Babylove

Ár:   279 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2016. február 3.

Kategória:   Egyéb

A pelenkában lévő nedvesség miatt a bőr a pelenkaterületen különleges ápolást igényel. A pelenkakiütés elleni krém magas cinktartalma révén ápolja és védi a bőrt.

Szofi

2014. április 20.

Csatlakozom a rajongótáborhoz. Jelentősen csökkenti a gyulladást pattanások esetén, illetve epilálás is hatalmas szolgálatot tesz. Igaz, hogy nehéz elkenni, de annyi baj legyen. Én szeretem az illatát is. Annyit tudok felhozni ellene, hogy ahol sokáig nem használom, például nem a szélén nyúlkálok bele, akkor ott kicsit megkeményedik, de használható attól még az a rész is. Ráadásul akkora az adag, hogy attól tartok, rámromlik, mielőtt elfogyna. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

Emike

2014. március 31.

Kipróbáltam én is, de nem babapopsira, hanem szőrtelenítés után.
Nos, meglepően "masszív" egy krém, az már tuti :D Elég nehéz elkenni, nagyon tömény, főleg h elég nagy területen kellett volna használnom. Ennek ellenére megbirkóztam a feladattal, kisebb mennyiségeket vittem fel, és így könnyebb volt elkenni. A nyugtató hatása számomra érezhető volt, még másnap is puhább volt a bőröm, biztosan használni fogom legközelebb is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

Kipróbáltam én is, de nem babapopsira, hanem szőrtelenítés után.

GI85

2014. március 29.

Mi babapopsira használjuk. Nehezen lehet kenni, bár, ha radiátorra teszem, vagy melegebb az idő, akkor kenhetőbb, vagy a babyloveos babaolajat kenem(de mindegy, hogy milyen babaolaj) a fiam hátsójára előtte és, akkor rendesen kenhető. Lehet, hogy össze is lehetne keverni... Na ez csak most jutott eszembe...:D Majd lehet, hogy kipróbálom:D. Nekünk bevált, szépen megvédi a fiam bőrét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 29.

svivko

2014. március 28.

Gyantázás után pillanatok alatt leviszi a pirosságot. Nekem ez a fő szerepe, 200 Ft-os csodaszer.
Kifújkált orra is tökéletes -bár kicsit vicces, hiszem tempera fehér színe van. Kutya bibijére - végre egy krém amit még Ő sem tud lenyalogatni csak komoly izomlázat kockáztatva. Pörsenésre, horzsolásra, csípésekre, szőrtelenítés utáni rituáléhoz. Szuper.

Alattam írták, hogy darabos, az enyém nem, sőt az állaga is krémesebb, igaz, elég sűrű, de kenhető kategória. Lehetséges, hogy megromlott még a boltban. Ne feledjétek, hogy a Dm saját-márkás-nem-bevált termékeket blokk nélkül visszaveszik, levásárolhatod /visszatérítik az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

korok23

2014. március 19.

Jaj, hát ezt nagyon utálom. Olyan igazi kis utálatos valami, amit elkenni nem lehet egy izgő mozgó babapopsin, ha meg sikerül, tuti egy vastag mázolmány lesz belőle. Én elhiszem hogy csupa jó dolog van benne, de bekenem, következő pelusozásnál se híre se hamva. Még a legkisebb kiszerelést se tudtam elhasználni, pedig én tandempelenkázok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 19.

Bebek

2014. március 6.

Na, én babapopsira használom. Használtam. Felénél kidobtam.
Gyógyszertárit és Rossman-ost használok inkább, azok beváltak.
Ha piros volt a popója a fiamnak, akkor ezzel még másnap is az volt. A többitől pár óra alatt elmúlt.
Illetve. Nekem iszonyat fura és kezelhetetlen az állaga. Egyáltalán nem krémes, olyan darabos és nehezen kenhető. Meg víz (remélem az volt) vált ki belőle 1-2 hét után. Undi volt eléggé. A darabos fehér massza, vízben állva. Fúúúú.
Ilyet többet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 6.

Na, én babapopsira használom. Használtam. Felénél kidobtam.
Gyógyszertárit és Rossman-ost használok inkább, azok beváltak.
Ilyet többet nem veszek.

babyface

2014. február 24.

nagyon nagy csalódás, pedig úgy megörültem mikor a mintás állványon találtam kis kiszerelést... gondoltam hű de jó nem kell megvennem egy egész nagy tégelyt úgyis csak pattanásokra fogom használni. első alkalommal este kentem fel a pattikra reggelre az összes piros patti gyulladt sárga lett... de nem adtam fel és következő este is felkentem egy pirosodó részre (megjegyzem semmi előjele nem volt pattanásnak, csak kipirosodott egy helyen a bőröm) reggel nem hittem a szememnek akkora gyulladt csomó volt a pirosság helyén... pedig az én arcomra sosem volt jellemző.. majdnem sírva fakadtam :'(

feljavítom pár csillaggal, mert a barátom el kezdte használni és pont tegnap mondta, hogy milyen jó ez a "csigás" krém (mini verzió van meg, csigás dizájnnal ebből az elnevezés). :D teafaolajjal keverve fura, de nekem is jobban bejön mintha önmagában használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

kitticat

2014. február 20.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a krémmel kapcsolatban... Igaz, nem babapopsira használom, tehát nem tudom, mit jogos elvárni tőle :)... egy biztos, intim borotválkozás után nélkülözhetetlen, lehúz minden pöttyöt, pirosodást. Viszont egy másik problémám, hogy a drótos melltartók hajlamosak kidörzsölni a mellem alatti területet (nektek nincs ilyen problémátok? :D), néha pöttyök is kijönnek, máskor csak piros és fáj. Na erre a problémámra nemhogy nem jó, hanem konkrétan katasztrofális!! Bekenem éjszakára, és reggelre az egész terület lemezesen hámlik, viszket, brutálisan száraz lesz! Nem tudom, merném e így babapopsira kenni, egyik területen 5* másik területen 1*.. Adok egy hármast, ha egyéb célokra is beválik, jövök updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

sazs

2014. január 25.

Nagyon kellemesen csalódtam benne. Atópiás dermatitisze van gyermekünknek és nagy ívben elkerüljük már a soducream-et, neogranormon-t és társait... ebben végre nincs paraffin olaj, parfüm stb. A piros popsit 2 nap alatt teljesen rendbe hozta és mégsem 25.000 forint kilója mint a fent említett krémnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 25.

women

2014. január 23.

Én is elhasználtam vagy 3 tégelyt belőle, (de minek?) aztán a sudocrem és társai után visszatértünk a gyógyszertári csukamájolajas popsikrémre, mert az a legjobb. A babylove mellett többször volt piros fenék és egy idő után megkeményedik a krém a tégelyben, nem lesz elég kenhető, túl tömény az egész. Illatát szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 23.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Lanolin