KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babor

Ár:   21 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Babor.hu-n 21 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: babor2, Módosítva: 2017. november 29.

Ár:   21 900 Ft
Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Babor.hu, 21 900 Ft

"A karácsonyi ünnepek előtti stresszes időszakban a BABOR mindig kéznél van! 24 db gondosan összeválogatott, peciziós ampulla rejtőzik az naptár ablakocskái mögött. Ajándékozd meg magad értékes énidővel, és kényeztesd bőröd egy intenzív ampullakúrával még mielőtt beköszöntenek az ünnepek."

• Hydra Plus Active Fluid – ellátja a bőrt preciziós hidratáló faktorokkal
  • Algae Active Fluid – intenzíven hidratálja és revitalizálja a bőrt az óceán erejével
  • Triple Booster Fluid – 3as hatással a bőrfunkciók támogatásán dolgozik a fiatalos megjelenésű bőrért
  • Active Night Fluid – segíti a bőr éjszakai regenerációját
  • Collagen Booster Fluid – támogatja a bőr természetes kollagén termelését
  • Youth Control Bi-Phase Ampoule – láthatóan csökkenti a ráncok mélységét és feszesíti a bőrt
  • 3D Lifting Fluid – javítja a bőr rugalmasságát és a szövetek szilárdságát
  • Lift Express Fluid – láthatóan csökkenti a ráncok mélységét
  • SeaCreation THE SERUM – luxus, aktív anti-aging hatóanyagokkal kényezteti a bőrt

Ár: 21 900 Ft, Eladó: Babor.hu
Fizetés: utánvét, Szállítás:futárszolgálat

SMH

2018. február 8.

Bár a karácsonyt kellett volna ezzel a naptárra várnom én februárban kezdtem el használni, így még nincs kiforrott véleményem, csak az első benyomásomat tudom leírni.
Már a csomagolás is gyönyörű, ide értve a roppant jó minőségű papírszatyrot is, illetve a naptár külső borítását. Az ampullák passzosan vannak a műanyag tartóban, így ki van zárva, hogy kiessenek a helyükről és véletlenül összetörjön. Maga az ampulla - legnagyobb meglepetésemre - valódi üvegből van, ami annyira erős, hogy először alig bírta eltörni =)
Egy adag nekem két használatra is elég úgy, hogy az arcomat, nyakamat és az egész dekoltázsomat bekenem vele és még a kézfejemre is jut belőle. Az illata kicsit erős - de nagyon kellemes - , ez lehet hogy valakit zavar.
A hatásáról még update-elek ha elhazsnáltam az egészet

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

A hatásáról még update-elek ha elhazsnáltam az egészet

Judee

2018. február 5.

Nemcsak a 24 db aktív folyadékot tartalmazó ampulla tartalma kíváló minőség, de a csomagolás, a dizájn is. Egy könnyed mozdulattal ( és az első ablakban található "nyitó" segítségével ) fel lehet törni az ampullát. Nekem több alkalomra is elegendő 1 ampulla. Sokkal több hatóanyag van bennük mint a krémekben, még ahol kissé petyhüdtebb a bőröm, ott is azonnal feszesebb, élettel telibb lett. Jó hozzáérni az arcomhoz. Nagyon kellemes az illatuk, kedvencem a liliom illatú Lift express fluid. Na meg a SeaCreation (" tengeri teremtés") amely átstrukturálja a bőrt.

Judee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 5.

zsofi9435

2018. február 5.

Anyának ajándékoztam a dobozt karácsonykor, mivel nekem amúgy is van mindenféle jóságom, és az ő bőrének hasznosabbak ezek a feszesítő szérumok. De eddig lusta volt elhasználni, most meg már tovább nem várok a vélemény írással :D
A doboz gyönyörű, igazán luxus érzete van a kalendáriumnak. Az ampullák kiadós adagot rejtenek, háromszor is be tudom kenni velük az arcom. Van benne egy műanyag bigyó, ami megkönnyíti a kibontást, figyelmesek, enélkül nem is merek ilyen üvegeket széttörni. Mindegyik szérumból próbáltunk, nem haladtunk sorban. Én a hidratáló ampullákat használtam el, és pár anti-aging szérumot is. Pillanatok alatt beszívódnak, ha valaki szeretné az egész ampullát az arcára rétegezheti. Pár nap után sokkal ragyogóbb bőrrel ébredtem. Mostanában nem használok illatos kozmetikumokat, így ez is igazán extra volt bennük.

zsofi9435
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

jilona1983

2018. január 19.

Valami csodálatos a naptár csomagolása és küldtek hozzá egy gyönyörű fekete- arany papír szatyrot is :) 24 db kis ampulla lapul minden ablakocskában, minden napra egy. Nem mindegyik más féle, hanem 2-3 naponta lelhetsz újdonságra benne. Először picit megijedtem, mert féltem, hogy megvágom magam az ampullákkal, de szerencsére nagyon jó minőségű és ott törik el, ahol kell. Elég nagy mennyiség van egy adagban, így az első 5-öt (amik hidratáló szérumok) úgy használtam, hogy a felét este, felét pedig reggel tonik után és hidratáló krém előtt. Aztán mikor a bőrfunkció újjáépítéshez értem (6-7-es), úgy döntöttem, hogy inkább csak éjszakára fogom őket alkalmazni. Mindegyik szuperül hidratál és nagyon meg voltam velük elégedve, kivéve a kétfázisú termékekkel. Valószínűleg azért, mert az én bőröm vízhiányos, de egyben kevert is és vannak igen zsíros területei is. Reggelre a szárazabb területek iszonyatosan szárazak lettek, a zsírosak pedig extra zsírosak. De ezen az egyen kívül mind csodás volt, főleg az utolsó 3 napra szánt anti-ageing szérum. Na, az valami fantasztikus! Szó szerint puhább és rugalmasabb lett a bőröm, szinte feltöltötte! Ilyet még nem tapasztaltam semmilyen terméknél! Ezt a szérumot biztos hogy megrendelem tőlük, bár igen borsos az áruk, de ha hatásos, akkor megéri! Aki tehet, az mindenképpen próbálja ki!

jilona1983
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 19.