Babylove

Ár:   279 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2016. február 3.

Kategória:   Egyéb

A pelenkában lévő nedvesség miatt a bőr a pelenkaterületen különleges ápolást igényel. A pelenkakiütés elleni krém magas cinktartalma révén ápolja és védi a bőrt.

Lunita

2013. szeptember 8.

Nekem nem minden alkalommal válik be borotválás után..még pirosabb lettem tőle ://
inkább natúr olajmixet kentem vizes kézzel és az jobban levitte a gyulladást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 8.

inkább natúr olajmixet kentem vizes kézzel és az jobban levitte a gyulladást.

hajasbaba

2013. augusztus 18.

Én is bőrproblémákra használom. Sebeket, pattanásokat, kiütéseket, csípéseket remekül gyógyítja heg nélkül. Amikor vettem nem volt kicsi kiszerelés csak a nagy, hát azt hiszem évekig elég lesz. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

Yubiri

2013. augusztus 12.

Kicsi kiszerelésem van belőle, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Kicsi kiszerelésem van belőle, meg vagyok vele elégedve.

jibjab

2013. augusztus 9.

Kis kiszerelésben vettem meg, kimondottan alkalmi bőrproblémákra. Jött is mindjárt a nyaralásnál beszerzett csípés, csípések. Nem szúnyog, valószínűleg pók vagy ki tudja mi. Kicsi, göbös, kemény csípésnyom és viszket. Egy nap alatt elmulasztotta a pirosságot és a viszketést is enyhítette. Pattanásra is használom, de arról még nem tudok nyilatkozni, mert csak már kinyomott pateszok utáni pirosságot enyhítettem még vele. Arra jó, mert hámosít és segíti a gyógyulást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 9.

gizidili

2013. augusztus 3.

Előző véleményemet kiegészítve, illetve módosítva sajnos azt kell mondjam, hogy egy apró negatívum jött elő a krémmel kapcsolatban. Három hónapja használtuk egyfolytában, semmi gond nem volt eddig. De most a nagy melegben sajnos nagyon szárítja a lánykám bőrét, így le kellett cserélni az ultra sensitiv panthenolosra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Dark4ngel

2013. július 25.

MINDEN háztartásban ott volna a helye ennek a csodakrémnek!

Egy éve használjuk már. Bármilyen csípést nyugtat, a pattanásokra is remek gyógyír! Ami miatt igazán szeretem, az, hogy borotválkozás után használva, valami hihetetlenül selymes bőrt eredményez nekem, kipattogás, szőrbenövés nélkül! A sebek gyógyulását is elősegíti, és heg nem marad utána. Imádjuk mindannyian a családban! :)

Úgy érzem szerelmese lettem a Babylove termékeinek. Maximálisan elégedett vagyok velük eddig, már őszintén várom, mi nem fog nekem beválni a termékeiből! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

MINDEN háztartásban ott volna a helye ennek a csodakrémnek!

wingsofib

2013. július 11.

Epilálás után nekem nagyon ki szokott pirosodni a bőröm, és legalább egy nap kell, míg megnyugszik - ami a nyári időszakban tud azért kellemetlenségeket okozni.
Ez a kis krém viszont minden panaszomat enyhíti, picit ugyan így is kipirulok, de ez nagyon hamar elmúlik. Nekem a textúrájával sincs gondom, amíg ilyen hatásos. :)
A javaslatok alapján pedig szúnyogcsípésre is be fogom vetni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

A javaslatok alapján pedig szúnyogcsípésre is be fogom vetni. :)

gizidili

2013. július 6.

Imádom ezt a krémet! Lánykám születése előtt magunknak használtuk (borotvált területek ápolására, pattanáskezelésre, sebek gyógyítására stb.). Most rendeltetés szerűen is használjuk, és nagyon jó! Emellett a krém mellett még sosem volt piros a popsija babónak. Nekem tetszik a natúr illata. Nehezebben kenhető, mint a krémes állagú krémek, viszont sokkal tovább fennmarad a bőrén, és így igazán véd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 6.

bogibooo

2013. június 4.

Miniben vettem és rögtön éles bevetésen volt melyen ötösre vizsgázott.
Nagy kerttakarítás közben játszottam a kutyámmal és ő elengedte a kutyakötél (nem tudom mi a normális neve két csomó van a végé és olyan mint egy mászókötél) végét én pedig hátast dobtam egy csalánbokorba amit a férjem utána akart eltávolítani a ház mögül...na az érzést nem írom le,mindenki képzeletére bízom.:D nekem a csaláncsípés nem viszket,hanem ég és szúr. Estére a nyakam és a két karom (itt voltak csípések) eléggé égtek ahhoz,hogy isteni szikraként bekenjem ezzel a krémmel (ennél rosszabb már nem lesz alapon). Kénytelen voltam hason aludni,hogy a "hátsó részem" tudjon regenerálódni. Reggelre nyoma sem volt. Magam is alig hittem el. Nem is érzem, nem is látom. Azóta kipróbáltam már egy kisebb kaparásra (szintén ebtől) ott is jelesre vizsgázott. Számomra ezek után nélkülözhetetlen lesz.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

Miniben vettem és rögtön éles bevetésen volt melyen ötösre vizsgázott.

ninacska

2013. június 3.

Borotválkozás után begyulladt szőrtüszőkre használom, és nagyon szépen rendbe szedte a bőröm. A benövéseken nem segített, egy ideje próbálom a szivacsot, amit Broken Wings írt, és azóta mintha jobb lenne a helyzet. Először rémálom volt kenni, de aztán belekevertem sejtvajba Bandita ötlete nyomán, és azóta szuper.
Köszi lányok :).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 3.

Köszi lányok :).

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract