Babydream

Ár:   199 Ft és 499 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   20 db és 80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sophielaszlo, Módosítva: 2018. január 19.

Ár:   199 Ft és 499 Ft
Kiszerelés:   20 db és 80 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás

Új összetevőkkel, még puhább törlőkendő

• Aloe verával és alantoinnal
  • Garantáltan nem tartalmaz parfümöt, szinezőanyagot, paraffinolajat, alkoholt és polietilén glikolt
  • Gyengéden és alaposan tisztít
  • Bőrsemleges Ph

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Bolvarin

2017. szeptember 19.

Ár érték arányban a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Ár érték arányban a legjobb!

mevia

2017. szeptember 11.

Ezt használom babámnak születése óta, számunkra a legjobb , legszebb összetételű, semmi irritáció, csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

marryjane

2017. szeptember 2.

Volt részem olyan akcióban részt venni, hogy 4 csomag került 1.000.-Ft-ba. Betáraztam belőle.
Kisbabám bőrét nem bántja. A dúrvább kakát inkább csap alatt mosom le. Ezért nem zavar, hogy annyira nem nedves a kendő.
Ezt használjuk továbbra is 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Ezt használjuk továbbra is 😊

tothbernadett

2017. augusztus 27.

Vastag, szép összetevős popsitörlőkendő alacsony áron. Sminklemosásra nem használnám, ahhoz nem elég nedves, de a babócám popójára így pont jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

AKiss

2017. augusztus 17.

Tudom, babapopsira van, nem az arcomra, de nekem pici piros pöttyöket okozott. Szóval kéztörlésre és egyéb törlésre elhasználom, újravenni nem fogom... Szép összetevők miatt ****

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

butizs

2017. augusztus 15.

Szerintem messze lekörözi márkásabb társait, összetevőket, gazdaságosságot nézve is. Azok lehet , hogy kicsit vastagabbak, de abból sem használtam kevesebbet...több és nagyobb lapok vannak benne, így sokkal tovább kitart.Soha nem okozott irritációt. A legfontosabb, hogy szépek az összetevők.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

anitazs

2017. augusztus 8.

Szerintem át-érték arányban nagyon rendben van, még soha nem okozott kipirosodást a babámnál. Egy leheletnyivel lehetne nedvesebb (anno Pampersrōl váltottunk erre), de már megszoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

tonhalacska

2017. május 11.

Nagyon vékony, egy kakilásnál rengeteg elfogy belőle , ezért egyáltalán nem gazdaságos. Nem találtam még jobbat az Aldisnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 11.

jkrisztie2

2017. április 23.

Egyik legjobb szenzitív törlőkendő! Szépek az összetevők, nagyon jól tisztít, mérete, nedvessége pont megfelelő, ha egyet kiveszek, csak egy jön ki ( ez pelenkázáskor fontos! ) Nálunk multifunkcionális, mindenre hasznájuk. Amúgy is jó árban van a négyes csomag, de gyakran akciózzák, ilyenkor betárazok belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.

makka

2017. április 17.

Bár másik törlőkendőt nem próbáltam (erről olvastam a legjobb véleményeket az összetevőket tekintve), nagyon jónak ítélem. Az ára is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin