Babylove

Ár:   300 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2017. augusztus 25.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A Babylove babahintőpor megvédi az érzékeny testtájakat a kisebesedéstől.

• Az olivaolaj és az allantoin ápolják a bőrt.
  • A tisztán ásványi alapú talkum védi a baba bőrét.
  • Pelenkázáskor a kisebesedés megelőzésére ajánlott használni.
  • Érzékeny bőrű felnőtteknek is alkalmas.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Maniac

2012. április 1.

Jó minőségű hintőpor, epilálás után nagyon jól nyugtatja a bőröm, nem pattogok ki tőle. Az illata kellemes, de nem olyan babás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

Dana

2012. március 13.

Anyukám használ gumikesztyűbe és néha izzadásgátlásra is hintőport. Meglepődve vettem észre, hogy amit használ abban van parabén. Ki is dobtam és a dm-ben megvettem neki ezt. Nagyon szereti és nekünk az illata is bejön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 13.

Odil

2012. február 23.

Nem az ő hibája, hogy én is száraz samponként terveztem megdolgoztatni, ami az olajtartalma miatt elég béna ötlet volt. Az illata viszont kellemetlen, és az már az övé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

Szofi

2012. február 23.

Én szárazsamponként használom, és teljesen jól működik. Gazdaságos is, tavaly nyáron vettem 250 forintért, két naponta használom, és még mindig van benne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

babyface

2012. február 13.

nekem nagyon bevált, főleg az tetszik, hogy kisebb kiszerelés így kis helyen is elfér :) az ára nagyon kedvező, az összetevők barátiak. ha esetleg allergiás reakció lép fel nálam egy krémnél egyből ezt szórok a kipirosodott területre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 13.

tenyitomi

2012. január 24.

Egész jó,az összetevők is barátiak,és az ára is olcsó,van olyan jó mint az agyonreklámozott "csodák".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 24.

Mypinkworld

2012. január 24.

Én gyantázás után használom, főleg hónaljban, és tényleg jó, bár másmilyen hintőpont még nem használtam, nincs összehasonlítási alapom, de nekem ez bevált és olcsó is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

gerbaud

2011. november 16.

A legjobb hintőpor az általam eddig használtak közül. Az illata is kellemes és könnyen szórható. Ráadásul az ára is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 16.

szaboszilvia99

2011. szeptember 6.

Nagyon jó!főleg a kellemes illata nagyon könnyű főleg a meleg nyári napon babának és felnőtteknek egyaránt!!!Szuper!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. szeptember 6.

cecil

2011. július 5.

Jó az illata és az összetevői is egész rendben vannak, ritkán használjuk a talkum miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 5.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin