Babylove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tenyitomi, Módosítva: 2011. szeptember 24.

Kategória:   Testápolók

Aloe Vera kivonattal és panthenollal.

Kiszerelés: 250 ml

gerbaud

2012. január 10.

Egy limitált kiadású verziója van meg, de nagyon lassan fogy. Az illata remek, de hidratáló hatása szerintem nincs. Akkor meg minek?! Biztosan nem vásárolom meg többet, szerintem felesleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 10.

Beleza

2011. december 1.

Akciósan vettem 299 hufért, meg tetszett h ilyen ünnepi, limitált kiadású barik voltak a csomagoláson. Illata kellemes, kicsit folyós, de nem hidratált annyira mint azt vártam volna. Volt h többször mentem át vele egy felületen, de semmi, ugyanúgy száraz volt a vádlim, reggelre meg semmi hidratált érzet nem maradt. Ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 1.

mellesleg

2011. november 5.

Érzékeny a bőröm, ezért vásároltam meg ezt a testápolót. Igazi baba illata van. Átlagosan hidratál, normál bőrre oké lehet. Sajnos, ahogy próbálom eldolgozni a bőrömön, egyre fehérebb lesz, és időbe telik, mire annyira elmasszírozom, hogy beigya a bőröm. Ezt a tulajdonságot nagyon nem szeretem, ha testápolóról van szó, ezért valószínűleg nem fogok többet venni belőle. Pont jár az összetevőiért, illetve a baráti ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 5.

tenyitomi

2011. szeptember 15.

Teljesen jó,normál bőröm van,könnyedén beszívódik nem ragad jó az ápoló hatása és nincs teletömve káros dolgokkal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. szeptember 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice