Babylove

Ár:   300 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2017. augusztus 25.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A Babylove babahintőpor megvédi az érzékeny testtájakat a kisebesedéstől.

• Az olivaolaj és az allantoin ápolják a bőrt.
  • A tisztán ásványi alapú talkum védi a baba bőrét.
  • Pelenkázáskor a kisebesedés megelőzésére ajánlott használni.
  • Érzékeny bőrű felnőtteknek is alkalmas.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Gladys

2013. július 23.

Epiláláshoz használtam, arra nagyon jó. A szaga nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

Epiláláshoz használtam, arra nagyon jó. A szaga nem a legjobb.

Dark4ngel

2013. július 1.

Szeretem, ismét egy multifunkciós termék, mely jó ha mindig velem van! Izzadásgátlóhoz kiegészítésként, szárazsamponként, bőrápolóként remekül bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

feilixia

2013. június 17.

Az aeroszolos szárazsamponom váltottam erre, úgy tűnik, nem jártam vele rosszul. Ha a mennyiségét nézzük, kb tizedannyiba kerül, sokkal szebbek az összetevői és semmivel sem bonyolultabb használni. Egy minimális fehérség marad a hajtöveimnél (megjegyzem, az 1300 forintos spraynél ugyanígy volt), de a zsírosságot szebben leviszi. Finom illata van, és ezt legalább rendszeresen merem használni, mert nem roncsolja szét a hajam.
Szóval köszi a tippet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

Szóval köszi a tippet!

Malachite

2013. június 8.

Tesóm száraz-hajsampon alternatívája. Nagyon szereti, ha edzés előtt beporozza feje a fejét, a haja nem izzad meg, ezzel így csak hetente 1x mos hajat. Az ő nevében megy az ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

reny

2013. április 17.

nagyon jó kis termék kedvező áron,fürdés után, borotválkozás után...sok mindenre jó. én az illatát is szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 17.

siss

2013. január 17.

Előttem már minden jót elmondtak.Számomra tökéletes.Kellemes az illata is.Fürdés után hónaljra használom és lábizzadás ellen is bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 17.

zazi

2012. november 26.

szárazsamponnak vettem, jobb, mint az erre szánt termékek, valahogy gyorsabban eltűnik a fehérség a hajamból..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

mili

2012. november 6.

Nem sok összehasonlítási alapom van, mert eddig még csak ezt a fajta hintőport használtam. Nem szárított, pedig nyáron jó párszor használtam, a tornacipőmbe. Ma vettem meg a következő dobozzal ára 299 ft volt, de ez megint elég lesz jövőre. Az illata engem nem zavar, és nem is nagyon érzem, mert csak lábra használom, azt hiszem ez az az egy termék, amiből valószínű másik márkát nem fogok kipróbálni, maradok ennél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 6.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. október 17.

Évek óta használom epilálás előtt ha meleg van és a nedvességet el kell tüntetni. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 17.

huncutka

2012. szeptember 15.

Ez egy olyan hintőpor ami nem szárít. Kellemes érzés használni, nem száll túlságosan, vagyis nem tüsszögök használat közben :)
Az illata kellemes nyáron sokat használtam, ill. volt hogy száraz samponnak is tök jó volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin