BaByliss

Ár:   21446 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 21446 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Csucsu, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 21446 Ft

A BaByliss Ipro 230 Steam Gőzölős hajsimító betölti egyszerre a gőzölős és a sima hajsimító szerepét is. A kétfokozatú gőz funkció kiegyenlíti a hajszálakat, használata után a haj sima és puha lesz. Védelemről a Ceramic intense bevonat gondoskodik, amely megakadályozza az antisztatikus hatást az ionizációnak köszönhetően, továbbá csillogó és fényes hatást biztosít.

Ár: 21446 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 23990 Ft , Eladó: Alveolashop.com

emese98

2017. december 3.

Én 25ezer forintért jutottam hozzá a Media Marktban, de előtte nagyon nagyon nagyon sokáig gondolkoztam rajta, hogy tényleg kell-e ez nekem, mert egy hajvasalóért eléggé sokalltam az árát. Az előző hajvasalómat 6 évig gyűrtem, egy olcsó darab volt, szóval érett már a cserére, és végül megvettem ezt. Használat közben szépen fényesíti a hajam a gőz, és egyszerűen egyenesít. Beépített bontókefe van benne, ami plusz pont, mert én nem vagyok az az ember, aki egyszerre tudja fésülni és vasalni is a haját. A víztartályt megtölteni viszonylag egyszerű, a behelyezése meg nagyon egyszerű. Sajnos az én hajípusom miatt, a vasalás után a hajam nem marad olyan gyönyörű, mint használat közben, de nagyon jól elvégzi a dolgát a készülék. A kerámia borítás és a gőz miatt egyáltalán nem törik úgy a hajam, mint egy normál hajvasalótól. 4 pont, mert ennyi pénzt szerintem nem ér meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.