KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babor

Ár:   21 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Babor.hu-n 21 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: babor2, Módosítva: 2017. november 29.

Ár:   21 900 Ft
Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Babor.hu, 21 900 Ft

"A karácsonyi ünnepek előtti stresszes időszakban a BABOR mindig kéznél van! 24 db gondosan összeválogatott, peciziós ampulla rejtőzik az naptár ablakocskái mögött. Ajándékozd meg magad értékes énidővel, és kényeztesd bőröd egy intenzív ampullakúrával még mielőtt beköszöntenek az ünnepek."

• Hydra Plus Active Fluid – ellátja a bőrt preciziós hidratáló faktorokkal
  • Algae Active Fluid – intenzíven hidratálja és revitalizálja a bőrt az óceán erejével
  • Triple Booster Fluid – 3as hatással a bőrfunkciók támogatásán dolgozik a fiatalos megjelenésű bőrért
  • Active Night Fluid – segíti a bőr éjszakai regenerációját
  • Collagen Booster Fluid – támogatja a bőr természetes kollagén termelését
  • Youth Control Bi-Phase Ampoule – láthatóan csökkenti a ráncok mélységét és feszesíti a bőrt
  • 3D Lifting Fluid – javítja a bőr rugalmasságát és a szövetek szilárdságát
  • Lift Express Fluid – láthatóan csökkenti a ráncok mélységét
  • SeaCreation THE SERUM – luxus, aktív anti-aging hatóanyagokkal kényezteti a bőrt

Ár: 21 900 Ft, Eladó: Babor.hu
Fizetés: utánvét, Szállítás:futárszolgálat

Nixie

2018. április 28.

El sem hittem, mikor kiderült, hogy sikerült itt megnyernem ezt a csodát! Mióta megkaptam, azóta is használom, és még mindig van belőle. Először is, mikor láttam ezt a naptárat, majd az árát is, azt mondtam: kinek van ennyi pénze?! Ráadásul 1 ampulla - 1 használat. Elég egy hónapra? Talán kettőre, ha beosztom? De ez nem így van! Én csak az arcomra használom őket, így 5-6 alkalomra is elég egyetlen ampulla, és mindből van kettő, valamelyikből 3 is. Ha viszont a nyakamra is kenem, akkor is elég 2-3 alkalomra.

A doboza nagyon szép, és az a gyönyörű táska hozzá! Az teljesen szerelembe ejtett. Gyönyörű fekete, arany betűkkel, a dombornyomott Babor felirat... Azóta is imádom. Határozottan luxushatást kelt már ez is.

Először kicsit aggódtam, mikor megláttam az üveg ampullákat, féltem én is, hogy szerencsétlen leszek és megvágom magam, de nem. Tökéletesen pontosan törik, ahol kell. (Esküszöm nektek, én nem is láttam benne ezt a kis műanyag nyitót. Most hogy mindenki írja, tényleg benne van az enyémben is :"D 11 ablak után feltűnt.) Egyébként nagyon könnyű használni őket.

Pozitívum még, hogy a kis folyadékok nem csípik a szemet. Teszteltem! Nagy ügyességemben pár alkalommal sikerült a szemembe is belemennie, de egyáltalán nem csípett. Olyan volt, mint mikor egy sima vízcsepp megy a szemembe.

Szóval az ampullák:

Hydra Plus Active Fluid: I.M.Á.D.O.M. így nagybetűkkel. Az illata fantasztikus, a hidratáló hatása egyszerűen tökéletes. Miért nem árulnak ebből legalább fél literes (de inkább literes) kiszerelést?

Algae Active Fluid: Ennek már elég erős az illata, és nem is hidratált olyan szinten, mint a korábban említett társa, így itt egy nagyon picit csalódott vagyok.

Triple Booster Fluid: Hasonlóként tudnám leírni, mint az Algae-t, csak ennek mégerősebb az illata, és az arcomon is éreztem.

Active Night Fluid: Ennek az illatáért sem annyira vagyok oda, és nem is hidratál tökéletesen. Viszont szebb tőle a bőröm. A zsíros részeim is zsírosabbak lesznek tőle... És mégis. Egyszerűen nem tudok rá haragudni, valamiért nagyon szeretem.

Határozottan megvenném ezt a naptárat. Szerintem tökéletes kipróbálgatni mindet, és amelyik tényleg beválik, azokat megvenni nagyobb kiszerelésben is. Egyenlőre ennyit használtam el. Még updatelek.

Nixie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

Szóval az ampullák:

SMH

2018. április 24.

Bár a karácsonyt kellett volna ezzel a naptárra várnom én februárban kezdtem el használni, így még nincs kiforrott véleményem, csak az első benyomásomat tudom leírni.
Már a csomagolás is gyönyörű, ide értve a roppant jó minőségű papírszatyrot is, illetve a naptár külső borítását. Az ampullák passzosan vannak a műanyag tartóban, így ki van zárva, hogy kiessenek a helyükről és véletlenül összetörjön. Maga az ampulla - legnagyobb meglepetésemre - valódi üvegből van, ami annyira erős, hogy először alig bírta eltörni =)
Egy adag nekem két használatra is elég úgy, hogy az arcomat, nyakamat és az egész dekoltázsomat bekenem vele és még a kézfejemre is jut belőle. Az illata kicsit erős - de nagyon kellemes - , ez lehet hogy valakit zavar.
A hatásáról még update-elek ha elhasználtam az egészet

Update: Engem kicsit irritált a sok illatanyag, mai benne volt és különösebb változást nem vettem észre a bőrömön. Sőt nekem enyhéén mitesszer képző is volt némelyik ampulla. Élménynek jó volt, köszönöm a lehetőséget, hogy kipróbálhattam, de ennyi pénzért tutira nem fogom újravenni.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

A hatásáról még update-elek ha elhasználtam az egészet

Nicolett022

2018. március 25.

Annyira luxus kinézete van a kalendáriumnak és a hozzá adott szatyornak is, öröm ránézni. Anyukámnak adtam karácsonyra, mert nekem már így is több kencém van, mint amennyit becsületesen el is tudnék használni. :D Minden túlzás nélkül állítja a család, hogy csodaszer, szóval idén is meg kell majd szereznem. Minden kis ampulla aranyat ér. Anya zat mondta, hogy minden nap érezte az ampullák hatását, a 24 nap után pedig már nagyon látványos is volt a változás. A bőre puha, élettel teli, ragyogó, rugalmas és egy jó 5-7 évet simán letagadhatna. Egyedüli negatívum volt, hogy az utolsó ampullák valamelyike felkenés után kicsit csípte az arcát, de ez is elmúlt 1-2 perc alatt. Illetve nagy pluszpont, hogy adtak hozzá egy kis műanyagot, amivel könnyedén ki lehet nyitni az ampullákat, bár mi csak a naptár közepénél fedeztük fel.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 25.

kessi91

2018. március 18.

Gyönyörű szatyorban érkezett ez a csinos kis kalendárium :) Csak ámultak a kollégák, hogy mit kaptam!
Imádtam gyerekként az adventi kalendáriumot, így ezt is nagyon boldogan bontogattam. Ami itt más érzés volt, hogy több egymást követő napon ugyanolyan ampullákat rejtett a kis ablak, de azért nem voltam csalódott, mert szuper szérumok voltak minden alkalommal. A feszesítő ampullákról nem nagyon tudok nyilatkozni, mert semmi változást nem tapasztaltam az arcomon, csak a szemem körül vannak ráncok egyelőre. A hidratálók viszont szuperek!

Pozitív:
- a legelején kapunk egy kis műanyag segítséget az üvegek feltöréséhez (ezt ráírtam volna a doboz hátára, hogy akiknek először van dolguk ilyen üvegcsékkel, ki ne hajítsák a kukába egyből)
- egy ampulla bőséges, több alkalomra elég
- nagyon jól hidratálnak
- gyorsan beszívódik
- igazi luxus érzés használni, szuper igényes az egész kalendárium megjelenése

Negatív:
- Az ára elég húzós, nem hiszem, hogy valaha megvenném így
- Nekem borzasztó érzékeny a szemem, jó lett volna valahol kiemelni, hogy szemkörnyékre mehet-e a szérum, vagy nem

Összességében abszolút pozitív élmény volt elhasználni.

kessi91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Pozitív:
- egy ampulla bőséges, több alkalomra elég
- nagyon jól hidratálnak
- gyorsan beszívódik
- igazi luxus érzés használni, szuper igényes az egész kalendárium megjelenése

Negatív:
- Az ára elég húzós, nem hiszem, hogy valaha megvenném így

Összességében abszolút pozitív élmény volt elhasználni.

Titanilla10

2018. március 9.

Nem nyertem meg hát megvettem!De egy cseppet sem bántam meg.A húsvétiból kiindulva csak jóra számitottam.És igy is lett tette a dolgát annyi adag egy kis ampulla hogy a párom is végigcsinálta velem a kúrát..:)Minden este arctisztítás micellásvízzel utána a sorra következő ablakocska kinyit letör és felken arcra,dekoltázsra,kézre,meg ahova jut éppen.Nagyon szembetűnő a változás kisimult életelteli arcbőr.Ha lenne éves 365napos naptárjuk azt is megvenném.Számomra nr1!

Titanilla10
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Judee

2018. február 5.

Nemcsak a 24 db aktív folyadékot tartalmazó ampulla tartalma kíváló minőség, de a csomagolás, a dizájn is. Egy könnyed mozdulattal ( és az első ablakban található "nyitó" segítségével ) fel lehet törni az ampullát. Nekem több alkalomra is elegendő 1 ampulla. Sokkal több hatóanyag van bennük mint a krémekben, még ahol kissé petyhüdtebb a bőröm, ott is azonnal feszesebb, élettel telibb lett. Jó hozzáérni az arcomhoz. Nagyon kellemes az illatuk, kedvencem a liliom illatú Lift express fluid. Na meg a SeaCreation (" tengeri teremtés") amely átstrukturálja a bőrt.

Judee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 5.

zsofi9435

2018. február 5.

Anyának ajándékoztam a dobozt karácsonykor, mivel nekem amúgy is van mindenféle jóságom, és az ő bőrének hasznosabbak ezek a feszesítő szérumok. De eddig lusta volt elhasználni, most meg már tovább nem várok a vélemény írással :D
A doboz gyönyörű, igazán luxus érzete van a kalendáriumnak. Az ampullák kiadós adagot rejtenek, háromszor is be tudom kenni velük az arcom. Van benne egy műanyag bigyó, ami megkönnyíti a kibontást, figyelmesek, enélkül nem is merek ilyen üvegeket széttörni. Mindegyik szérumból próbáltunk, nem haladtunk sorban. Én a hidratáló ampullákat használtam el, és pár anti-aging szérumot is. Pillanatok alatt beszívódnak, ha valaki szeretné az egész ampullát az arcára rétegezheti. Pár nap után sokkal ragyogóbb bőrrel ébredtem. Mostanában nem használok illatos kozmetikumokat, így ez is igazán extra volt bennük.

zsofi9435
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

jilona1983

2018. január 19.

Valami csodálatos a naptár csomagolása és küldtek hozzá egy gyönyörű fekete- arany papír szatyrot is :) 24 db kis ampulla lapul minden ablakocskában, minden napra egy. Nem mindegyik más féle, hanem 2-3 naponta lelhetsz újdonságra benne. Először picit megijedtem, mert féltem, hogy megvágom magam az ampullákkal, de szerencsére nagyon jó minőségű és ott törik el, ahol kell. Elég nagy mennyiség van egy adagban, így az első 5-öt (amik hidratáló szérumok) úgy használtam, hogy a felét este, felét pedig reggel tonik után és hidratáló krém előtt. Aztán mikor a bőrfunkció újjáépítéshez értem (6-7-es), úgy döntöttem, hogy inkább csak éjszakára fogom őket alkalmazni. Mindegyik szuperül hidratál és nagyon meg voltam velük elégedve, kivéve a kétfázisú termékekkel. Valószínűleg azért, mert az én bőröm vízhiányos, de egyben kevert is és vannak igen zsíros területei is. Reggelre a szárazabb területek iszonyatosan szárazak lettek, a zsírosak pedig extra zsírosak. De ezen az egyen kívül mind csodás volt, főleg az utolsó 3 napra szánt anti-ageing szérum. Na, az valami fantasztikus! Szó szerint puhább és rugalmasabb lett a bőröm, szinte feltöltötte! Ilyet még nem tapasztaltam semmilyen terméknél! Ezt a szérumot biztos hogy megrendelem tőlük, bár igen borsos az áruk, de ha hatásos, akkor megéri! Aki tehet, az mindenképpen próbálja ki!

jilona1983
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 19.