Babé

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Anna, az összetevőket feltöltötte: hazilotusz, Módosítva: 2011. június 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

• Tisztítás után serkenti, élénkíti a bőrt.
  • Összehúzó hatású, szabályozza a faggyúmirigyek működését.
  • Bőrregeneráló hatású.
  • Hámlasztó és keratolitikus hatásánál fogva megakadályozza a mitesszerek képződését.
  • Csökkenti a bőrhibák kialakulását, felgyorsítja azok eltűnését.

delijozsefcsaba

2017. szeptember 3.

Nekem nagyon nem vált be, pedig eddig sosem hozott csalódást a BABÉ termékcsalád.Úgy összehúzta a pórusaim, hogy megfojtotta szegény arcbőröm, a szervezetem pedig még több faggyút termelt kompenzálásképpen. Sőt, ki is pirosította az enyhén érzékeny arcom. Senkinek nem ajánlom, főleg ennyi pénzért. Én akciósan is több mint 3000 Ft-ot fizettem érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Newsee89

2017. július 9.

Amennyire jó a kombinált bőrre való kréme..ez épp olyan rossz.se nem tisztít rendesen..se nem húzza össze a pórusaimat.biztos nem veszem töbveszem.De rontani sem rontott a helyzeten 2csiilagag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 9.

konyareka

2017. április 1.

Segített a pattanásaim begyógyulásában, érezhető volt a pórusösszehúzó hatása. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2016. február 9.

Én évekig csak ezt használtam pattanások ellen, mert ennyi is elég volt, négy öt kifogyott flakon lehet a birtokomban, de aztán váltottam egy gyógyszertári kamillás lemosóra, az is elég jó, de az esti arcápolási rutinomba (micellás víz, kénes szappan kefével habosítva, tonik, hidratálás) az nem volt elég kíméletes, az inkább lemosó, ez pedig ténylegesen tonik, a lemosóval ellentétben ez nem szárított, csak egy plusz tisztítást és "pattanástalanítást" adott. Ennél jobb tonikom még nem volt, megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. február 9.

ujfipati

2015. november 27.

Nekem bevált ez a tonik. Évek óta küzdök pattanásokkal, ez kordában tartja. Érdemes egy-egy termékcsaládból válogatni az arcápoló készítményeket,mert egymás hatását kiegészítik. Nekem a Babé nagyon bevált,pedig nagyon sok mindent próbáltam már, ennyire szép még nem volt a bőröm,mint mióta ezeket használom.
Mindenképp megérte a pénzt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Mindenképp megérte a pénzt.

kissnoncsa

2014. február 9.

Sajnos engem is csak szárított az aknék ellen pedig semmi haszna nem volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 9.

Sajnos engem is csak szárított az aknék ellen pedig semmi haszna nem volt.

Mandi

2013. július 22.

Nekem is bevált,nem szárít bár egy kicsit kipirosodik tőle az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

Nekem is bevált,nem szárít bár egy kicsit kipirosodik tőle az arcom.

Gee

2011. július 12.

Nekem bevált, a hozzá tartozó krémmel használom, ami jól hidratál, így nyoma sincs szárításnak, hámlásnak, kevésbé fénylik tőle a bőröm. Az illata egy kicsit erős, de megszokható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 12.

vador

2011. július 2.

Büdös, töményen alkoholos, szárító tonik. A pattanásokat nem tüntette el, de kiszáradt, kipirosodott és hámlott a bőröm tőle. Van ennél sokkal jobb, sokkal olcsóbban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 2.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Biotin

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.