Babylove

Ár:   279 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2016. február 3.

Kategória:   Egyéb

A pelenkában lévő nedvesség miatt a bőr a pelenkaterületen különleges ápolást igényel. A pelenkakiütés elleni krém magas cinktartalma révén ápolja és védi a bőrt.

Tory666

2013. december 31.

Pici kiszereléséből vettem, mert gondoltam, hogy 200 ft körüli összeget biztosan megér. Végülis így is lett, bár nem lett a kedvencem. Hatásában kifogástalan, nem lett tőle kiütéses, pöttyös a popsija a lányomnak, de az állaga valami borzalom. Sűrű, nagyon nehezen kenhető, időnként előkerül benne egy pár csepp víz is, ami számomra teljesen érthetetlen. Vagy csak a piciben fordul elő, vagy ebben az egy példányban, ami nekem van, nem tudom, mert visszaolvasva itt pár véleményt, erre senki nem panaszkodott...de örülök, hogy csak ilyen picim van, a nagy miatt bosszús lennék... Így meg szépen elfogy, utazáshoz is praktikus, igazából azért is vettem meg. Bár elég lassan fogy, hozzá kell tennem, kiadós kis krém. Szóval ha nem lenne ilyen szörnyű, sűrű, mégis néhol "vizes" az állaga, akkor még meg is venném a jövőben is. Így sajnos nem valószínű, mert harcot kell vívni vele, hogy ott maradjon a lányom bőrén, és csak giga-vastag rétegben marad ott, de van ahol egyáltalán nem... Szóval ezen lehetne még kicsit dolgozni, hogy élhetőbb legyen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 31.

geri

2013. december 12.

Soha nem volt piros a kislányaim popsija, mindig ezt használtuk. Nagyon szeretem az összes Babylove terméket. Jó árban vannak, nincsenek benne káros anyagok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 12.

Daisyyy

2013. december 5.

Azért vettem ilyet, mert elfogyott a receptre kevert gyógyszertári popsikrém, amit nagyon szeretünk. Nem volt kedvem védőnőhöz rohangálni receptért, ezért DM-ben járva vettem egy ilyet. Sajnos nem vagyok vele megelégedve. Sűrű, nehezen kenhető, eltömíti a bababőrt, nem engedi szellőzni, peluscserénél meg nyoma sincs, a popsi bőre piros, kiütéses. A gyógyszertári krémnél sosem fordult elő ilyen. Csalódás ez a krém, mert annyian dícsérték máshol is. Nem veszem újra és fogalmam sincs, mire fogjuk elhasználni. Ráadásul 2 másik másféle krémekből is betáraztunk, de mind egyformán rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 5.

Edit87

2013. november 16.

Használom pattanásra, borotválkozás/epilálás után, kiütéseket, csípéseket remekül gyógyítja, valamint a párom ha pár napig "elfelejt" borotválkozni és összekaristolja a borostája az állam oda is jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

zsizska

2013. november 10.

Magával a krémmel nincs bajom, mondjuk nem kiütésre, hanem megelőzésre használom, mármint a gyerekemnél. A csomagolása és kenhetősége nem a legjobb, főleg nagyobb gyerkőc pelenkázáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 10.

mrs.bravo

2013. október 19.

pattanásokra vettem,de azokra nemjó. borotválkozás után lábamra nagy nehezen elhasználtam, túl sűrű, nem megy ez nekünk:// nekem egy pár nap után megszűnt a gyulladáslehúzó hatása is, nem glettelek vele többet,sorry

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 19.

zizitim

2013. október 14.

Nem tetszik az állaga, de ezzel még megbarátkoznék, viszont amióta a kislányom szilárdabb ételeket is eszik, azóta egyáltalán nem elég ez a krém. Sőt, annak ellenére kisebesedett a popsiján a bőr, hogy kentük ezzel a krémmel bőségesen. Kisbabának én nem ajánlom, másra nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 14.

manulka

2013. október 12.

Univerzális csodaszer! Használom vékonyan éjszakára szétnyomkodott arcra (reggelre pirosság nélkül és összehúzódott pórusokkal ébredek), nyáron kézhátra fényvédőnek, kevésbé zsíros mint a babylove fényvédője, irritációra az arcomon, mert nem csíp és valóban gyógyít. Nincs benne paraffin, parabén és nagyon olcsó, én csak a mini kiszerelést szoktam venni, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 12.

szalmonik

2013. október 11.

Nekünk termékmintánk volt belőle, szerettük használni. Kicsit nehéz elkenni, de nem volt piros a kisfiam bőre, amíg ezt használtuk. Az ára nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 11.

Fenolia

2013. október 11.

Szőrtelenítés után használom, nagyon bevált. Nincsen gyulladt terület, irritáció és a szőrbenövés ellen is hatásos. Nehezen kenhető, de azért nem vészes. Én eleinte az egész érintett területet bekenem, aztán később csak ahol szükséges, így nem szárít. Nekem semmi gondom az illatával, számomra nem vészes, elviselhető. A nagy kiszerelést vettem meg kb. három hónapja és még több, mint a fele megvan, lassan fogy, nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 11.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Lanolin