hidratáló krém, csökkenti a bőr vízvesztését, szabályozza a faggyútermelést.
  • Gyulladáscsökkentő, bőrregeneráló, enyhe hámlasztó hatású.
  • Javítja a bőrhibákat, kiegyenlíti a bőr tónusát, eltakarja a pattanások helyét.
  • Matt bőrfelszínt eredményez.
  • Antioxidáns, megköti a szabad gyököket.
  • Puhítja és csökkenti a gyulladt területet.

Hatóanyagok: CytobiolRBardane (cink PCA, Bardane, Biotin) 5%, Niacin-amid 4%, Mattító púderek 2%, Vitamin E 0.25%, Szalicilsav 0.2%

celity

2018. január 1.

Sok sok éve küzdök a problémás bőrömmel, végre egy krém amit tökéletesen tolerál a bőröm! Az arclemosójával együtt használom, nagyon jó beszívódik, jól hidratál és nem jött ki újabb pattanásom. Jól kombinálható különböző szérumokkal is, ha épp úgy adódik !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Newsee89

2017. július 9.

Nekem nagyon jól bevált.Nem zsírosodik annyira a bőröm a kritikus területeken és jól is hidratál ahol szárazabb.jó rá sminkelni és a pórusaim sem olyan tágak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 9.

Timcsi85

2017. május 26.

Nem mattít, nem de nem is zsírosít. Hát, erős négyes. Illatta mint a lemosója, finom, és jól táplál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

Handy9404

2017. március 8.

Fú... én nem is tudom mit mondjak... Alapvetően mindig a pattanás volt a gond, valahogy sosem marad tiszta az arcom legalább egy hétre, hiába igyekszem... Aztán kaptam egy ilyet a barátnőmtől, mivel már annyit nyafogtam, és ez "fú de jó lesz, segít, oje". Aztán használtam 4-5 napig, és azt vettem észre, hogy az átlagos 2-3 pattanásom helyett, az arcom tele lett bőr alatti, de mégis vörösen világító ragyákkal. Nagyjából most olyan az arcom mint egy varangyos békának. Ilyen problémám még soha nem volt. Szóval nem tudok másra tippelni, mint erre a krémre. 2 napja hagytam abba a használatát, azóta elkezdtek leapadni a dudorok, de még mindig szörnyű. Lehet valamiféle allergiás reakciót váltott ki belőlem, bár a hatóanyagokat külön-külön tekintve még nem okoztak problémát más termékekben. Sajnos így jártam, nem tudok semmi jót gondolni a termékről :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

cacti

2016. június 12.

Szuper kis krém, amikor használtam sokkal gyorsabban múltak el a kisebb sebek az arcomról és folthalványításban is segített. Nekem mattította a bőröm, bár hidratálása max. a nagyon zsíros bőrűeknek lehet elég. Jól lehet rá sminkelni, könnyed krém, gyorsan beszívódik. Egyedül az ára miatt nem veszem újra, megpróbálkozom más, olcsóbb krémekkel amik Niacinamidet tartalmaznak, mert a bőrömön nagyon szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

Kendra

2014. március 6.

Jaj de sokat vártam én ettől a kis krémtől...-az illata,állaga tetszik,de a bőröm nem szereti,amikor arctisztítás után felkenem kicsit csíp is,ez nem lenne gond,de kb félóra múlva úgy fénylik a fejem mintha be dugtam volna a zsírosbödönbe-hát ez minden csak nem matt bőrfelszín! Sminkelni jóllehet rá,kár,hogy most nem igazán lehet még rendbe nem jön a bőröm...A piros dudorokat begyullasztja,a többi részen nem hoz újakat,de ezt a fénylő pacafejet amit csinál nem nagyon tudom a javára írni.Nekem pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 6.

brizsitke

2013. január 15.

Up: Szárít. Vagy csak nem eléggé hidratál. Nem elég az akneroxid, h attól is csúnyán szárad az arcom, még ez is. Most egy ideig pihentetem asszem..
A sok jó vélemény meggyőzött (no és Apolka:), hogy érdemes áttérni AHA, BHA sav alapú arckezelési szeánszokra, vagy hogy is fogalmazzak. Beszereztem ezt is többek között nappali krémnek, igaz hogy az irritált bőrre valót szerettem volna, de a nem túl eszes patikuskisasszony nem nagyon akaródzott tájékoztatást adni, h az megrendelhető-e egyáltalán, így elvittem ezt. Tulajdonképpen elégedett vagyok vele, igaz talán kicsit kevés télre, száraz a bőröm nagyon, de ezt betudom annak h az erősebb 10% akneroxid nem túlzottan kíméli..
Az állaga kellemes, kicsit talán vizes, nem túl sűrű, általában két pumpálásnyit viszek fel reggelente, sima vizes arctisztítás után. Az elején picit csípett, de én szeretem ha vmi csíp, valahogy azt az érzetet társítja magával, h dolgozik/hat a krém. Gyorsan felszívódik, nagyon szépen lehet rá sminkelni. Mindenesetre, az arcom mintha kicserélődött volna, bár nem ennek tudható be főleg, de biztos, hogy segítette a többi terméket, és nem ellenük dolgozott. Problémás bőrre, egy próbát megér.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

guccigirl

2012. április 26.

Mostanában előjött néhány pattanásom, és beszereztem egy ilyet. Már használtam az irritált bőrre való verzióját, de most inkább emellett döntöttem. Mivel Cikkamakkához hasonlóan én sem csak ezt használom, így nem tudom egyértelműen eldönteni, hogy a sok kence közül mi használ, és mi az, ami kimaradhatna, de a cél érdekében inkább szorgosan kenek mindent. Erről pozitívumként a kiszerelését tudom megemlíteni, és azt, hogy nem irritál, + nem dolgozik önmaga ellen, azaz nem okoz további pattanásokat. Viszont nagyon nagy bajom, hogy teljesen csillog tőle a homlokom, mintha egy filmréteg lenne rajta. Hozzáteszem, hogy egyébként soha, még nyáron sem csillogok... Ez vizsgaidőszakban, tanulás közben, itthon ülve nem zavar, de ha rá kellene sminkelnem, vagy akár ilyen fejjel kéne kimennem az utcára, akkor nagyon zavarna. És ha hozzányúlok a bőrömhöz, akkor érzek rajta egy zsíros réteget, órákkal a felkenés után is olyan, mintha be sem szívódott volna, csak elterül a bőr felszínén. Mivel rosszat nem tett velem, kap 3 csillagot, de ezt a be nem szívódós-csillogást nem tudom neki megbocsátani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 26.

Cikkamakka

2012. március 23.

Nappalra használom kb. 3 hete (éjszakánként Avene Diacneal v. Bioderma Sebium AKN+Babé Stop AKN Hidratáló Krém Irritált Bőrre, néha még Alverde Anti-Aging Liquid pár csepp rózsaolajjal felturbózva), és napról-napra látványosabb az eredmény! Az én bőröm nem lesz teljesen matt tőle, de ez egyáltalán nem zavar, ezt a problémát megoldom mással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Biotin

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.

Squalane eo 1 0

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.