Babylove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timeja1, Módosítva: 2012. április 19.

Kiszerelés:   80 db
Kategória:   Egyéb

Nedves törlőkendő panthenollal, szenzitív. Allergológiailag tesztelt. Nem tartalmaz színezéket, illatanyagot, szilikont, alkoholt, paraffin olajat, szappant, ásványi olaj alapú és állati eredetű összetevőket. Tisztán növényi eredetű összetevők.

leba

2014. december 9.

Én rendeltetésszerűen használom, a babámra. :) Nagyon szeretem, csak ezt használom. Az első szülöttem popója csak ezt bírta, meg a kék csomagolásút. De a szívem ehhez húz, mert nincs benne parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 9.

Zaynab

2014. október 12.

Kedvenc torlokendom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 12.

Kedvenc torlokendom!

PetraRéka

2014. október 10.

Nagyon jó minőségű termék,csak nem olyan olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 10.

Nagyon jó minőségű termék,csak nem olyan olcsó.

silentmobiusvox

2014. május 3.

Korábban a zöld verziót használtam, de ez klasszisokkal jobb. Konkrétan nekem jobban bevált, mint az eddig próbált bármelyik sminklemosó kendő. Pontosan annyira nedves, amennyire kell, két kendővel egy komplett sminket maradéktalanul eltávolít. Nem irritálja a bőröm (de még a szemkörnyéknél sem!) és nem hagy maga után filmréteget. Elszakítani szinte lehetetlen, bénázáskor is csak nyújtani tudom :) Nálam még egy csomag sem száradt ki, mindig rendesen kinyomogatom belőle a levegőt a visszazáráskor. Csak ajánlani tudom, ár-érték arányban és összetevőkben is kiváló termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 3.

artbunny

2014. április 29.

Kedvencem, kettesével veszem mindig! Jók az összetevők, jó az állaga, kellően nedves, nem szakad nehezen, nincs tömény illata, és az ára is szuper! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

bnezsu

2014. április 26.

Semleges illat, szerintem megfelelő nagyságú egy törlőkendő, és nekem is jó a sminkem lemosására (1 darab az egész arcomra!). Szép összetevőkkel és nagyon jó árral :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.

dorcsiii

2013. október 20.

Kedvenc törlőkendőm! Az összetevők nagyon jók! Kellően nedves, vastag. Egyszóval tökéletes :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 20.

tittus

2013. október 4.

Én sminklemosásra használom. A Babydream sensitive kendőjét váltottam le erre, mert az nem volt kellően nedves. Ezzel teljesen meg vagyok elégedve, én fejjel lefelé tárolom, így nem száradnak ki a felső kendők sem. Tetszik az anyaga is, úgy érzem, hogy mintha jobban megtapadna rajta a smink, és az is tök jó, hogy vastagabb. Ebből nem kell elhasználnom kettőt ahhoz, hogy az egész arcomról leszedjem a sminket. A kendők nem szakadósak, elég nagyok, és nem marad ragacsos érzés a használatuk után. Az illata alig érezhető, mondjuk nekem picit furi de szerintem még így is nagyon jó fogás :) a kedvező ára miatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

gizidili

2013. június 24.

Imádom! Pindurkám (most 2 hónapos) érzékeny bőrére használom, nem csak popsira, hanem arcra, testre is, és nagyon szuper! Tetszik, hogy nincs illata, és hogy jók az összetevői. Én jó darabig nem is fogok másikat használni, az biztos! Eleinte nem találtam elég nedvesnek, de rájöttem, hogy ha fejre állítom éjjelre a tároló dobozt, akkor reggelre átnedvesedik tökéletesre az is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 24.

Kodi

2012. december 23.

Én a nem sensitive változatot jobban szeretem, ez kevésbé nedves, és sokkal többet kellett belőle használni. A másikat évek óta újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 23.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol