Babylove

Ár:   350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2015. május 18.

Kategória:   Hidratáló krémek

uaim

2012. február 4.

Nagyon jó krém, tökéletesen megéri az árát, újra fogom venni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 4.

Nagyon jó krém, tökéletesen megéri az árát, újra fogom venni

szambi

2012. február 1.

Szerintem is nagyon jó! Én a szemkörnyékemet is ezzel kenem, nem irritál. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 1.

Soyala

2012. január 31.

(A parfüm és a sodium hydroxide nem kellene bele)
,de ezenkívül nagyon korrekt,főleg ha a többi összetevőt és az árát nézzük!
Rengeteg jóval "drágább és márkásabb" terméket ver,amikben tízszeres áron sincs semmi csak alkohol és glycerin!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

(A parfüm és a sodium hydroxide nem kellene bele)
,de ezenkívül nagyon korrekt,főleg ha a többi összetevőt és az árát nézzük!

buttercup

2012. január 22.

Annyira imádtam régen, el is használtam egy tubussal. Nem tudom utána miért nem vettem újra, pedig imádtam az illatát, meg a hatását, és az összetevői is csodásak. Úgy érzem itt az ideje, hogy újra vegyek egyet, ha jól emlékszem az ára is hihetetlen kedvező volt:)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 22.

CherryBlossom

2012. január 5.

A Babylove ultra sensitive krémjével egy időben vettem, az áruk alapján úgy gondoltam, nincs veszítenivalóm. Habár a másik krém jobban bejött nekem, ezt is szeretem. Az illata kellemes. Jól hidratál, megbízható a téli időszakban is. A bőröm hamar beszívja, így nem hagy maga után ragacsos vagy csillogós érzetet. Egyáltalán nem irritál. Sminkalapnak viszont nekem nem vált be, mert alapból tágak a pórusaim, és ez a krém, talán a benne levő olajok miatt, nem kompatibilis az alapozómmal, és nem tetszett vele az összhatás. De ez csak egyéni probléma, a krém ettől még 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

judit.petes

2012. január 5.

Az itteni vélemények alapján vettem meg,és rég volt ilyen jó vételem :D Az ára verhetetlen,az összetevői meg pláne. 4 napja használom,és csodát tett a száraz,folyton kipirosodó,borzasztó arcbőrömmel. Nekem elég hamar beszívja a bőröm,és smink alatt se fénylik át. Biztos,hogy újraveszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

Fény

2011. december 17.

Jó kis krém. Színezék- és tartósítószer mentes, nem tartalmaz ásványiolaj alapú összetevőket. Arckrémként használom, és szerintem van olyan vagy jobb is, mint sok drága kence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 17.

málnamánia

2011. december 10.

Pár napja használom ezt a krémet,és tényleg jó. A vélemények alapján vettem meg,mert elfogyott az összes arckrémem. Finom illata van,az ára pedig verhetetlen!!!! 350 ft (75ml). Szóval tényleg megéri. Nekem annyi bajom van vele,hogy krémezés után kicsit zsíros marad a bőröm,de szerencsére 1 óra múlva beszívódik. Kézkrémnek is használom. Az összetevői is tetszenek. Csak 5-öst adhatok neki! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 10.

lolkabolka

2011. július 15.

Szuper! Csak a többi hozzászólást tudom megerősíteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 15.

Szuper! Csak a többi hozzászólást tudom megerősíteni.

tenyitomi

2011. július 10.

Jó ez a krém.Arcra,kézre is.Az összetevők mégjobbak/natural/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 10.

Jó ez a krém.Arcra,kézre is.Az összetevők mégjobbak/natural/

Antioxidánsok: Tocopherol

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.