Babylove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szambi, Módosítva: 2015. május 18.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Makk Zsuzsó

2012. május 28.

Eredetileg téli kézkrémnek akartam használni, de annyira ragad, és lassan szívódik fel, hogy már csak a lábfejemre kenem éjszakára és ráhúzok egy frottír zoknit. Túl zsíros és ragacsos ez a babakrém, kár érte. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 28.

Kiscsillag5

2012. március 9.

Kb. egy hét után kiütéses lettem tőle. Abbahagytam azonnal a használatát és mentem a bőrgyógyászhoz. Elég nehezen gyógyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 9.

kliszta

2012. január 19.

Amíg nem jött ki a DM-nek az alverde makadámia testápolója, ezt használtam, nagyon szerettem. Egyedül az illatával nem voltam kibékülve, azért maradtam a másiknál. Szerintem próbáljátok ki azt is :) http://kremmania.hu/kremek/alverde-korperbutter-macadamianuss-karitebutter

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 19.

azursatellite

2011. december 18.

Limitált kiadásban vettem meg, ami annyit tesz, hogy nem baba van a csomagoláson hanem kis állatkák :) szerintem aranyosabb így a csomagolása. De a krém ami benn van ugyanaz, maga a csoda. Arcra nekem nagyon sok, de kézre, könyökre, lábszárra kenve csodát művel, bababőröm lesz tőle. Ajakápolónak is kitűnő. Nagyon zsíros krém és tömör, tényleg mint a kék nivea. Az illata olyan babás, de mégsem olyan finom mint azt vártam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 18.

mogyizsuzsi650304

2011. október 6.

Hurrá ! Az összetevők miatt. Nagyon jó kis krém. Puhítja a bőrt, őszi téli hónapokban ajánlani tudom, de inkább testápolóként. Az illata is kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. október 6.

vador

2011. július 5.

Testápolónak, kézkrémnek használom, arcra nekem sűrű, bár télen szerintem simán jó lesz. Nagyon jó, univerzális hidratáló, jó összetevőkkel. Az illata is tetszik, bár lehetne kicsit visszafogottabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 5.

lolkabolka

2011. május 16.

Nagyon jó hidratáló krém. Folyamatosan használom,télen sűrűbben. Tényleg "kéktégelyes nivea feeling", természetes összetevőkből. ZSírosabb -bár jól beszívódó- hidratáló elérhető áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 16.

csakmoni

2011. május 15.

Én a télen elhasználtam egy tégellyel. Jól felszívódó, gazdag krém, a kék Niveához hasonló, csak sokkal szebb összetevőkkel. Száraz bőrre, kézre, lábszárra pl nagyon jó. Az illata nem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. május 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol