Babylove

Ár:   350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2015. május 18.

Kategória:   Hidratáló krémek

Hibiszkusz

2012. július 2.

Hiába "leichte" elég erősen hidratál, és ilyen melegben ez az én bőrömnek is sok, eléggé zsírosodik tőle. Viszont a téli hidegben el tudom képzelni, hogy jól teljesít. Azt hiszem akkor fogok visszatérni hozzá, addig hagyom.
Az enyémnek nem változott meg az illata, és egyébként bejön ez a babaillat. Ha már illatosított, akkor ilyesmi legyen legalább.
Egyébként én kenem testre is, és jól hidratál ott is. Ilyen melegben ennyi is elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 2.

babyface

2012. június 29.

nem hiába ez a rengeteg pozitív vélemény! :) én kézkrémként használom nagyon bevált! szépek az összetevők az ára nevetségesen olcsó és semmivel sem tud többet vagy kevesebbet mint más drágább kézkrémek. ja de igen! ez szépen beszívódik és pihe-puha lesz a kacsóm tőle :) a körömágyamat ez sem hidratálja, de a sokkal drágább kézkrémek se... :S

sajnos le kell vonnom egy csillagot, mert pár használat után nekem is megváltozott az illata! (talán megromlott az avokádó haha) elég kellemetlen, de még kibírható.. a hatása miatt megtartom, de így nem biztos hogy újraveszem :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 29.

gerbaud

2012. június 13.

Éjszakai arckrémként használom pár hete. Egyelőre úgy tűnik, nagyon bevált. Nem pattogtam ki tőle, nagyon szép a bőröm. Nappalra elég mellé egy nagyon könnyű arckrém. Nekem az illatával sincs gondom, retro babakence illat, ráadásul nem is erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 13.

mano

2012. június 12.

legjobb krém, olcsó, jól hidratál, csodás összetevők, nekem több nem is kell!
UPDATE: a sok benne lévő olajtól sajnos tele lettem pattanásokkal :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

legjobb krém, olcsó, jól hidratál, csodás összetevők, nekem több nem is kell!
UPDATE: a sok benne lévő olajtól sajnos tele lettem pattanásokkal :(

Livomivo

2012. június 3.

Én kézkrémként használom. :) Könnyen beszívódik, kellemes az illata, nem nehéz, viszont jól hidratál. Ideális. Remek zöld pöttyös összetevő vannak és olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 3.

Csucsundra

2012. június 2.

Nagyon jó textúrájú kis krém, könnyű, kímélő, arcra, kézre is használom, szuper áron, nagyon baráti összetétellel. Merem remélni, hogy nem szüntetik meg ezt is, mint minden jó terméket előbb-utóbb.
Érdemes vigyázni, mert hasonló csomagolásban van a Wind und Wettercreme, ami nagyon zsíros, téli gyermek arckrém, alig kenhető...én egyszer befürödtem, összetévesztettem.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 2.

koltagaga

2012. május 18.

Itt olvastam róla és vettem egy tubussal...Sok arckrémet próbáltam már ,de valami eggyikkel sem stimmelt.Ezt a krémet 1 hete használom az arcomra...alapozó alá is ...és egy CSODA!
Kisimult puha a bőröm egyáltalán nem hagy zsíros érzetet és az egy két pattanásomat is eltüntette.Azóta 1 pati se akar kijönni:) Szerintetek ez attól lehet,hogy ennyire természetes összetevőkből áll?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 18.

Riruka

2012. május 13.

Az itt olvasott vélemények hatására vettem meg és igen, nekem is bevált! :) Puha lesz tőle az arcom, a kezem... akárhová kenem, jól hidratál és nem terheli a szervezetemet felesleges mérgekkel, valamint olcsó. Megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

Mona01

2012. április 25.

Szuper krém, imádom. Puhává varázsolja az arcbőröm, nagyszerűen hidratál.Csillagos ötöst érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 25.

noyemee

2012. április 20.

Itt olvasott vélemények alapján nagy reménnyel vásároltam meg ezt a terméket. Miután felkentem, hihetetlenül nagy puhaságot és finom illatot éreztem. Aztán egy perc alatt beszippantotta a bőröm és 1-2 helyen száraz foltok jelentek meg. Még nem adom fel, próbálgatom, hátha... A babáknak elég ennyi hatóanyag is,de egy felnőtt bőrére már kevés, kicsit így érzem.
Ui.: az illata (már) nem olyan jó, kár, hogy benne van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 20.

Ui.: az illata (már) nem olyan jó, kár, hogy benne van.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.