Babylove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szambi, Módosítva: 2015. május 18.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

rlili

2013. november 3.

Arcra vettem, hátha beválik.Sajnos az arcbőröm ezt a terméket sem tolerálja. Testre nem rossz, főle a szárazabb részekre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

aidanne

2013. október 14.

Mivel nagyon szeretem a Babylove termékeket és érzékeny is a bőröm, gondoltam kipróbálom. Az illata tetszett, így azt gondoltam nem lesz semmi gond vele...De egyszerűen nem tudok megbékélni az elképesztően nehéz állagával. Sűrű, nehezen szívódik fel, nem tudok azonnal felöltözni utána. Nyakra, arcra meg sem próbáltam kenni. Nem szeretem. Azt hiszem nem fogom még egyszer a kosaramba tenni:( a 2 csillagot csak is az illata miatt kapta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 14.

dorcus89

2013. október 13.

Nagyon sűrű és kissé ragacsos krém, de nagyon jól ápolja a kidörzsölődött-érzékeny-kiütéses bőrt. Lassan szívódik fel, de ha este használom a kipirosodott bőrömön reggelre semmi baja. Nagyon jó krém már többször újravettem, mert megéri az árát. Sokáig elég, teljes testápolásra azért nem használnám, mert nem kenhető könnyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 13.

Milka

2013. szeptember 18.

csatlakozom az előttem szólókhoz: kézre-lábra tökéletes. a barátom a kidörzsölődött combtöveire használja, elégedett vele. a mínusz egy csillag az illatának szól, de ettől még másnak bejöhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 18.

emagdi

2013. április 20.

Meglehetősen sűrű krém, szerintem kézre és lábra kiváló. Sokáig elég. Viszonylag lassan szívódik fel, de ha felszívódott, nem hagy maga után zsíros nyomot. Arcra nem kenném, de a szárazabb testrészek ápolására kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 20.

Gwen

2013. április 6.

Nagyon gazdaságos, kevés kell belőle, mert jó tömény az állaga. Nagyon táplál, imádom az illatát. Olcsó és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

szambi

2013. január 7.

Engem valamiért taszít az illata. Elég masszív az állaga, tényleg nehéz eloszlatni.
Kézre, száraz lábszárra viszont nekem jó volt, az összetevői is szépek, az ára kedvező, így teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

beautygeek

2012. november 26.

Nehezen szívódik be. Nehéz előszlatni. Láb illetve könyék területekre ajánlanám inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. október 17.

Azt hittem az összetevők alapján hogy jó kis hidratáló lesz, de nekem egyáltalán nem elég, és nehezen is szívódik be.
Update: újabban a sarkamra-talpamra használtam, és nagyon sokat puhított rajtuk. Viszont eloszlatni nagyon nehéz pl lábszáron, arcon el sem tudom képzelni. Javítok 4 csillagra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 17.

Lillababa

2012. július 24.

Szuper,univerzális krém,sarokra,kézre,szájra,arcra.Szereti a száraz bőröm,állandó darab lett nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol