Babydream

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

A Babydream testápoló kismamák részére értékes összetevői révén - mint mandula- és napraforgóolaj, E-vitamin, algakivonat és ásványi anyagok - kifejezetten a terhességi csíkok megelőzésére lett kifejlesztve. Már a terhesség első hónapjától használható.

szgreta

2019. október 11.

Néhány hete használom,eddig nagyon meg vagyok elégedve vele.Kellemes,visszafogott az illata,ami nagy pozitívum volt az első hetek rosszullétei alatt.Hamar beszívódik és könnyű elkenni.Nekem kicsit nehezen jön ki a flakonból ahogy fogyni kezdett,egyre erősebben kell nyomni,de nem túl zavaró a dolog.Eddig nincsenek csíkjaim,pedig én erre elég hajlamos vagyok.Szerintem egy jó ár-érték arányú krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Fberni

2019. április 8.

Kellemes illatú,jó állagú krém, reggelente ezzel kenem a pocakom,mert gyorsan beszívódik este olajat használok eddig egy csíkom sincs szerencsére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

ZomboriIldiko1123

2019. március 29.

Nekem remekül beválik, az eleve nagyon száraz atópiás bőrömet is szépen táplálja, egyáltalán nem szárad ki a használata után. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

eeeee

2019. február 3.

A Babylove olajával együtt használtam és a nagy pocakom ellenére egy csíkom se lett. Az olaj volt a pocakápolásom alapja, ezt a krémet jellemzően két olajozás között használtam vagy amikor nem volt időm az olajjal babrálni.
Ez a testápoló gyorsan beszívódik, önmagában is jól hidratál és finom baba illata van. Nem tudom, hogy az olaj nélkül elég lett volna-e, de szerettem használni és még most, szülés után is kenegetem vele a pocakom, mert feszesítő hatása is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

foxfox

2019. február 1.

Olyan testápolót kerestem aminek szépek az összetevői és ebben a téli időben megfelelő ápolást nyújt. Ez az! A száraz területeket pikk-pakk rendbe rakja, és nagyon kellemes minimál illata van. A krém maga egy sűrű de mégis folyékony állagú fehér krém, amit egy kicsit több időbe telik bedolgozni a bőrbe mint egy átlagos testápolót, de megéri. A striák elleni "harcával" kapcsolatban nem tudok véleményt mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 1.

Evie

2018. október 7.

Ez egy szuper szuper szuper krém. Nagyon hamar beszívódik, isteni visszafogott illata van, pihe puha bőröm lesz tőle, és semmilyen olyan anyagot nem tartalmaz, ami várandósság alatt ne lenne alkalmazható. Az ára is több, mint korrekt.
Bőszen kenem is minden nap a bőrömet fürdés után vele és egyelőre egyetlen striát sem vettem észre magamon, ami nem tudom ennek a krémnek köszönhető-e, de pl. anyukámnak voltak és vannak azóta is striái, így én arra számítottam, hogy nekem is lesznek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

lacrymosa88

2018. október 6.

Nekem is a régebbi, lila kupakos változat volt meg. 2 flakonnal vettem be a második terhesség során, és serényen kentem is vele a hasamat. Az első terhességből megmaradt csíkok lettek megint vörösesek, újakkal nem találkoztam. Még szülés utánra is maradt, a használata során elég hamar halványodni kezdtek a csíkok, a bőrt is szépen feszesítette. Gondolkodom, hogy újra vegyem, mint feszesítő testápolót...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Mariann1987

2018. február 17.

Azt hiszem, nekem valami korábbi "kiadás" lehet meg (lila kupak, fehér doboz, és fekszik rajta a kismama :) ), de nagyon bevált! :) Feszesítés céljából vettem fenékre, és abszolút működik. A régi, kifehéredett csíkokkal mondjuk én nem hiszem, hogy bármit is csinálna, de feszesebbnek érzem a bőrt. :) És ez szuper jó! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol