Babylove

Ár:   279 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2016. február 3.

Kategória:   Egyéb

A pelenkában lévő nedvesség miatt a bőr a pelenkaterületen különleges ápolást igényel. A pelenkakiütés elleni krém magas cinktartalma révén ápolja és védi a bőrt.

elizabett85

2013. május 25.

Nem rossz krém, talán a Sudocrem után a második, de összetevőileg az első, viszont nekem a hatása fontosabb, így csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 25.

grosesaxl

2013. május 25.

Na most,hogy megvan már jó egy hónapja,nyugodt szívvel leírhatom,hogy ez egy valódi csodaszer. Szúnyogcsípésre ezerszer jobb,mint a direkt erre a célra kifejlesztettek (kivéve az ammóniás termékeket). Szőrbenövésem,gyulladásom konkrétan nincsen,de még más terméket is használok,hintőport,teafa olajat,lehet,hogy a sok együtt... Sebre kenve leviszi a kisebb gyulladást. Pattira nem jött be,de annyi baj legyen vele,minden másra,amire szántam,maga a tökély :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

Odil

2013. május 24.

A legnagyobb sztár az ismeretségi körömben, amit a Krémmániának köszönhetünk. Hogy mi mindenre használjuk?
1. patti, random pukli 2. akármilyen, akár ismeretlen eredetű kiütés 3. seb 4. szőrbenövés 5. borotválkozás (férfi, női, akárhol) 6. szúnyogcsípés (másnapra fele sem volt ott)
Ami fura, hogy néha (kb. 10-ből egy alkalommal) szeszélyes, és egyszerűen csak nem működik. Másnap ugyanoda, ugyanannyit kenve meg igen, egy éjszaka alatt mindent elintéz. Baromira nem értem, ám az egyik legnélkülözhetetlenebb kencém. Másik aranyossága, hogy sűrű állagának köszönhetően ugyanaz a doboz tart már egy éve, pedig nem sajnálom, és külön tégelybe raktam nagycicámnak is.
Csoda, na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

Csoda, na.

stenonis

2013. május 13.

Én is szőrbenövések, szőrtüszőgyulladások miatt vettem. Gyulladáscsökkentésben, sebgyógyításban kitűnő, megelőzésben még nem látom, hogy annyira jeleskedne, de majd később kiderül. Kis felületen könnyű eloszlatni, a lábaimon kicsit szenvedek vele, majd kipróbálom a bandita által írt olajos verziót :) inkább az ujjaimon megkötő fehér réteg zavar amúgy. Hát istenem, egy babapopsi krémnek ilyennek kell lennie, gondolom. Viszont azt imádom, hogy ilyen púderes érzetű lesz utána a bőröm, egyáltalán nem ragad :)
Erős négyes, aztán ha a megelőzés is megy neki, akkor update-elek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

Erős négyes, aztán ha a megelőzés is megy neki, akkor update-elek.

wishes

2013. április 20.

Nekem szőrtelenítés után egyértelműen a pelenkakiütés elleni krémek bizonyulnak a leghatásosabb bőrnyugtatónak, és mivel elfogyott az előző ilyen jellegű krémem, ugyanolyan magas cink oxid tartalmú alternatívát kerestem, és rá esett a választásom, főleg azért, mert szinte ez a legolcsóbb, és mégis azon kevesek közé tartozik, aminek már az INCI 2. helyén szerepelt ez az ominózus összetevő.
Az állaga tényleg kicsit túl sűrű, viszont emiatt jól lehet alkalmazni helyileg, mert jól odatapad a bőrhöz, igaz, a nagyobb felületen való eloszlatás meg szinte ki van csukva, hacsaknem kicsit hígabb testápolóba keverem. Amúgy az a nagy helyzet, hogy ezek a krémek hosszabb használat mellett úgyis szárítanak, mint a fene, szóval jobban jár az ember lánya, ha csak szőrtelenítés után közvetlenül, 1-2x teszi fel egybefüggő rétegben, utána csak pontszerűen alkalmazza.
Az illata viszont engem is zavar, fura napraforgó olajos, még ha csak enyhén érezhető, akkor is kellemetlen kicsit.
Viszont a hatása jó, szépen lehúzza a már kialakult kipattogzásokat, és szőrtelenítés után egyáltalán nem hagyja begyulladni az érzékeny bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

Itri

2013. április 19.

Olyan rossz az állaga, hogy első használat után kidobtam! Az illata sem jött be, csalódtam benne...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 19.

vszidonia

2013. január 2.

Én ezt használom a kislányom popójára, és nagyon szeretem. Szerintem nem olyan nehéz kenni, és jó, hogy sokáig a bőrén marad.

Utólag írom hozzá: olvasom, hogy ezt sokan arckrémként használják... El sem tudnám annak képzelni, hiszen nem is ez a funkciója... popsikrémként továbbra is jól funkcionál :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 2.

Doma

2012. december 12.

Nekem sem jött be ez a krém. Igazából azonkívül, hogy iszonyatosan kiszárította a bőrömet, semmilyen más hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

Kiscsillag5

2012. november 19.

Nekem sajnos nem vált be. Hiába kentem vele a bőrömet egy bizonyos helyen borotválkozás után, így is kipirosodott és viszketett. Igaz, a kicsi tégelyt vettem, de nem tudom mi lesz vele, hogy fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

allcatsaregrey

2012. szeptember 5.

A begyulladt szőrtüszőket villámgyorsan helyrerakja! Én csak kis tégellyel vettem, de mivel nagyon keveset kell belőle használni, ki fog tartani még sokáig szerintem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 5.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Lanolin