Babydream

Ár:   199 Ft és 499 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   20 db és 80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sophielaszlo, Módosítva: 2018. január 19.

Ár:   199 Ft és 499 Ft
Kiszerelés:   20 db és 80 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás

Új összetevőkkel, még puhább törlőkendő

• Aloe verával és alantoinnal
  • Garantáltan nem tartalmaz parfümöt, szinezőanyagot, paraffinolajat, alkoholt és polietilén glikolt
  • Gyengéden és alaposan tisztít
  • Bőrsemleges Ph

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Skincaremania

2016. szeptember 13.

Ez a kendő nálam univerzális szerepet tölt be. Roppant gazdaságos, nem szakad, nedvességre is jó.Ára verhetetlen, főleg, hogy 80 darab van benne. Kéztisztításra használom legfőképp, és smink eltávolításra szerettem volna, de tegnap nem kaptam sajnos, a kéket vettem meg belőle, de ahogy látok ilyet cserélem is le. Tetszik nagyon az összetevője, nincs benne semmi irritáló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Hilarie

2016. szeptember 12.

Nagyon jó kis törlőkendő, nálam veri a márkás társait. Kellően nagyok a kendők, de nem óriásiak. Az illata kellemes, s kellően nedves, de nem ázik. Első gyereknél még sokat variáltam a popsitörlőkkel, a másodiknál már csak ezért adok pénzt. És ha épp nincs más, nekem is jó sminklemosásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

dorkana

2016. augusztus 26.

Ár-érték arányban tökéletes, mindig tartok belőle otthon. Sokoldalúan felhasználható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Timo21

2016. augusztus 25.

Nagyon jó, bevált. Elég nedves, ára jó, újravesszük!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Nagyon jó, bevált. Elég nedves, ára jó, újravesszük!!

ficuskinky30

2016. július 29.

A díványon volt egy elemzés a popsitörlőkről (http://divany.hu/shopaholic/2012/09/04/popsitorlok/), ezért ezt választottam, és szerintem tök jó. Imádom, hogy nincs benne illatanyag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

Bibus

2016. július 27.

Pampershez képest elég vékony és szinte száraz. De ezek ellenére sem rossz, sőt! Ár érték arányban elég jó. Amikor akciós akkor tuti venni fogok továbbra is. Én is rendeltetés szerűen használom, kisfiamnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

Chrissy

2016. július 23.

Kiváló ár-érték arány, jó minőségű termék. Arra használjuk, amire való: babapopsi törlésre. Nincs benne piros pöttyös összetevő, kellemes tisztaság illata van, kellően nedves. Nem irritáló.
Nagyon elégedettek vagyunk vele és csak ezt vesszük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 23.

Nagyon elégedettek vagyunk vele és csak ezt vesszük.

Amanina

2016. július 5.

Nagyon szeretem, bár meglehetősen nedves. Utazáshoz elengedhetetlen, de egy nyári napot is nagyban megkönnyít, bár én évszaktól függetlenül használom. Az illata nagyon minimális, nem tipikus virág vagy cukor, inkább "tiszta illata" van, ettől is mérsékeltebbnek és jobbnak tűnik, mint a legtöbb.
Egyébként rennnngeteg van a csomagolásban, úgyhogy ennyi pénzért ez egy főnyeremény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Kingácska0807

2016. május 28.

Amolyan 'jó ez mindenre. Smink eltávolítás, frissítő, néha néha zsepinek. Ár-érték arányban 5*

Update: Továbbra is nagyon szeretem ezt a kendőt. A kedvenc babakendővé nőtte ki magát nálam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

Ella

2016. május 24.

Nagyon jó kis törlőkendő. Nem szakad el, nem kicsi, amivel át van itatva, az is jó, nem irritál, szóval szuper. Sokat használtuk, mikor a legkisebb lányom még pelusos volt. Talán majd most is fogok venni, mert nagyon praktikus, nem csak popsitörlésre alkalmas. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin