BaByliss

Ár:   9490 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyappyberii, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A BaByliss Magic Curl kerámia kúpvassal a legkreatívabb, legváltozatosabb hullámokat tudsz adni hajadnak, mivel a készülék elejétől a végig folyamatosan vastagodik. A készülék használata egyszerű, csak csavard fel hajad a sütővasra és a végét feszítsd ki, pár másodperc múlva el is engedheted és kész is az első tincs. Gyorsan melegszik, a hőmérsékletét 10 fokozatban tudod állítani. Nagyon egyszerű használata ellenére profi és tartós frizurát tudsz készíteni rövid idő alatt!

cicamica122

2013. június 23.

Nagyon szeretem,szép hullámokat csinál és nagyon tartós ami az én hajamnál elég nagy dolog... :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 23.

nyappyberii

2013. február 20.

Egy ideje már megvan,nagyon-nagyon szeretem. A munkám alatt rájöttem,hogy kúpvasak terén szinte teljesen mindegy,milyt választunk,annyiban különbözik maximum,hogy az egyik szebb,digitális a kijelzője,stb.
Ez a kütyü teljesen korrekt,végzi a dolgát,van hozzá kesztyű,de hamar meg lehet tanulni kesztyű nélkül dolgozni.
Szerintem teljesen okés,nem tud kevesebbet,mint a drágább társai :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 20.

Szerintem teljesen okés,nem tud kevesebbet,mint a drágább társai :)