Babylove

Ár:   350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2015. május 18.

Kategória:   Hidratáló krémek

kozlokova73

2013. március 23.

Borzalmasan budos,nekem annyira visszataszito ez illata,en is mintmas probalkoztam egy kis bioval,de nem kell ez. Nem tudom milyen lett volna mert ahogy folkentem nagyon rossz erzesem volt tole. Hiaba bio vlamit nem birok benne. Nem akarom nagyon lehuzni,sok pozitiv velemenyt olvasva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 23.

judit87

2013. március 22.

Nekem bejött.Száraz repedező sarokra ilyen jót még nem is használtam.Szinte rögtön pihe-puha lesz tőle.Arcra is jó, nekem zsíros bőröm van én éjszakára használom, nappali zsíros lenne nekem.Kézkrémnek is jó.Mindenre jó szó szerint.Hozzáteszem nem használom minden nap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

kitkat.0810

2013. január 16.

az arcomra használom már 2 éve az érzékeny bőrömre, meglepődtem amikor láttam most, hogy mennyi más ember is használja ugyan így. Én abból indultam ki, hogy ami babáknak van csinálva annál gyengédebbek a luxus francia krémek sem lehetnek. Hát nem bántam meg, a szagát én kifejezetten szeretem, nekem tisztaságszagú :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

mili

2013. január 5.

Nekem nagyon bejönnek a Babylove-s termékek, így ezt a krémet is kipróbáltam 379 ft-be került. Az illata nekem nem zavaró, és hamar el is illan. Kézkrémnek használom ezt is, gyorsan beszívódik, és olajos érzés se marad utána. Arcra nem próbáltam, arra az ultra sensitiv ami tökéletesen bevált. Ezek a termékek állandó lakói fürdőszobámnak, és táskámnak, hiszen nagyon jó árban vannak, és tényleg szuperül teljesítenek, ráadásul az összetevőik is elég jók.

Update: kipróbáltam arcra is, mert elfogyott az ultra sensitiv krémem, ez nem volt tervbe véve, de a szükség törvényt bont. Meglepődtem mennyire jól teljesít arckrémként is, és ettől se pirosodott az arcom. Így felváltva fogom használni a sensitiv testvérével együtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 5.

ági1994

2012. november 29.

Én az arcomra használom és nekem nagyon bevált, az illata sem túl erős! Szép összetevők és rendkívül olcsó!

UPDATE: hát nekem se tett jót végül:((( alig szokott pattanásom lenni és ettől lett:( elég sok. csak a szemkörnyékemre szoktam kenni belőle ill oldalt az arcomra oda jó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

szandracska

2012. november 19.

Én tegnap este kentem be vele az arcomat, kicsit zsírosnak tűnt elsőre, de egy idő után teljesen felszívta a bőröm, és nem maradt más csak a pihe-puha érzés. :)

Update: sajnos kirügyeztem tőle... :( a halántékom és környéke tiszta pattanás lett. Kár érte, mert az eleje olyan szép volt... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

pipcsip

2012. szeptember 7.

Testápoló helyett használom, az arcomra sosem kenném, mert megtébolyulnék az illatától, az tuti. 4 pont, mert hidratálni hidratál, de az illata borzalmas és erős. Akit ez nem zavar az vegye, mert jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

veruka

2012. augusztus 21.

Nekem nem ellenszenves az (eredeti) illata, babakrémhez egy kicsit erős, inkább érdekes. Soha nem gondoltam volna, hogy nem fordulok el azonnal egy kókuszra(?) kicsit is emlékeztető krémtől, de ebben valahogy olyan az arányban van, hogy kellemes.
Szárazságra vettem, arra beválik, de nappalra semmiképp, mert eléggé zsíros marad a felület. Csillogni épp nem csillog a bőröm tőle, de egy óra után is egy olajréteget kenegetek szét- talán gyerekre kenve pont ezzel véd, de egy eleve zsíros-száraz felnőtt bőrre nem megoldás.
Éjszakára, erős szárazság kezelésére nekem beválik, szóval 4 csillagot adok arra, hogy adott behatárolt célra megfelel, csak nem lehet mindent elvárni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

sophiasoldier

2012. július 18.

Zsíros, és nagyon nehezen szívódik fel. A meglévő pattanásaimat méginkább súlyosbította. Azt hittem a téli bőrszárazságra megoldás, de még arra sem volt jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 18.

Lari

2012. július 16.

Hát én csupa pattanás lettem tőle.. büdös is, zsíros is.. még jó, hogy csak 400 ft volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.