Babylove

Ár:   279 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2016. február 3.

Kategória:   Egyéb

A pelenkában lévő nedvesség miatt a bőr a pelenkaterületen különleges ápolást igényel. A pelenkakiütés elleni krém magas cinktartalma révén ápolja és védi a bőrt.

tuzki

2014. június 21.

Sokoldalú és nagyon hasznos kis krém. A pattanásokról a gyulladást nagyon hamar leviszi és a nyomuk sem marad utána az arcon. Kellemes az illata és sűrű de kenhető az állaga. A nagy tégelyeset vettem meg és úgy fest hosszú ideig elég lesz (lehet legközelebb a kicsivel is beérem). Ár, mennyiség, minőség és hatás tekintetében is verhetetlen kis holmi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 21.

Ginyw

2014. június 18.

Én ezt a krémecskét nagyon nagyon szeretem. Jó sűrű, nem folyik , és nincs utána fura érzet a bőrömön. Általában kisebb sebekre, meg szőrtelenítés után szoktam használni, de náthás időszakban is nagyon jó a kipirosodott orra. És az árával is teljesen meg vagyok elégedve. Plusz pont a cuki nyuszis dobozáért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

PAncsi79

2014. június 13.

Egyedül eredeti funkciójára nem használtam, mert nincs kire :)
Viszont nagyon bevált gyulladt szőrtüszőre, pattanásra, szúnyogcsípésre, a párom ezt használja borotválkozás után, hogy ne legyen piros és apró pattis a bőre
Már a munkatársaimat is megfertőztem, mindenki vett ebből a csodakrémből, mikor kiderült, hogy szuperül megnyugtatja a csípéseket :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 13.

Egyedül eredeti funkciójára nem használtam, mert nincs kire :)

bogirepcsin

2014. június 13.

a terméket magát nagyon szeretem, mert a begyulladt szőrtüszőkre, piros orra, kisebb sebekre tökéletes, viszont ma vettem egy utazó kiszerelést, aminek iszonyú büdös avas szaga volt.
a szavideje 2014.07, tehát elméletileg még nem járt le (még 2 hét), mégis iszonyú büdös. nagy feketepont a dmnek, mert babaterméknél ez nagyon kockázatos.

mindenképp nézzétek meg a szavatossági idejét, mielőtt a babátokra vagy magatokra kenitek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 13.

Shennny

2014. június 6.

Csodakence! Én pattanásokra és pattanás utáni nyomokra használom, ez két nap alatt a legrondábbat is leszárítja! Bátran merem használni, mivel semmi káros nincs benne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 6.

tara95

2014. május 13.

Miért nem írtam még?!:D Nagy hiba. Nekem a kicsi van meg már hónapok óta, el is értem a doboz alját. Pattanás utáni sebekre fantasztikus, mivel hámosít nagyon hamar leesik a var(ezt îgy kell írni? A cérnával varrunk meg a tűvel, nem?:D jó ez kicsit off volt) és csak egy halvány heg marad utána amit kenéssel szintén pár nap alatt el lehet halványítani majd végleg el is tűnik. A hámlásos bőrmaradványokat egy egyszerű törülközővel fürdés után el lehet távolítani, persze nem eszeveszett dörzsivel. Én nappalra illetve éjszakára kenem de csak akkor ha nem megyek sehova. Este persze mehet rendesen. Kicsit be szoktam ütögetni a bőrbe, így nem ragad az egész a párnámra reggelre. Filléres kis csoda ami nem komedogén.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

animania

2014. április 27.

Megvettem és az elején nekem sem tetszett, az hogy elég nehezen kenhető. De aztán elhasználtam egy "réteget" a krém tetejéről és az alatta lévő tartalom már sokkal krémesebb, kenhetőbb, használhatóbb volt. Babóm popsijára használom és általában még a következő pelenkázásnál is rajta van a kicsi bőrén. Nem piros, nincsenek kiütései, igazi puha babapopsit eredményez :) Ennyi pénzért abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 27.

lumiukko

2014. április 26.

Nem "rendeltetés szerűen", hanem szőrtelenítés után használom. Sokkal jobb, mintha sima testápolóval kenném be magam, mivel elég jól lehúzza a pirosságot. Hátrány, hogy iszonyat nehéz eloszlatni, büdi (bár ez ha hatékony, nem igazán érdekel), és engem kicsit szárít is. Nem csodaszer, de kipróbálni érdemes, főleg, hogy nagyon olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.

Nicu

2014. április 24.

Szőrtelenítés után használom, hamar leviszi a piros foltokat, valamint ha néha egy-két szőrtüsző begyullad, azt is. Pattanásokat is gyorsan elmulasztja, használom még allergiás kiütésekre is. A kicsi kiszerelést vettem meg, ha elfogy, megyek a nagyért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

Babooca

2014. április 20.

Már ősszel megvettem, gondolva a hideg, szeles, havas, fagyos télre, de végül nem volt rá túl sokszor szükségem. Nátha idején az orr kipirosodása ellen használtam, de arra hatásosabb nekem a Neogranormon. Most 1-2 alkalommal savas hámlasztást csináltam, és sajnos rossz arányban kevertem a cuccot, így elég látványosan szétszárította és szétmarta a pofimat. A Garnier micellás vízével és ezzel a kenőccsel nyugtattam az orr és áll körüli bőrt, nagy sikerrel. Szépen lehúzta a pirosságot, és a 2. napra már nem is volt érzékeny a terület. Egy dologra kell figyelni, hogy erősen hámosít, így kezelni kell a bőrfelületet utána, hogy ne legyen lógó bőrcafatok. Újravennem nem mostanában kell (kis, utazó kiszerelés), mert elég tömény és tartalmas krém, alig kell belőle fél ujjbegynyi egy teljes arcfelületre. Pattanásokat, mitesszert nem okozott, de nem is használom minden nap. Megéri az árát. Egy a bajom vele, hogy nagyon nehéz elkenni, de ez az értékéből nem von le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Lanolin