Babylove

Ár:   350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2015. május 18.

Kategória:   Hidratáló krémek

eracream

2012. április 9.

nemrég vettem. első pár használatnál még kifejezetten tetszett az illata, aztán valahogy megváltozott, mintha megromlott volna. én is kézkrémnek használom. az illatától eltekintve nagyon jó kis hidratáló és az összetevői is nagyon szépek. nem akarom a pontjaimmal lehúzni ezért tőlem is megkapja az öt pontot.

Szerk.: vlmilyen oknál fogva elkezdtem szemfestéklemosónak használni és tökéletesen teljesít. egyáltalán nem csípi, irritálja a szemem és teljes mértékben leszedi a sminkemet, még a több réteg szempillaspirált is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 9.

berni88

2012. március 28.

Rájöttem, hogy mire emlékeztet az illata: a veet szörtelenítő krémre :( bár imádom, de jobban örülnék, ha illatmentes lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 28.

Vien

2012. március 28.

Kézkrémnek használom, nagyon könnyen beszívódik, és sokáig hidratál, de nem hagy zsíros nyomot maga után. Az ára meg nagyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 28.

katarakta

2012. március 24.

Alapjában nem szeretem a krémeket,és most még nagyon finoman fogalmaztam:)
De ez a krém más,mint a többi.Az itteni vélemények hatására vettem meg,és teljesen odavagyok érte.Egyelőre a kezemre használtam,és mesés.Könnyen és gyorsan beszívódott,nem hagyott zsíros érzetet,és olyan puha lett a kezem,mint a babapopsi.350 ft-ért vettem,úgyhogy minden elismerésem,és csak ajánlani tudom.Még vmi:az összetétele annak ellenére,h.nem Alverdés krémről van szó,nagyon emberbarát!Úgyhogy csillagos ötös!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 24.

Alapjában nem szeretem a krémeket,és most még nagyon finoman fogalmaztam:)

berni88

2012. március 14.

400ft alatt már alig lehet venni kozmetikumot, nemhogy egy ilyen jó összetételű krémet :) Egy kicsit valóban zsíros, ezért csak éjszakára használom.
Kézre kenve is beválik, egyszóval univerzális kis olcsóság :))) (és nem a minőség rovására )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 14.

kolesgolyo

2012. március 2.

Pár napja kezdtem el használni. Eddig nagyon pozitívak a tapasztalataim. A kombinált arcbőrömnek megfelel. Ahol kell, hidratál, és mégsem zsírosít. Azt hiszem, szerelem lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 2.

Deni

2012. március 2.

Rá vagyok kattanva. Még ősszel vettem belőle egy tubussal, azóta már újravettem. Reggel smink alá is ezt használom, meg este lefekvéskor is. Nagyon durván száraz volt az arcbőröm, de ez -nem mondom, hogy csodát tett- szép simán tartja, illetve zuhanyzás után megnyugtatja a víztől kiszáradt bőröm. A szemem környékén szokott száraz lenni még a bőr, oda is bátran kenek, mert nem csíp.
Ezen kívül néha kézkrémként meg testápolóként is funkcionál nálam, mert érezhetően azonnal segít a száraz, kipirosodott részeken. Őszintén szólva nálam ez az igazi alapdarab, nem a kék kerek nivea.
Megérdemli az ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 2.

Megérdemli az ötöst.

beardie87

2012. február 15.

Itteni vélemények alapján vettem meg és odavagyok. Nagyon nagyon jó áron nagyon jól hidratál, és kellemes, könnyed illata van. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 15.

egerke

2012. február 14.

Nagyon-Nagyon jó!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

Nagyon-Nagyon jó!!

Odil

2012. február 9.

Isteni minden tekintetben, ő is új kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 9.

Isteni minden tekintetben, ő is új kedvenc.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.