Babylove

Ár:   300 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2017. augusztus 25.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A Babylove babahintőpor megvédi az érzékeny testtájakat a kisebesedéstől.

• Az olivaolaj és az allantoin ápolják a bőrt.
  • A tisztán ásványi alapú talkum védi a baba bőrét.
  • Pelenkázáskor a kisebesedés megelőzésére ajánlott használni.
  • Érzékeny bőrű felnőtteknek is alkalmas.

cooleva

2017. augusztus 24.

A család kedvence. Szárazsamponnak is használom, no meg természetesen a kisfiam popsiján. Mindenhogy tökéletes! Viszont én úgy tudom, hogy már nem gyártják.. :( Aki talál belőle még, vegye mindenképp!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

fannivea

2017. július 13.

Nemreg vettem a termeket, igy kitudtam mar probalni parszor. En is szarazsamponnak vettem, eloszor probaltam erre a celra hintoport es ez volt a legolcsobb a dm-ben. Szarazsamponnak tokeletesen bevalt! Viszont muszaj vagyok 1csillagot levonni a teteje miatt. Sosincs bajom az ilyen tetokkel es meg is lepodtem mas nem irta, de 10perc utan feladtam mert sehogy sem tudtam kinyitni a kezemmel. Vegul egy szemoldokcsipesszel kellett felfeszitenem. Ezutan visszatettem de ugyanugy nem tudtam kinyitni. Igy a kupakjat nem tartom rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

Fruzsi

2017. május 13.

Nos én nem rendeltetésszerűen használom. Egyrészt transzparens púderként szoktam használni alapozó fölé és nagyon jól beválik, nem fehérít. Másrészt szoktam használni száraz samponként is, kiválóan felszívja a zsírt, és ki lehet törölközővel "söpörni" a hajból a felesleget. Harmadrészt szoktam a hónaljamra is rakni dezodor helyett, mert nem vagyok túlságosan izzadós. Mindhárom célra nagyon jól bevált, ennyi pénzért ajándék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

szilvia.bano

2016. szeptember 20.

Nem ezt vettem meg, hanem a másikat, az illatmenteset. Stornó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Nem ezt vettem meg, hanem a másikat, az illatmenteset. Stornó.

Kinga79

2016. május 19.

Szárazon tartja a bőrt, illetve száraz samponként is remekül működik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 19.

Szárazon tartja a bőrt, illetve száraz samponként is remekül működik :)

angel001

2016. május 13.

Igaz hogy a bőrt megnyugtatja, de az illata nem tetszik :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

Igaz hogy a bőrt megnyugtatja, de az illata nem tetszik :(

juditkaa70

2016. január 2.

Imádom ezt a hintőport! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 2.

Imádom ezt a hintőport! :)

Kingácska0807

2015. december 13.

Nagyon szeretem. Sok mindenre feltudom használni. Árban is szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

Nagyon szeretem. Sok mindenre feltudom használni. Árban is szuper.

Babooca

2015. október 24.

Epilálás előtt használom, mert jó a gyulladáscsökkentő képessége. A szaga förtelmes, konkrétan kiráz tőle a hideg. Semmi köze az olívához, amit meg szeretek. Nekem, ha csak epilálásra vetem be a hintőporokat, akkor 2 évig is eltart egy flakon, így nem mostanában fogok ettől sem búcsúzni. Az illata miatt 1* mínusz. Eleve nem kéne illatosítani egy ilyen babáknak szánt terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

szelle

2015. október 16.

Ár, illat, hatás rendben! Nekem nagyon tetszik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 16.

Ár, illat, hatás rendben! Nekem nagyon tetszik!

Gyulladáscsökkentők: Allantoin