Babylove

Ár:   279 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2016. február 3.

Kategória:   Egyéb

A pelenkában lévő nedvesség miatt a bőr a pelenkaterületen különleges ápolást igényel. A pelenkakiütés elleni krém magas cinktartalma révén ápolja és védi a bőrt.

natasha

2012. szeptember 4.

Éjszakai krém gyanánt vettem meg az arcomra,mivel itt többen is írtátok hogy jó a pattis gyulladt arcra! De még milyen jó!:) Egy hete használom és olyan szép a bőröm tőle,hogy azelőtt egyik krémmel se sikerült így helyrehozni!
Mióta használom egy pattanás nem jött ki rajtam! Az állaga,illata tény hogy nem az arcra lett kifejlesztve, iszonyatosan nehéz elkenni, és sose sikerül úgy elkennem hogy ne úgy tünjön mint aki a malomban dolgozik:D nappalra szigorúan csak úgy használom ha otthon vagyok és senki se lát:D Kicsi teafaolajjal megspékelem és helyrerakja a bőrömet. Egyáltalán nem szárít, és még mattít is!

Update:
Sajnos az utóbbi idöben eléggé érzékeny lettem rá, rosszabb lett a bőröm állapota, puklis pattik jöttek ki rajtam, és kipróbáltam a lábamra is borotválás után, és csak még durvábban kipattogtak tőle a szőrtüszőim, többen is kérdezték miért olyan csúnya a lábam. Hát ettől...:(
Amint abbahagytam a használatát rögtön észrevettem hogy ez a ludas. Lehet néha néha jót fog tenni, de egyenlőre hanyagolom, nem merem használni. Úgyhogy ott ül magának a polcon. Sajnálom, eleinte nagyon szerettem:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Update:

Hibiszkusz

2012. augusztus 13.

Nagyon jó a pattanásokra és a borotválás utáni kipattogásokra. Úgy viszi el a pattikat, hogy közben nem szárítja szét a bőröm. Tényleg nehezen lehet elkenni, de megéri vele picit bajlódni, mert szuper kis krém. Kis kiszerelést vettem, így utazáshoz praktikus, ráadásul így is hosszú ideig elég lesz, mert kevés kell belőle. Köszi, hogy felhívtátok rá a figyelmem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 13.

átlagosnő

2012. augusztus 3.

Meglepődve olvasom, hogy mi mindenre használjátok! Én akkor találkoztam vele, amikor az idén az első nagy melegekben kisfiam popsija kipirosodott és csupa kiütés lett. Kenhettem rá bármit Neogranormont, Sudocremet nem gyógyult. Mindenfélét kipróbáltam, vettem ebből is egy tégellyel, helyrehozta és azóta ezt használjuk, se kiütés, se pirosság. Kenésnél én belepaskolom picit a bőrbe, nem marad nedves érzés, inkább olyan tapadós púderes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

tomo

2012. július 24.

Tökéletesen bevált Neogranormon helyett. Nagyon nehéz elkenni, fehér réteget képez a bőrön, de pattanás-szúnyogcsípés helyét halványítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

boxa

2012. július 20.

Nagyon nehéz elkenni, túl sűrű, nehezen szívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 20.

Nagyon nehéz elkenni, túl sűrű, nehezen szívódik.

Micoka

2012. július 11.

Babapopsira: nálunk nem vált be, nehezen kenhető, nehezen szívódik be, nem kellemes az állaga (inkább szagos, mint illatos, de ez elég gyenge, úgyhogy nem zavar). Saját részre kézkrémként használom, arra viszont nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 11.

buttercup

2012. július 10.

Imádom ezt a krémet. Én a lábamra és a bikinivonalamra használom gyanta,illetve borotva után,mert ezek a területek hajlamosak kipattogni. Eddig egyetlen krémmel sem találkoztam ami rögtön kifejtette volna a hatását, így lassan kezdtem beletörődni,hogy hajlamos erre a bőröm,annak ellenére ,hogy amúgy nem érzékeny. Magamtól valószínűleg nem vettem volna meg ezt a pelenkakiütés elleni krémet,úgyhogy köszönöm mindazoknak,akik itt leírták az ötleteket,hogy mire is szokták használni.
Csodálkoztam az illatán,aztán rájöttem ,hogy azért nincs,illetve kicsit fura számomra,mert illatanyagmentes:)). Első használatkor én is megijedtem,hogy nagyon "nehéz" krém, és csak nagy harcok árán sikerül belemasszírozni a bőrbe,de eléggé gyorsan hozzászoktam,kb.10perc mire teljesen beszívódik(de nem is testápoló,tehát nem várhatjuk tőle az azonnali beszívódást).
Egyre jobban imádom a Babylove termékeket,mert remek áron kapunk remek összetevőket:)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

nimatika

2012. július 9.

Nagyon jó kis popsikrém,hatása vetekszik a sudo-val,árban pedig verhetetlen!Eddig csak a babánál használtam,de olvasva az előttem szólókat,én is kifogom próbálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 9.

gulyasgne

2012. július 2.

Olyan az illata tényleg,mintha romlott lenne,de ez valami fantasztikus krém. A következő gyerkőcömnél is ezt fogom használni,ha gyártják még akkor. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

berni88

2012. június 14.

Imádom! szőrtelenítés után a megkínzott területekre kenve csökkenti a gyulladásokat és a pirosságot. (nekem sajnos mindenfajta szőrtelenítés után nagyon kell erre ügyelni, rettentő érzékeny a lábam bőre mindenre :/) Úgyhogy ezt esténként is felkenem * és úgy látom segíti a gyógyulást.
* nagyon nehezen tudom eldolgozni, akármilyen keveset kenek fel valahogy nem tud beszívódni. Párszor elfelejtkeztem róla és a reggeli rövidnacis kutyaséta közbe vettem észre, hogy szinte világítanak a hófehér krémes lábaim :)

Pattanásokra is bevált, bár ezt is csak estére ajánlom, mert nem láthatatlan :)

Ár, tudás, összetevők 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 14.

Pattanásokra is bevált, bár ezt is csak estére ajánlom, mert nem láthatatlan :)

Ár, tudás, összetevők 5!

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract