Babydream

Ár:   199 Ft és 499 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   20 db és 80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sophielaszlo, Módosítva: 2018. január 19.

Ár:   199 Ft és 499 Ft
Kiszerelés:   20 db és 80 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás

Új összetevőkkel, még puhább törlőkendő

• Aloe verával és alantoinnal
  • Garantáltan nem tartalmaz parfümöt, szinezőanyagot, paraffinolajat, alkoholt és polietilén glikolt
  • Gyengéden és alaposan tisztít
  • Bőrsemleges Ph

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

birdie

2014. október 22.

Nagyon szép összetevői vannak, ezért ezt választottam a sok törlőkendő közül és a kisfiam születésétől ezt is használjuk. Voltak tévelygésem, mert valami más márka jobb árban volt, vagy kaptam ingyen pelenkához, de a végén csak ennél maradtam, mert számomra pont megfelelő, és a babó sem panaszkodott eddig :) Nekem pont elég nedves, én pl. nem szeretem, ha csöpög a cucctól, mert akkor várni kell, amíg megszárad a baba popója (én nem szeretem bedunsztolni a pelenkába). elég vastag. Nagyobb dologhoz is kevés kell (bár én ebben túl alapos vagyok, és mindig eggyel többet használok, mint ami elég volt). És az ára is szuper. Azt hiszem ennél maradunk. Csak ne változtassanak az összetevőkön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 22.

Nomacs

2014. október 17.

Annyira gyönyörűek az össztevőim és olyan jó lett volna szeretni, de sajnos szerintem sem elég nedves...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

szaszu05

2014. augusztus 26.

Sminklemosásra használom. Puha, nem irritálja a bőrömet és pont annyira nedves, amennyire kell. Plusz pont, hogy van belőle kicsi és nagy kiszerelés is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

Ziz

2014. augusztus 8.

A kisfiam születése óta (2 éve)ezt használjuk. Puha megfelelően nedves törlőkendő, többihez képest normális összetevőkkel. Nagyon jó ár-érték arány

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

angelcare

2014. július 30.

Unokaöcsi popsijára használjuk és maximálisan bevált. :) Több összehasonlításban is benne van a top 3-ban,nem véletlenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 30.

Bebek

2014. július 22.

Semmi probléma nincs vele, nem írom le még egyszer a pozitívumait, de sajnos szerintem nem elég nedves. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 22.

Ingrido

2014. július 4.

Szerintem ez az egyetlen jó popsitörlő. Az első gyereknél végigzongoráztuk szinte az összes piacon lévő kendőt: az egyik olcsó volt, de nem használt, akkor áttértünk drágára, nem számít az ár, csak legyen jó alapon, de nem volt jó, nem érte meg a kiadott pénzt, még diszkontból is rendeltünk, de kiütött attól is a gyerek hátsója. Aztán rátaláltunk erre, és többet nem is kísérleteztem mással. Nem is nézem a kínálatot, csak ebből raktározok be évek óta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 4.

yasmine1122

2014. július 2.

Én is sminktörlőnek vettem és bevált. Nem irritált, nem okozott pattanást, szóval nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Fanni91

2014. június 24.

Nagyon jó! Elsősorban sminkeltávolításra vettem, de intim törlőkendőnek is használható szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

DaisyMiller

2014. április 28.

9 hónapja, a lányom születése előtt vettem 8 csomagot, mert akkor ezt hoztk ki legbarátibb törlőkendőnek egy Dívány teszten. Isteni volt, imádtam. Most fogyott el, tehát gyakorlatilag 1 hónap=1 csomag. Nedves, puha, én nagyon szerettem, jó, hogy nincs illata, nem nyálkás. Ma voltam Rossmannban új adagért, és láttam a megváltozott összetevőket. Most csak egy csomaggal vettem, kipróbálni...meglátjuk, mi lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin