Babylove

Ár:   279 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2016. február 3.

Kategória:   Egyéb

A pelenkában lévő nedvesség miatt a bőr a pelenkaterületen különleges ápolást igényel. A pelenkakiütés elleni krém magas cinktartalma révén ápolja és védi a bőrt.

dobolank

2015. január 16.

Piros foltokra, irritált bőrre vettem, de nem igazán szeretem az állagát. A hatása közepes, a weleda körömvirágos popsikenőcse sokkal jobb, persze sokkal drágább is, szóval ez egy kompromisszumnak elmegy - krém.

Update:
azóta jobban megszerettem - bár az állaga most is rossz, és reggelre beleszárad a pórusokba kicsit, viszont a pirosodásgátlásban nagyon jó. Mindezekért ez egy pénteki krém....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 16.

Update:

pampamacska

2014. december 23.

A pattanásaimra használom. Vastagon rákenem a begyulladt gennyes kis patira és olyan érzés, mintha kinyomná. Nagyon szépen kitisztít mindenféle nyomkodás nélkül :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 23.

szonia

2014. november 15.

Én a blog olvasása után vettem meg borotválkozás utáni kipattogzásra. Bár eddig csak egyszer használtam, de megkapja az 5 csillagot, este, borotválás után felkentem a már akkor kipattogzott lábszáramra és reggelre, tökéletesen nézett ki, sehol egy pötyi. Fura a nagyon suru allaga, de gyorsan el lehet kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 15.

sabrirory

2014. november 6.

Nekem is nagy kiszerelésben sikerült csak megvennem :D Pattanásokra,sebekre kenegetem, de borotválkozás után elővigyázatosságból "kimeszelem" vele a lábamat (nekem nagyon fehér lesz a bőröm tőle :DD) ,hogy ne pattogjon ki, és eddig bevált. Pattanásra még kísérletezem... az arcomra kentem egy keveset kinyomott pattikra, a barátom megjegyezte, hogy úgy nézek ki ezzel a krémmel, mint egy indián vadászat előtt... :DDD

up: nekem nem záródik valamiért jól a teteje és ilyen kiszáradt,kérges réteg képződött rajta. Nem tudom mi tévő legyek, de ez kicsit zavaró,mert így kenni sem lehet. -1 csillag emiatt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 6.

dora.banszki

2014. november 6.

Kétszer vásároltam, az első doboz után újra vettem, mert bevált, a pirosságot gyorsan eltünteti, bár már a fele használatnál kivált belőle a víz, de gondotam bennem, vagy a tárolásban volt a hiba. Azonban másodszorra is kivált a víz belőle és ráádásul nagyon-nagyon nehezen kenhető el a babapopsin. Alig vártam, hogy elfogyjon, áttértem másra. Azóta több üzletben láttam, hogy a helye hetek óta üres így megkérdeztem az eladókat, akik azt mondták, hogy az összeset visszahívták valamilyen probléma miatt. Nem túl biztató. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 6.

nyarigabi

2014. július 30.

Babapopsira teljesen alkalmatlan, zsíros, elkenhetetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 30.

Babapopsira teljesen alkalmatlan, zsíros, elkenhetetlen.

melanie500

2014. július 30.

Szortelenites utani kipirosodasra es kipattogzasra vettem. Teljesen jol szuperal. Lehuzza pikk-pakk a gyulladast. Eleg nehez krem, ez egyreszt jo, mert keves kell belole egyszerre, en pl a kis kiszerelesut vettem es sztem honapokig eleg lesz igy. Masreszt viszont hosszu percek alatt szivodik csak be, tehat nem epp gyors keszulodesekhez talaltak ki. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

rekus15

2014. július 13.

Nagyon hatásos kis krém, az ára is nagyon kedvező. Korábban neogranormon-t vagy sudocream-et használtam, ezeket cseréltem le erre, mivel a töredékébe kerül és ugyanazt tudja. Nekem bevállt, már többször újravettem. Alapkrém, ami jó, ha van otthon. Pattanásra, szőrtüszőgyulladásra, hámsérülésre, kiütésekre...mindenre hatásos. Valóban sűrűbb az állaga mint a másik két említett krémnek, de ez nem probléma, megszokás kérdése. Az illatát én nem kedvelem, de ez a legkevesebb... egy ilyen krémnek hatásosnak kell lennie, nem finom illatúnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

Fanni91

2014. július 4.

Nagyon jó kis krém! Egy nagyon csúnya pattanásra kentem belőle egy keveset és másnapra nagyon szépen levitte! Kis kiszerelésben vettem, elég lesz egy darabig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

lujzi

2014. július 2.

a kis kiszerelés miatt vettem meg, gondoltam, a rohangálós pelustáskánkba jó lesz. nem lett jó, nehezen kenhető, kényelmetlen a használata. amúgy babylove peluskrémet használunk (egy másik fajtát), amit nagyon szeretünk, nem értem, ez miért ilyen béna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 2.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Lanolin