Babylove

Ár:   300 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2017. augusztus 25.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A Babylove babahintőpor megvédi az érzékeny testtájakat a kisebesedéstől.

• Az olivaolaj és az allantoin ápolják a bőrt.
  • A tisztán ásványi alapú talkum védi a baba bőrét.
  • Pelenkázáskor a kisebesedés megelőzésére ajánlott használni.
  • Érzékeny bőrű felnőtteknek is alkalmas.

szilvi07

2015. augusztus 13.

Gyantázáshoz vettem meg. Nem tudom hogy ez segített-e, vagy másik fajta gyanta használata, de most csak másfél napig tartott a pirosság. Gyantázás előtt behintőporoztam a szőrteleníteni kívánt bőrfelületet, és csökkentette a fájdalmat is, szebb lett az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Gittus

2015. július 18.

A babámon ritkán használok hintőport, csak most a nagy melegben. Viszont én most teljesen rászoktam, tiszta, száraz érzés...:-) Szerintem jó illatú, kellemes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 18.

ribizlizizi

2015. július 17.

Nagyon szeretjük, nincs semmi kellemetlen szaga, talpra, izzadós pontokra szoktunk rakni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

kovacsrekaa

2015. június 9.

Én is beállok a terméket dicsérők sorába. Azért is vettem meg, mert a baba sor felé fordultam, így ő jött velem haza. Gyantázáshoz és epiláláshoz is tökéletes. Én az illatától teljesen ki vagyok bukva, szerintem szörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

Csermely

2015. május 24.

Csak azért vettem meg mert ezt találtam a legolcsóbbnak a Dm-ben, gyantázáshoz szoktam használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

Nymphea

2015. április 3.

Hát asszem egy ilyet mindenkinek tartania kellene otthon. Mivel olyan csajszi vagyok, akit azért bármivel nem lehet megvezetni, nem volt az az isten, aki a szárazsampon hájp idején arra rávett volna, hogy sokszáz vagy ezer forintot szárazsamponnak álcázott tulajdonképenni hintőporért kiperkáljak. Mivel viszont vonzott a hajmosás kitolása, hiszen nem mindig megoldható. Meg lusta is vagyok a macerához néha, egy Syrene nagyanyó illatú hintőport cseréltem erre. Nos. Fej lehajt. Ezt felvisz. Beledörzsöl. Átfésül a munkafolyamat lényege, de csak akkor, ha iszonyú tré a hajam, és este meg tudom mosni, mert egyébként az addigra sebesre vakart fejbőröm nagyon viszket tőle. Illatra isteni. Van, hogy csak simán szaglászom. Jók az alkotók. Ennyi pénzt pedig nagyon megér. Nyáron lehet kipróbálom deo mellett/helyett. Gyereket is nyugodt szívvel poroznám ezzel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 3.

Zaynab

2015. március 15.

Köszönöm a tippet Tvylvis. Később én is arra gondoltam, talán arról lehet szó hogy a hintőpor összeszedi a zsírt a hajról, és ezek szerint tényleg valami ilyesmi a lényege.
A hintőpor amúgy kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 15.

A hintőpor amúgy kellemes.

Demonshadow

2015. február 12.

Nyilván nem rendeltetésszerűen használom, ahogy más hintőporokat se. Száraz sampon helyett vettem, ez volt a legolcsóbb, amit találtam. A kiszerelése bőven elég, ráadásul nagyon tetszik, hogy könnyedén és biztosan vissza tudom zárni ellenben más hintőporok béna tetejével. Az illatát ellenben annyira nem szeretem, nagyon mű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

Cicmic

2014. december 7.

Én epilálás előtt púderezem be vele a hónim, hogy szép száraz maradjon a mazochista akcióm alatt :D Imádom az illatát, mint az összes Babylove terméknek. :)
Ja, és én is kipróbáltam már száraz samponként, úgy sem okozott csalódást! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 7.

Ja, és én is kipróbáltam már száraz samponként, úgy sem okozott csalódást! :)

duchess_g

2014. szeptember 22.

Gyantázáshoz használom, de vészhelyzet esetén szárazsampon helyett is bevált. Azért vettem meg, mert ez volt az egyik legolcsóbb a drogériában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin