Babylove

Ár:   350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2015. május 18.

Kategória:   Hidratáló krémek

Nymphea

2014. augusztus 7.

Ma vettem. Potom 340 Ft-ért. Nagyon finom kis Babylove-os illata van, és szerencsére nem nagyon sűrű. Puhává teszi a kezeimet, még kézmosás után is érezhető az illata. Kíváncsian várom, hogy hogyan teljesít majd anya ráncai ellen, illetve a téli időszakban kézkrémnek. Az lesz a vízválasztó, hogy mennyi
re gyorsan szívódik be. Illetve hogy egyàltalán beszívja-e a bőröm. Szóval még update-elek, nagyon nagy reményeket fűzök ám hozzá. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

katka88

2014. február 22.

Tényleg nagyon jó kis krém!Teljesen univerzális!Jó arcra,kézre,testre!Ár-érték arányban magasan a legjobb az általam használt krémek közül!(ami nem kevés :D ) Csakis 5-ös!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

babetttka

2014. február 9.

Legkedvencebb kedvenc kézkrémem! Már lassan 2 éve használom,újabban arcra is,erre a célra is teljesen bevált. A mostani a 4. vagy az 5. tubus,szerintem ez mindent elmond
ui.: Az illata elsőre kicsit riasztó,de meg lehet szokni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 9.

ui.: Az illata elsőre kicsit riasztó,de meg lehet szokni :)

Gwen

2014. január 11.

Ha ez az avokádó- és napraforgóolajos babylove krém, akkor ez egy nagyon jó és olcsó bőrápoló. Nem szárad ki tőle a bőr, a kiszáradt bőrt hamar rendbe teszi, kevés kell belőle, mert kissé zsíros, de hamar beszívja a bőr és hidratált tapintásúvá válik, nem zsírossá. Én ránctalanítóként szoktam használni :) és mondhatom: nagyon elégedett vagyok vele! Az illata is fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 11.

Csibecsont

2013. december 5.

Eddig csak az időjárásálló testvérét használtam, nagyon jól bevált, este bekentem és másnap estig nem kellett magamra kennem semmit. Egy azonban zavart, a nagyon nehéz, zsíros érzés ami egy ideig megmaradt, illetve hogy néha még reggel is nagyon zsíros volt tőle az arcom. Ez a verzió viszont egyelőre nagyon tetszik, a másikkal szemben mesésen eloszlatható, kevesebb kell belőle, és nagyon hatásos. Az ára továbbra is szenzációs, valami 380-ért vettem most legutóbb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 5.

ponydogcat

2013. augusztus 11.

Arc és kézkrém,olcsó!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Arc és kézkrém,olcsó!!!

Aisha

2013. augusztus 4.

Favorit, babanak es mamanak. Ha valamitol kipirosodik az arcom, mindig ezzel kenem be ejszakara, es reggelre helyre jon. Tetszenek az osszetevoi is, semmi felesleges. Kislanyom ekcemas borere is tokeletes. Es az ara egy alom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

feilixia

2013. június 1.

Kézkrémnek vettem, mindenképp valami kíméletes cuccra vadásztam, mert a munkahelyemen használt takarítószerektől kezdett el csúnyán hámlani a bőröm és nem akartam, hogy bármi pluszban irritálja. Hamar beszívódik, de jó sokáig finom puha érzést hagy maga után, szépen hidratál. Az illata szerintem kellemes, most is azt szagolgatom. :) Amit egy kézkrémtől elvárok, azt hozza, arcra nem fogom kipróbálni, főleg a lenti vélemények alapján. Ha később elkezdene irritálni, majd frissítek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

zuleica

2013. április 14.

Most már kézkrémként használom, nagyon klassz! Viccesen olcsó. Jól beszívódik, hidratál, nem irritál, kellemes. Régebben próbáltam arcra is, először működött, el se hittem, hogy pár száz forintért ilyen jó hidratálót találtam :D de aztán a napi használatot nem tolerálta a bőröm, nekem is jöttek apró kiütések, azután néha szemkörnyékre kentem belőle, oda oké volt. De egy hónap alatt megváltozott az illata, nem szépítem, megbüdösödött, nem is tudom mihez hasonlítani a szagát. Viszont szerintem ennyi pénzért mindenképp megéri kipróbálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 14.

onessin

2013. március 23.

sajnos nekem hosszútávon nem vált be. először nagyon jónak éreztem, rendkívül jól hidratált, és az illatával sem volt bajom (babaillat:) viszont egy-két hét után reggelre apró pattanások jelentek meg a bőrömön, pedig alapvetően nem érzékeny a bőröm! nem tudom mi okozhatta, de egy ideig leálltam a krémmel, aztán valamelyik este újra megpróbáltam és most újra ott vannak a pattanások...sajnos így kézkrémként fogom elhasználni, de egyébként jól hidratál! ha valakinek nem irritálja a bőrét...szóval ennyiért szerintem érdemes kísérletezni vele!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.