Babydream

Ár:   199 Ft és 499 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   20 db és 80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sophielaszlo, Módosítva: 2018. január 19.

Ár:   199 Ft és 499 Ft
Kiszerelés:   20 db és 80 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás

Új összetevőkkel, még puhább törlőkendő

• Aloe verával és alantoinnal
  • Garantáltan nem tartalmaz parfümöt, szinezőanyagot, paraffinolajat, alkoholt és polietilén glikolt
  • Gyengéden és alaposan tisztít
  • Bőrsemleges Ph

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Vivi92

2014. április 12.

Egyszer használtuk. Nem volt vele semmi különösebb gond, de nem találtam elég nedvesnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.

2014. március 26.

A Babylove-ról váltottam erre, azzal is elégedett voltam, de ezt nemrég akcióban sokkal olcsóbban meg tudtam venni (nem akciósan is valamivel olcsóbb annál), és gondoltam egy próbát megér. Bevált, megfelelő a minősége (igen, vannak enné vastagabb és erősebb törlők is, de sokkal drágábban, és számomra annyival nem jobbak, mint amennyivel drágábbak), nem irritál. Én csak eredeti rendeltetésére, baba popsijának tisztítására használom, meg néha kéztörlésre, erre tökéletesen megfelelő minőségű. Nem fogy gyorsan, 1 pelenkázásnál 1 kendő általában elég (próbáltam már ennél olcsóbbat is, de azoknak már olyan volt a minősége, strapabírása, hogy rengeteg fogyott belőle, és akkor már ugyanott tart az ember anyagilag). Nagyon sok törlőkendőt kipróbáltam már, a nagyobbik fiamat majdnem 3 éves koráig pelenkáztam, a kisebbet 11 hónapja pelenkázom, szóval volt idő kitapasztalni melyik milyen, és összességében ez a legolcsóbb olyan törlőkendő, aminek számomra megfelelő a minősége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 26.

Edit87

2014. március 5.

Allergiás lettem az intim mosakodókra, gyanakszom az illatanyagra, így az intim törlőkendőket se fogom ezek után használni. Kerestem egy törlőkendőt ami illatanyagmentes és normális összetevői vannak. Ö lett a befutó! Intim törlőkendőként használom. Remélem barátok maradunk hosszú távon. Eddig nem irritál! És még árban is jobban járok. :) A táskámban 30 darabos van 300Ft volt az éjjeli szekrényben :) 80 db 450Ft.
Szuper egy kendő nagyon szeretem, viszont a táskámban lévőt le kell cserélnem mert folyamatosan kinyílik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

momóka88

2014. február 20.

Kicsit puhább,de az összetevőkért én morcos voltam. Aztán csak nem lett tőle semmi baj, most mindig van nálam 30 db-os,magamnak is és a kisasszonynak is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

uaim

2014. február 18.

Ez a cucc nagyon nagyon jó lett, régen használtam fiamra de nem volt elég nedves, most akcióban rossmannban újra megvettem és nagyon jó nedves lett:) kellőképpen erős az anyaga és szeretjük:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 18.

tittus

2014. február 18.

Ennek az elődjét használtam sminklemosásra elég sokáig, de mivel az nem volt kellően nedves, leváltottam. Most újra visszatértem ehhez a változathoz, és örömmel vettem észre, hogy ez már elég nedves, ugyanolyan puhák a kendők, és nagyon szépen hozza le a sminket (maradéktalanul!). Bár megváltoztak az összetevők, még mindig messze ez a legjobb, nyugodtan használom az arcomra és intim területekre is. Nem ragad, nincs illata, és nagyon olcsó. 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

Ellie

2014. február 8.

Puha, nem irritál, nincs kellemetlen, mesterséges illata, jók az összetevői. Főként nyáron használom, az izzadós időszakban jól felfrissíti az embert, intim törlőkendőnek is használható, illetve hosszabb utazásokkor is velem van, ha nem tudok kezet mostani pl. buszon-vonaton, akkor nagyon jól hasznát veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

drentimea

2014. február 3.

Kislányom születése óta ezt használom egy teszt miatt, amiben azt hozták ki, hogy ez az egyik legjobb popsitörlő. Teljesen elégedett vagyok vele. Jól tisztít, nem szárad ki, nincsenek benne káros anyagok és parfüm. Kislányom popsija igazi babapopsi, pedig semmivel sem kenem. A négyes csomag pedig több, mint egy hónapig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 3.

magicfx

2014. január 20.

Puha megfelelően nedves törlőkendő, többihez képest normális összetevőkkel. Nagyon jó ár-érték arány. Egyesével jönnek ki a kendők, ami szerintem nagyon hasznos ha az ember nagy munkában van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 20.

nikol134

2014. január 4.

Nagyon jól teszi a dolgát, nem szárad ki hamar, és a kisfiam hiperérzékeny bőrének sem árt! Az ára pedig szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin