Babylove

Ár:   849 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2015. május 18.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

Olivaolajjal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

monique001

2018. március 7.

Hát lányok ki fogtok röhögni... a száraz, ráncos, égő szem alatti bőrömre használom. Csodákat művel. E vitamin olajat kerestem és ezt találtam. Így akadtam rá. Persze csak itthonra, mert olajos kinézete van nem szívódik be. De csodálatosan megnyugtatja a piros száraz égő bőrt, még a ráncok is csökkentek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 7.

Gigi81

2018. február 13.

Számomra nem volt jó, kiütött és intenzíven viszketett a bőröm tőle. Egyszer használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

moniiiii

2018. január 2.

Szuperjó.
A szülészeten kaptam egy anyukától belőle,mikor fogcsikorgatva szoptattam,annyira fájt a kivörösödött mellbimbóm. Rögtön enyhülést hozott,megvettem itthonra is,de már nem kellett sokáig használnom erre a célra,most kiváló a hideg ellen a kiszáradt kézfejemre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 2.

Szuperjó.

Panka86

2017. november 6.

Szuper áron még szuperebb krém. Nincs benne semmi flanc, csak ami szükséges. Nekem enyhítette a szoptatás okozta sérüléseket. Kisbabám hideg okozta bőrszárazságát is ezzel kezeltem, este bekentem, reggelre nyoma se maradt. Kiszáradt ajakra is tökéletes. Kiszerelése és csomagolása is praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.

masikanna

2017. október 17.

nem az eredeti céljára használom, sokkal inkább kicserepesedett ajakra, száraz könyékre, begyulladt körömágyra, ilyesmikre, és nagyon szeretem, szuperjól működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

asztromélia

2017. október 3.

A Lansinoh kremem elfogyott, kivaloan apolt, de eleg draga ehhez kepest. Gondoltam mi lehet a kulonbseg, jo lesz ez is. Hat nem az. Semmennyire sem apol (minden szoptatas utan hasznaltam a kremet).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 3.

Nikita0828

2017. október 3.

Nkem mellbimbóra jobban beált szoptatásnál a Lansinoh, de ezt sem dobtam ki. Nagy szolgálatot tett most a nátha szezonban a kidörzsölt orrom alatti részen. Szuper jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

marryjane

2017. szeptember 2.

A sebes bimbóimat 2 nap alatt helyrerakja. Nagyon jó termék. Szoptatós anyukák alapterméke. Kíméletesebb mint a Garmastan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

tothbernadett

2017. augusztus 27.

Tényleg annyira jó, ahogy itt olvastam. Nagy segítségére lehet a kismamáknak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Tényleg annyira jó, ahogy itt olvastam. Nagy segítségére lehet a kismamáknak.

Vhartai

2017. május 12.

Remek krém. Rövid idő alatt képes volt rendbehozni a kisebesedett mellbimbót. Szajapolokent is megállja a helyét. A kiszerelése nagy, kevesebb is elég lenne. Abszolút a legjobb a kategóriájában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 12.

Antioxidánsok: Olea Europaea (Olive) Oil, Tocopherol
Hidratálók: Lanolin

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.