Babylove

Ár:   300 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2017. augusztus 25.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A Babylove babahintőpor megvédi az érzékeny testtájakat a kisebesedéstől.

• Az olivaolaj és az allantoin ápolják a bőrt.
  • A tisztán ásványi alapú talkum védi a baba bőrét.
  • Pelenkázáskor a kisebesedés megelőzésére ajánlott használni.
  • Érzékeny bőrű felnőtteknek is alkalmas.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

danikafazik

2014. július 8.

sminkfixálónak használom ha extrém sminket készítek, jobban bevált mint az essence vagy a kryolan fixálópúdere erre a célra. nem büdös és olcsó is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

juditprehalek

2014. június 19.

Régóta használom,nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 19.

Régóta használom,nekem nagyon bevált.

masey

2014. június 3.

Én főleg nyáron vetem be a bőröm kipirosodása ellen, arra verhetetlen! Még a férjem is imádja! Izzadásgátló helyett is próbáltam már, amikor éppen elfogyott a deóm, de azért rendszeresen erre nem használnám. Nekem nem igazán volt komfortos és csak néhány óráig gátolta az izzadást, de a kipirosodás ellen nagyon bevált, szóval kérdés nélkül jár neki az 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 3.

Tvylvis

2014. január 27.

Szerintem alapdarab olyan háztartásban is, ahol nincs gyerkőc. Én főleg gyantázáshoz használom, vészhelyzet esetén szárazsamponként is megállja a helyét. Ja, és nyáron cipőbe is remek. Olcsó, kiadós, nem irritál, szépek az összetevői. Egyértelmű ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 27.

bareszko

2013. október 31.

Én is izzadás ellen használom (nem találtam a deom, gyors megoldás kellett, ezért próbáltam ki a hintőport) és bevált. Ennek a hintőpornak remek az állaga, az illata, használható borotválás után is. Nagyon szeretem. Tisztán tart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 31.

azoszlardori

2013. október 15.

Izzadás ellen használom, nagyon bevált. Finom illata, könnyű állaga van, és nagyon olcsó. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

hedvig17

2013. augusztus 23.

Nagyon-nagyon jó ez a hintőpor. A nagy melegben most szerintem ennek köszönhetően nem pirosodott és gyulladt be a bőröm. Nagyon jól nyugtatja a bőrt, jó az illata és ezért az árért, messze felülmúlja a többi hasonló terméket. Egyértelműen jár neki az ötös ! Már sokadszorra veszem újra.. és fogom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

ponydogcat

2013. augusztus 11.

Alapdarab. Melegkiütésre,talpra,bármire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Alapdarab. Melegkiütésre,talpra,bármire.

gizidili

2013. augusztus 3.

Babócám hónaljánál és nyakánál használom nagy melegben. Bevált! Eltüntette az izzadástól, melegtől jelentkező kipirosodást, pöttyöket. Jobban tetszene, ha nem tartalmazna parfümöt (bár imádom az illatát), de szerencsére az én nagyon érzékeny bőrű lánykám se lett rá allergiás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

jns.melinda

2013. július 23.

Száraz samponként annyira nem szeretem, de gyantázás előtt nagyon jó, az illatát is szeretem. Másra nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin