Babylove

Ár:   300 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2017. augusztus 25.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A Babylove babahintőpor megvédi az érzékeny testtájakat a kisebesedéstől.

• Az olivaolaj és az allantoin ápolják a bőrt.
  • A tisztán ásványi alapú talkum védi a baba bőrét.
  • Pelenkázáskor a kisebesedés megelőzésére ajánlott használni.
  • Érzékeny bőrű felnőtteknek is alkalmas.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

black_cico

2012. augusztus 15.

tökéletes, a hintőpor amúgy is egy nagyon jó találmány, sok mindenre jó és csak pozitív hatása van, ennek pl jó az összetétele, de a parfümöt nem értem.. minek? a púdernek célja van, nem szagolgatásra lett kitalálva, a célközönsége meg a csecsemők, a parfüm pedig irritáló, allergizáló hatású is tud lenni, bizonyos egyedeknél.. nyugodtan kihagyhatnák belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

Heléna

2012. július 20.

Szőrtüszőgyulladás megelőzésére vettem, az illata érdekes, hol tetszik, hol zavar. Az volt a furcsa, hogy amikor itthon jobban megnéztem, észrevettem, hogy a flakonban csak kb 2/3ig van púder, nem volt tele. Nem tudom, hogy csak én fogtam-e ki egy ilyen flakont vagy mind ilyen, na mindegy, remelem beválik amire vettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 20.

Negrilia

2012. július 20.

Én is saját célra használom, de mivel nagyon ritkán van rá szükségem, már évek óta megvan egy tubus. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 20.

Micoka

2012. július 11.

Saját célra vettem, de már nem tetszik az illata, megundorodtam tőle. Ettől függetlenül jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 11.

szöszike

2012. július 3.

Egyszerűen úgy jó, ahogy van, az illata az összetétele, az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Egyszerűen úgy jó, ahogy van, az illata az összetétele, az ára.

ancsibancsi

2012. június 28.

Nem tetszik az illata, egyáltalán nem babás. Nekem csak ennyi bajom van vele, egyébként azt tudja, mint egy normális hintőpor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Corra

2012. június 23.

Szerintem ez a legjobb összetételű és legfinomabb illatú babapúder a világon!

Ha már van illata, ami egyébként teljesen felesleges, főleg egy babaápolási terméknél, akkor egye fene, legyen ilyen:) Imádom, még alapozó fölé is hazsnálom, ha ki kell egyenlíteni pl. a kontúrpúdert vagy a pirosítót, vagy ha télen sötétnek bizonyulna az alapozóm. Egyáltalán nem szárít, ultrafinom, csak jót mondhatok róla.

Nyáron testhajlatokban is használom, üde, friss, ápolt érzést nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 23.

Szerintem ez a legjobb összetételű és legfinomabb illatú babapúder a világon!

Nyáron testhajlatokban is használom, üde, friss, ápolt érzést nyújt.

ági1994

2012. május 18.

én az arcomra használom púderként néha néha nem akarok alapozó vagy mást használni.. és bevált:D nem fénylik tőle az arcom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 18.

Hibiszkusz

2012. május 18.

Egyik nyáron elég durva kiütéseim lettek az egész felsőtestemen valószínűleg a meleg miatt. Viszketett és szörnyű érzés volt, ha bármi is hozzáért a bőrömhöz. Kenni nem tudtam semmivel, mert nem bírtam elviselni. Anyukám mondta, hogy próbáljak hintőport tenni rá. Ezt vettem meg, és kenegettem vele pár napig magam. Kellemes érzés volt, megnyugtatta a bőröm és szépen el is múltak a kiütések. Azóta is használom, főleg melegben, hogy "tisztább" érzésem legyen. Az összetevői miatt pedig külön örülök.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 18.

kolesgolyo

2012. május 14.

Egyszerűen: szeretem. Az illatával nincs bajom, az ára baráti, és kellemesen nyugtat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin