Babydream

Ár:   199 Ft és 499 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   20 db és 80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sophielaszlo, Módosítva: 2018. január 19.

Ár:   199 Ft és 499 Ft
Kiszerelés:   20 db és 80 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás

Új összetevőkkel, még puhább törlőkendő

• Aloe verával és alantoinnal
  • Garantáltan nem tartalmaz parfümöt, szinezőanyagot, paraffinolajat, alkoholt és polietilén glikolt
  • Gyengéden és alaposan tisztít
  • Bőrsemleges Ph

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Kisu

2015. augusztus 3.

Kellemes kendő,eléggé nedves,sminket is szépen leszedi,fesztiválra kéztörlőnek,frissítésre ideális,baráti áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Dana1983

2015. július 11.

Ez a kedvenc popsitörlőm. Jó áron van, elég nedvesek és puhák a kendők, a termék összetevői hibátlanok, nem irritál. Nem is próbálkozok mással. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

GalambSz

2015. június 30.

Már egy csomó popsitörlőt kipróbáltam, de nekünk ez vált be a legjobban! Nincs benne semmi káros anyag, nem irritálja a bőrt, kellemes tapintású, megfelelő mértékben nedves, nem ragadnak egymáshoz a kendők. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 30.

Csirip74

2015. június 15.

Tudja amit kell, bár lehetne nedvesebb egy picit. Az egész család használja, jó áron van, mindenkinek bevált. Pattintós fedéllel jobb lenne, mert a ragasztás a kendők fogyásával már nem olyan tökéletes. Ezek ellenére már többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 15.

zsonody

2015. május 17.

Jó ideje használom felváltva egy másik törlőkendővel, leginkább arcra. Nem okozott semmiféle irritációt (ami elvárható), akár sminket is jól le lehet vele törölni szükség esetén, de megfelelő frissítő kendőként is. Két problémám azért akad vele: az egyik az, hogy a csomagolás nem valami jó, egy idő után szinte lehetetlen rendesen leragasztani a csomagot (még a hasonló csomagolású kendőkhöz képest is gyenge), ami gyorsabb kiszáradáshoz vezet. A másik dolog pedig, hogy nem ez a legpuhább törlőkendő, ezért szoktam a másikat használni, amikor érzékenyebb a bőröm. Nem durva a bőrhöz azért, de van puhább a drogériák polcain. Összességében jó ár/érték arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

Nory08

2015. május 7.

Én csak ezt használom illatanyagmentes, nem ragad és ami a legfőbb aloe verás. Imádom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

sunkissedlove

2015. április 26.

Szörnyű! Szinte majdnem száraz, az anyaga ugyan puha de nehézkes vele bármit is letörölni. Bár illatanyagmentes, nekem még büdös is :S Alig vártam, hogy elfogyjon...inkább a kék verziója!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 26.

lionshare

2015. április 11.

Nagyon jó (a másik drogériás verziókkal együtt), kíméletes, jól tisztít, jó összetevők, tiszta illat, nem ragad, jól használható, bevált termék mind törlőkendőnek, mind popsitörlőnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 11.

Andi888

2015. április 5.

Nagyon nagyon jó, télleg nem bántja a bőrt,de tisztít, arcomra is használom, semmi viszketés, kíméletes, lehetne ici picit nedvesebb azt hiányolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 5.

nikolett

2015. március 11.

Már annyira természetes, hogy van otthon, hogy még véleményezni sem jutott eszembe. Pedig megérdemli! Kellően nedves, illatmentes, alaposan tisztít. Nálunk nincs gyerek a háznál, de biztosan nekik is jó, mert nagyon kíméletes, mégis hatékony. Instant tisztaságérzet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin