Babydream

Ár:   199 Ft és 499 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   20 db és 80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sophielaszlo, Módosítva: 2018. január 19.

Ár:   199 Ft és 499 Ft
Kiszerelés:   20 db és 80 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás

Új összetevőkkel, még puhább törlőkendő

• Aloe verával és alantoinnal
  • Garantáltan nem tartalmaz parfümöt, szinezőanyagot, paraffinolajat, alkoholt és polietilén glikolt
  • Gyengéden és alaposan tisztít
  • Bőrsemleges Ph

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Orsi 1234

2015. november 8.

Nagyon szeretjük:) Kb. 1 hónapja használjuk 6 hetes kisfiamnál. A kis popsija nem pirosodott ki egyáltalán (popsikenőcsnek a gyógyszertárit használjuk). Adagolása is tök jó, 10 közül max 1-nél fordul elő, hogy nem egy kendő, hanem 2 jön ki egyszerre. A visszazáró része is szuperül működik. A Chicco és a Babylove kendőket próbáltuk még, de végül ez vált be, maradunk mostmár ennél..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 8.

szivecske

2015. október 21.

Háát ez sem túl nedves, meg elég vékonyak is a kendők, a Dm sajátmárkása jobban bejön, pedig én nem is babához, hanem sminktörlésre használom, meg egyéb háztartási dolgokhoz... De szépek az összetevők, nem irritál, nincs zavaró illata, szóval végülis rendben, ár-érték arányban akcióban különösen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

eprecs

2015. október 15.

Förtelem! Semmi nedvessége alig hozza le a kakit sőt leginkább le sem hozza.. és rettenet vékony. Nem tudom a fiam popsijára elhasználni, marad portörlésre. Pfujj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

laraberes

2015. október 9.

Imádjuk, mindig ezt használjuk. Mind a két gyerkőc ekcémás, könnyes pirosodik a bőre arca popsija, ez a termék tökéletes. Nincs illata, nem túl nedves, de mégis eléggé, engem meggyőzött. A kendők szépen egymás után jönnek ki, nem egyszerre 5. Abszolút kedvenc

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 9.

sunbazsi

2015. október 9.

Nagyon szeretem, ár-érték arányban tökéletes!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 9.

Nagyon szeretem, ár-érték arányban tökéletes!!!!

Annie87

2015. október 8.

Olyan popsitörlőt kerestem, aminek jók az összetevői (pl. propylene glycolt szinte mindegyik tartalmaz, ez szerencsére nem). Az ára is rendkívül baráti, főleg csomagban és Rossmanó kártyával :) Ugyanazt tudja, mint a drágább termékek, puha, gazdaságos, nem irritálja a bőrt. Más márkákat is kipróbáltunk előtte, de valószínűleg ennél maradunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

EszterV

2015. szeptember 5.

Kíméletes, hatékony és szuper az ára!
Bátran ajánlom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

Kíméletes, hatékony és szuper az ára!
Bátran ajánlom! :)

kalmaniki

2015. szeptember 5.

Nagyon elégedettek vagyunk vele! Kíméletes a bababőrhöz, nem okozott irritációt. Kellően nedves, hatékonyan és gyorsan eltávolítja a piszkot. Puhák és nagy méretűek a kendők, így gazdaságos. Baráti az ára. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

Ametiszt

2015. augusztus 14.

Jók az összetevők, kíméletes és nem okoz irritációt, de nem elég nedvesek a kendők, így önmagában nem hozza le a sminket (én erre vettem), frissítésnek megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

kacola

2015. augusztus 13.

Ugyan annyit tud, mint a drágább társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Ugyan annyit tud, mint a drágább társai.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin