Babylove

Ár:   849 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2015. május 18.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

Olivaolajjal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

kisko

2022. január 14.

Nagyon jó krém, jelenleg olivás helyett mandulaolajos verziót árulnak, de ennyi a különbség az összetevőkben.
Nekem jobban bevált, mint a lila márka 100% lanolinos krémje, éppen amiatt, mert ez a dm-es krém a lanolin mellett más ápoló olajokat is tartalmaz, igy sokkal könnyebben kenhető, ami azt eredményezi, hogy akár fél kézzel gyorsan minden szoptatás után tudom használni egy fél pillanat alatt. Igy nekem életmentő volt a kisebesedés leküzdésében, a kiszerelés és az ár nagyon baráti, a maradék pedig mehet ajakápolónak, körömágyra, szuper kis balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 14.

Laura888

2021. december 18.

Télen ajak ápolónak a legjobb, és szuper szájfény. Kisebb sebekre horzsolásokra kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 18.

BodaczBrigi

2021. augusztus 6.

A kórházban nekem életmentő volt 🤩 a sebes mellbombomat 1 éjszaka alatt helyre rakta. ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

Csimposztor

2021. március 26.

Kislanyom arcan mindket oldalt voroslo ekcemas folt novekedett. Mereg draga kremekkel kenegettem, de semmi nem valtozott. Furdoszoba takaritasa soran talaltam ra a szekrenyben. Gondoltam, kiprobaljuk. Termeszetes osszetevok es lenyegeben sebkezeles hivatott. Kb 2 hetig naponta tobbszor kentem a lanyom arcat. Minden ragacsos volt korulottunk, de nem erdekelt, az ekcema 100%-ban eltunt az arcarol. Idonkent itt-ott a testen meg megjelenik, de mar tudom, hogy ez a kis krem a tuti megoldas. Ar/ertek aranyban verhetetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 26.

MNNiko

2021. február 21.

A drágább termékekkel simán felveszi a versenyt. Kellemes, szopi után csillapítja az érzékenységet.
Kicsit zsíros réteget hagy a bőrön, de más negatívum nekem nincsen benne. Napi 1-2szer elég kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

Mona1984

2020. december 9.

Nagyon jó kenőcs, rendbe tette az égő kiszáradt mellbimbóimat. Azóta ajakápolónak is használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 9.

balazskrisztii

2020. november 21.

Csatlakozok a szemkörnyékre használókhoz :) Nálam először NIOD Fractionated eye contur majd ez. Látványos a változás. Nyilván nem ez a nagy dobás, de a kettő nagyon jól kiegészígti egymást!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

Nicu

2020. május 12.

Sebes egyszer volt a bimbóm, inkább néga piros, érzékeny. Nagyon jól hidratálta a bőröm, gyorsan gyógyult a sebem, nem fájt annyira a szoptatás. Nem mindig mostam le szoptatás előtt, szerencsére eldogadta a kislányom így is. Nem használom minden nap, nem igényli a bőröm. Nagyon jó árban van, könnyű eloszlatni. Kaptam a sokkal drágábbakból is, de nekem ez vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 12.

narancsdzsem

2019. december 26.

Szájra,és kipirosodott náthás orra kiváló! És olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 26.

Szájra,és kipirosodott náthás orra kiváló! És olcsó.

Chicquita83

2019. március 22.

Sógornőm tanácsára vettem még a szülés előtt. Bevált! Ár-érték arányban nagyon jó és sokáig elég. Pedig az első hónapokban kellett rendesen. :-) Lassan 5 hónapja használom, nálam nem okozott semmilyen reakciót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Antioxidánsok: Olea Europaea (Olive) Oil, Tocopherol
Hidratálók: Lanolin

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.