Babydream

Ár:   199 Ft és 499 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   20 db és 80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sophielaszlo, Módosítva: 2018. január 19.

Ár:   199 Ft és 499 Ft
Kiszerelés:   20 db és 80 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás

Új összetevőkkel, még puhább törlőkendő

• Aloe verával és alantoinnal
  • Garantáltan nem tartalmaz parfümöt, szinezőanyagot, paraffinolajat, alkoholt és polietilén glikolt
  • Gyengéden és alaposan tisztít
  • Bőrsemleges Ph

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Maxilla

2015. február 26.

Szuper!
Itteni vélemények alapján választottam, és nem cserélném le!
Nincs feleleges illat, megfelelö nedvesség.
És szép összetevök :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 26.

Szuper!
Itteni vélemények alapján választottam, és nem cserélném le!
Nincs feleleges illat, megfelelö nedvesség.
És szép összetevök :)

rtteszvesz

2015. február 15.

Nagyon szeretem szép összetevők, jól tisztít, elég nagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 15.

Nagyon szeretem szép összetevők, jól tisztít, elég nagy.

bnezsu

2015. február 10.

Ezt is szoktuk használni, már az hatalmas piros pont, hogy nincs benne parfüm. Valóban nem túl nedves, de valamit valamiért alapon ez nekünk nem okoz gondot. Alkalmanként ezzel szedem le a festéket az arcomról és erre a célra is megfelel nekem. A kendők nagysága szerintem jó, én Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

faatama

2015. február 5.

A manóm popsijára első körben ezt vettem, természetesen az összetevői miatt. Nálunk sem volt sajnos elég nedves, és valóban vékony is. Valahogy nem tudok "ráfogni", hogy normálisan meg tudjam takarítani a popsiját. Ennek ellenére már két csomaggal elfogyasztottunk, mert ilyen szép összetevőket ritkán látni... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

Zaynab

2015. január 10.

kedvelem ezt a törlőkendőt, de vannak hibái.

mit kedvelek benne:

- elég nedves,
- tisztaság illata van.
- alkoholmentes.
- jók az összetevői.
- nincsenek benne káros anyagok.
- nincsen benne színezék.

hátrányok:

- annyira vékony hogy aggódom a szakadás miatt.
- össze van kapcsolva néhány lap az egyik sarkánál és emiatt többet ki lehet rántani, aztán körülményes visszatenni.
- sok lap kell belőle, ellenben a babylove törlőkendővel (a fehéret veszem abból).

tegnap többet is vettem a rossmann-ban, mert most 40-50%-kal le van árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 10.

kedvelem ezt a törlőkendőt, de vannak hibái.

mit kedvelek benne:

- elég nedves,
- tisztaság illata van.
- alkoholmentes.
- jók az összetevői.
- nincsenek benne káros anyagok.
- nincsen benne színezék.

hátrányok:

- annyira vékony hogy aggódom a szakadás miatt.

tegnap többet is vettem a rossmann-ban, mert most 40-50%-kal le van árazva.

brizsitke

2014. december 27.

Eljott az az ido, mikor egy babapopsitorlot rendeletesszeruen hasznalok. Szoval ez a velemeny, most nem a sminklemosasi meg egyeb alternativ felhasznalasara vonatkozik:)
Nagyon szeretem benne, hogy borbarat, hogy puha, bar nem tul nagy lapok, de arra tokeletes h leszedje a kispopora ragadt dolgokat.
Azonban ami miatt 4 csillagot kap, az nem mas, mint h nem eleg nedves.
Kiprobaltam a pampers premiumot, az pont olyan volt, mint az idealis babapopsitorlokendo. De annak meg az osszetevoi, nem olyan mokasak. Szerintem majd maradunk ennel, de meg van 2 csomag, addig kirpobalom en is a vizezos trukkot:).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

Azonban ami miatt 4 csillagot kap, az nem mas, mint h nem eleg nedves.

Maniac

2014. december 8.

Ha erősebb sminket viselek, először ezzel "dúrom le" az arcom, szépen lehozza a nagy részét, ezután már könnyebben bír a maradék sminkkel az arclemosó. Nem csíp, nem irritál, illetve nem tudom megunni az illatát, mivel nincs neki. Elég nedvesek a kendők, és jó nagyok is, nagy területet lehet vele megtisztítani.
Ha van néhány pattanásom, ezzel szoktam kinyomkodni, erre is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

Ha van néhány pattanásom, ezzel szoktam kinyomkodni, erre is tökéletes.

audreycoca

2014. november 10.

Szerintem ez a legjobb popsitörlő. Jó összetevők, jó ár, jól tisztít. Elég nagy egy lapocska, elég vastag is. Talán nem annyira nedves mint a többi, de én ezt azzal orvosolom, hogy öntök bele egy kicsi vizet, majd jól összenyomkodom a zacskót. Ha már nem fog kelleni a kicsimnek popsitörlésre akkor is fogom venni mert jó kéztörlőnek, frissítő kendőnek,smink letörlésre, intim kendőnek, ha szandálban poros lesz a lábam, letörölni egy asztalt egy nyílvános étkezdében. Szóval univerzális. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 10.

Pancsika

2014. október 27.

Edzőterembe járáshoz sminklemosásra vettem, de egyelőre lustaság és anyagiak miatt az edzés elmarad. :P
Amire azóta főként használom: táncóra utáni talp áttörlés..... :D Sajnos a táncteremben, ahol vagyunk az (állítólag) rendszeres takarítás ellenére a balettszőnyeg így is tele van porral meg egyebekkel (igen, fujjjjj) és mivel mezítlábas (max zoknis) táncot űzünk, ezért az óra végére garantált a fekete talp. Tényleg nem túl nedves, és erre a munkára elkelne egy nedvesebb, de üsse kő, ennyi pénzért elhasználok belőle többet. :)
Pár alkalommal próbáltam sminklemosásra, az alapozót nagyjából leszedi, de egyik szempillaspirálommal sem boldogul, pedig nem vízállót használok. Kicsit félve próbáltam ki egyébként az arcomon, mert eddig minden eddig próbált törlőkendő irritálta, iszonyatosan csíptek, és utána húzódott és kipirosodott a bőröm. Ennél szerencsére nincsen ilyen probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 27.

tuzki

2014. október 23.

Valamelyik héten annyira potom pénzért volt kapható, hogy gondoltam üsse kő, összetevői szépek, kipróbálom. Ha van rajtam smink először mindig kendővel szedem le a nagyját utána jöhet a micellás víz. Az Alterra aloe-verás kendőjének illatától már a vége felé frászt kaptam így kapóra is jött, hogy erre beruháztam.
Valóban kevésbé nedves mint sok más kendő, de én ezt kifejezetten értékelem benne. Nem szeretem ha használat után ragad az arcom még akkor sem ha utána még áttörlöm micellással (pláne ha nem). Kíméletesen el lehet vele távolítani a sminket, nem maradéktalanul, de a nagyját könnyen leszedi. Nem okoz semmiféle irritációt, ami nem csak a babák popsijának, de problémásabb bőrűeknek sem árt (és a szemnek sem). A szemfesték nagy részét szintén leszedi, de azért marad még dolga a másik lemosónak is. Egyébként én Catrice és Lovely tusokat használok, na őket maradéktalanul eltávolítja.
Az illata nagyon kellemes (attól függetlenül, hogy nincs benne illatanyag), olyan baba illat (amit szintén értékelek) és a kendők is nagyon puhák, de ettől függetlenül strapabíróak. Összességében nagyon jó termék, megéri az árát és számomra a minősége is öt csillagos! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin