Babylove

Ár:   279 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2016. február 3.

Kategória:   Egyéb

A pelenkában lévő nedvesség miatt a bőr a pelenkaterületen különleges ápolást igényel. A pelenkakiütés elleni krém magas cinktartalma révén ápolja és védi a bőrt.

zsuku

2012. május 29.

Jaaaj de jóó! :) Egyre több babylove terméket veszek, és nem bánom meg, végre nem károsítom magam a drága márkás káros sz..okkal (bocsi:D)! Köztük van ez a szuper jó termék, amit legtöbbször borotválás után használok, mert a hónaljamnak és az intim területemnek is szokása hogy kipattog, kisebesedik! Erre szuperül bevált, nem találtam még ennél jobbat, erre a célra! Illetve patira is kentem már este, reggelre szépen lehúzta! Azóta patira is csak ezt használom! Teljesen igaz, hogy nehezen kenhető! Na és? Gyakorlat teszi a mestert, én már észre se veszem és hipp-hopp felkenem. Inkább "megtanulom" ezt használni, mint hogy valami káros vacakkal kenjem magam, ami csak ideig-óráig hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 29.

bandita

2012. május 6.

A barátságos ára, a pozitív vélemények, szép összetevők, valamint a termékcsalád babaolajával kapcsolatos fantasztikus élményeim hatására vásároltam ezt a terméket bikinivonal borotválása utáni kezelésre, és csak jókat tudok mondani róla. Kiváló gyulladáscsökkentő, mióta használom, nem kell aggódnom a kellemetlen pattanások miatt ezen a területen sem. Kissé nehezen eloszlatható, fehéres réteget hagyna, de már kitapasztaltam, hogy a Babylove olajjal előzetesen bekent felületen ez a probléma is orvosolható. Én arcra, csak száraz-normál bőrűeknek ajánlom pattanások esetén, mitesszeres zsíros arcbőrre nem. A tégelyes verziót láttam még csak, számomra ez talán kényelmesebb is, mivel szinte pasztaszerűen tömény krémről van szó, és minden mg-ját ki akarom használni a terméknek. dm-ben már láttam belőle mini tégelyt is, utazáshoz milyen jó ötlet!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 6.

Cicaslany

2012. május 6.

Én is az arcomra használom. Száraz az arcbőröm és nemrég eléggé kipattogott, tele lett apró, száraz, piros foltokkal. Ezt a krémet a magas cinktartalma miatt és természetes növényi összetevői (körömvirág, kamilla) miatt vettem meg, hátha segít anélkül, hogy szárítana. Bevált: szépen csökkenti a pöttyöket, eközben nagyszerűen hidratál. Éjszakára vastagon bekenem, de van, hogy nappalra is picit, egy vékony rétegben nem lehet észrevenni. Természetesen nehezen szívódik be, de ez a dolga egy popsikenőcsnek, de reggelre eltűnik szépen (a párna is biztosan kap belőle). Az enyém elég könnyen kenhető (tubusos van). Az ára is megnyerő.
Nekem tényleg csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

Nekem tényleg csodaszer.

eracream

2012. április 24.

Én is a pattanásaimra használom, de csak este, mert kicsit fehér leszek tőle. Balea éjszakai krémmel használom, együtt csodákra képesek egy éjszaka alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 24.

kolesgolyo

2012. január 21.

Gyulladáscsökkentésre nálam ez a námbörván, legyen szó pattanásról, vagy epilálás utáni piros pöttyökről. Tényleg elég nehéz elkenni a bőrön, de azért nem lehetetlen. Ezért nem fogok pontot levonni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 21.

gerbaud

2011. november 16.

Lehet hogy most már javult, de amikor egyszer vettem, borzasztó nehezen lehetett kenni. Vékony rétegben egyszerűen lehetetlenség volt kenni, ugyanis a bőr hőjétől sem olvadt semmit. Ráadásul szemcsés is volt. Végül a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 16.

karli

Korcsoport: < 18
2011. július 28.

Ha ez a krém nem lenne sűrű nem érne semmit /ami egyébként a cink-oxide-tól van/. Pont az a lényeg, hogy védőréteggel vonja be a babapopsit. Vékonyan kell bekenni, a száraz bőrt, és akkor nem kenhető nehezen, és nem csomósodik.
Nekünk nagyon bevált, az összetevői is rendben vannak, az áráról nem is beszélve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2011. július 28.

csillag1219

2011. július 21.

Én is a pattanások ellen vettem, tényleg hatásos DE elméletileg 2012. novemberéig jónak kellett volna lennie a dátum szerint, ehelyett ma vettem észre, hogy megromlott, nagyon büdös lett, pedig napfénytől védett helyen, szobahőmérsékleten tartottam, a fedő pedig jól rá volt tekerve. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 21.

natasa

2011. július 16.

Több helyen is olvastam, hogy ez a krém jó pattanásokra. Vettem egy kis utazós kiszerelést belőle. Nekem sajnos nem igazán jött be. Nem vettem észre változást a pattiknál, pedig azt vártam, hogy leszárítja, kisebbek lesznek vagy valami...De ettől még jó lehet pelenkakiütésekre.:-))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 16.

cirmok

2011. július 16.

azért vettem, mert itt olvastam, hogy jó a pattanásokra. köszönöm az ötletet, tényleg bevált! ha egy-egy pattanás megjelenik, akkor éjszakára bekenem, reggelre teljesen leviszi! ezt eddig egyetlen pattanástalanító sem tette meg, pedig mindegyik ezzel csábít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 16.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Lanolin