Babylove

Ár:   279 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2016. február 3.

Kategória:   Egyéb

A pelenkában lévő nedvesség miatt a bőr a pelenkaterületen különleges ápolást igényel. A pelenkakiütés elleni krém magas cinktartalma révén ápolja és védi a bőrt.

rnitta

2015. szeptember 21.

A sudocrem és neogranormon is pelenkakiütést eredményezett 2-3 nap használat után is, a babylove wundschutzcreme hosszú távon sem okozott semmi problémát. Talán a bepanthen veheti fel vele a versenyt, de árban ez verhetetlen. Számunkra csodaszer volt, amikor már semmi nem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Detty0701

2015. július 28.

Nagyon szeretem, a kis tégely is sokáig elég...sajnos bizonyos anyagok apró kis piros kiütéseket eredményeznek a popsimon...de remekül megszűntek mióta bekenem őket ezzel a krémmel. Ahogy mondják, ami a baba bőrének jó, az mindenkinek! 5 csillag!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

Gittus

2015. július 18.

Régóta ezt a krémet használom a másfél éves kisfiamnál. Jóvolt a Sudocrem is, de ez árban verhetetlen. Ha nem különképp érzékeny a baba bőre, tehát nem kell spéci krém, szerintem a legjobb választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 18.

ribizlizizi

2015. július 17.

Nagyon szerettem, sebekre kentem a gyorsabb gyógyulásért, lehetetlen volt lemosni :D babapopsinál ez előny, én ezt annyira nem értékeltem, DE legalább nehezebben is kenődött le a sebekről pl. alvás közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

OrsolyaM

2015. július 10.

Az első krémem volt amit beszereztem az itt olvasott vélemények alapján. Először csak kisebb kiszerelésben, majd pár nap múlva futottam a Dm-be a nagyobb kiszerelésért és persze hogy megfelelő készletet tudjak belőle a magaménak... :D Először csak pattanásokra kentem esténként, reggelre szépen visszahúzódtak és még halványodtak is, ebből adódóan gondoltam hogy ha kis felületen ilyen hatékony, nagyobb felületen is megpróbálkozom vele mivel a legfőbb bőrproblémám az arcomon lévő mélyebb, lila hegek...Ezért szinte mint egy maszkot esténként szépen felviszem az egész arcomra, problémás felületekre több mennyiséget, majd várom hogy beszívódjon (ami nem igazán mondható gyorsnak :D) Nálam már az első ilyen használat "csodát" tett, mert a mély, lila-piros gödreim láthatóan visszább húzódtak, halványodtak. Persze ez is időt igényel és rendszeres használatot hogy az eredmény igazán látható legyen! Egyébként kisebb sebekre is nagyon jó, mint például elvakart szúnyogcsípés, stb... Nekem nélkülözhetetlen kis krém! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

Someone92

2015. május 8.

Kicsi kiszerelést vettem és a pattanásaimra szoktam kenni. Nekem arra nagyon bevált, elég szépen nyugtatja és halványítja őket. Meg vagyok vele elégedve. Sajnos baba bőrén lévő használatról nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

maradok

2015. április 26.

Kisbabám popsijára használom. Másodszor vettem újra, mert bár az állaga rendkívül sűrű és nehezen kenhető, de nagyon jó víztaszító képességű krém. A pirosságot hamar lehúzza bőrről.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 26.

Zaynab

2015. március 8.

Az itt olvasható vélemények túlnyomó többsége pozitív. Nekem eddig vegyes érzéseim vannak a krémmel.
A codecheck.info oldalon olvastam a babylove zöld színú wundschutz creme-ről ami körömvirágos és a boltban ezt vettem meg, noha más a csomagolása, mert azt hittem hogy lecserélték ennek is megváltoztatták most a csomagolását.
Csak itthon jöttem rá hogy ez egy másik zöld, de szintén zöld színű babylove-os termék.
Nálam ez a termék nem minden esetben volt nyugtató hatású. Volt hogy viszkettem, noha már rajtam volt a krém.

Fontos!!!

A krém megfogja a ruhát! Ne kend magadra, ha sötét színű ruhát viselsz. Én bekentem vele magam, majd a fekete felsőm belseje fehér lett és az első mosás után sem jött ki a folt, csak sokadik mosásra halványodott el.

Ugyanakkor a testről sem jön le a krém elsőre, csak közepesen hosszú ideig való dörzsölés után zuhanyozáskor.

Tehát vannak a krémnek hátrányai is.
Néha nyugtató, de fogja a ruhát, a testen is nyomot hagy, nem minden esetben nyugtató és nagyon sok van a tégelyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 8.

Fontos!!!

Tehát vannak a krémnek hátrányai is.

rtteszvesz

2015. február 27.

Jó volt a babaposira, amiért nem szerettem az a tégelyes kiszerelés...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 27.

Jó volt a babaposira, amiért nem szerettem az a tégelyes kiszerelés...

Echooo

2015. február 2.

Én ezt alapozóval keverve használom így télen (Catrice All Matt Plus), mert valahogy az én bőrömnek a pasztásabb állag jobban tetszik, mint az alapozóé önmagában. Sőt, szebb bőrképet is ad.
Maga a krém amúgy nehezen eldolgozható, és sosem fogja helyettesíteni a Neogranormont részemről (pl. kiütésekre, pirosságra, sebekre sem olyan jó), de így alapozóval már egy kis tégelyt lassan elhasználok.
Néha kidob magából némi vizet, nem tudom, miért.. Amire én használom, arra megfelel, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Lanolin