Babylove

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2016. február 22.

Kategória:   Hidratáló krémek

Értékes, természetes összetevők. Színezék- és tartósítószer mentes. Nem tartalmaz ásványi olaj apalú összetevőket, paraffin olajat, illeteve állati eredetű összetevőket (kivéve méhviasz).

Az avocadin - avokádóolajból - bőrhöz hasonló lipidekkel erősíti a bőr önvédő funkcióját, és csökkenti a gyulladásos reakciókat. A napraforgóolaj értékes telítetlen zsírsavakkal és az ápoló E-vitamin puhává és selymeessé teszik a baba bőrét.

szappanka

2014. március 4.

mivel ez a kence csak egy régebbi kiadásban szerepelt az oldalon, és a csomagolása mellett az összetevőin is változtattak már, gondoltam, hogy ideje frissíteni. nálam éjszakai arckrémként funkcionál, mert a húszas éveim elején nincsenek orvosolandó bőrproblémáim, csak egy egyszerű, bőrbarát krémet kerestem, és ez a cucc mindezeknek tökéletesen megfelel. kifejezetten szeretem, hogy nem tégelyes kiszerelésű, mert higiénikus, kedvemre való a pár száz forintos ára is, az illatát is szeretem, az állagát is, úgyhogy mindenben abszolút fenséges :) mivel kicsit töményebb, zsírosabb állagú krém, nyáron, amikor még éjjel is minimum 15 fok van, előreláthatólag sok lesz a bőrömnek, de télen, illetve ezekben az enyhe tavaszi napokban idillikus hatása van! nem vártam tőle szemmel látható eredményt, mert nem is e célból vettem meg, de amikor nem felejtem el használni, reggelre valahogyan csak szebb a bőröm, és ezt sokan meg is szokták jegyezni, úgyhogy valami kis turpisság mégiscsak lapul ezekben a kis flakonokban :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil