Babylove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szambi, Módosítva: 2015. május 18.

Kategória:   Testápolók

Speciálisan érzékeny, allergiára hajlamos bőrre használható babaolaj. Parfüm-, színezék-, tartósítószer-, paraffinolaj-mentes és glutén nélkül. Gyengéden ápol és megvédi a baba bőrét a kiszáradástól.

bandita

2012. december 27.

Jelenleg sminklemosásra használom, nedves vattakorongra cseppentve. Kiválóan eltávolít MINDENT, a zsírosodásra hajlamos érzékeny arcbőrömet kifejezetten nyugtatja, puhítja. Emiatt biztos, hogy néhány gyengébben muzsikáló testápoló tejemhez is hozzá fogom keverni. Illatmentessége is abszolút kedvez az efféle machinációknak.
A termék kupakja csöpögésbiztos, erre első használatkor nem számítottam és sikeresen szétspricceltem az olajat a mosdókagyló teljes felületén, a kezemben tartott nedves vattakorong kivételével jutott mindenhova bőven :)))
Azóta már nagyon óvatosan nyomkodom a flakont, amikor csak keveset akarok belőle kinyerni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 27.

Corra

2012. december 13.

A legjobb szerintem a kapható babaoljaok közül. Már a csomagolása is ötös, mert egy csepp sem folyik mellé. Illatmentes, teljesen hypoallergén.

Tökéletes vizes vattára öntve sminklemosásra (pillanatok alatt leszed mindent maradéktalanul), de bőrápolásra is, még arcon is remek (pár csepp vizes kézzel bemasszírozva a bőrbe csodát tesz. Először kicsit fénylik a bőr, aztán maradéktalanul beszívja és olyan pihe-puha brsonyos lesz tényleg, mint a babapospsi).

Én még sminkelni is jobban tudok az ezzel hidratált bőrömre, mint pl. ugyanennek a márkának az Ultrasensitive hidratálókréme fölött, mert azzal nem kompatibilisek az alapozóim.

Most várandósan a pocakomra is használom, illetve egész testre is. Tehát gyakorlatilag univerzális temrék, gyönyörű összetevőkkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 13.

Szivike18

2012. október 30.

Testápolásra használom kb. 2 hete, eddig tökéletesen bevált. Mindig fürdés után oszlatok el egy keveset a bőrömön, ami utána bársonyosan sima lesz. A mandulástól olyan fura szaga lett a bőrömnek, ettől nem lesz/nincs szag. Sminklemosásra is tökéletes, árban is nagyon jó, szépek az összetevők, a flakonja is teljesen rendben van, jobb az adagolója, mint a mandulás testvérének, gyantázás után könnyen leviszi a bőrön maradt felesleges gyantamaradékot. Nálam abszolút ötös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

Szilani

2012. június 4.

Az itteni ajánlások és a szép összetevők miatt vettem meg kismamaként, pocakkenegetés céljából. Az állaga, felszívódása szuper. Sajnos azonban illatmentessége ellenére reggelre nagyon kellemetlen szagú lettem tőle, és ez a szag a pizsibe is beleivódott annyira, hogy többszöri mosással lehetett csak megszabadulni tőle. Emiatt a kukában végzi, sajnálom, szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 4.

letta

2012. április 17.

Kislányomnak vettük, neki is jó volt, de látva az isteni összetételt kipróbáltam mint sminklemosót. Nagyon jó! A vízálló szempillaspirált is lehozza 2 másodperc alatt. Arctisztításra Bioderma Sensibio H2O-t használok, ami nem viszi le tökéletesen a fényvédőt, ez viszont nagyon jól végzi a dolgát!
Ha valaki jó olajos lemosót szeretne, bátran ajánlom!
(Látva a többi hozzászólást, a ma esti fürdővizembe is tenni fogok! :)))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 17.

Ha valaki jó olajos lemosót szeretne, bátran ajánlom!
(Látva a többi hozzászólást, a ma esti fürdővizembe is tenni fogok! :)))

Shine*

2012. március 13.

Nagyon érzékeny a bőröm. Ez a legjobb testápoló szer, amit eddig használtam rá. Puha és selymes lesz tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 13.

zsazsizsizsa

2012. február 12.

Illatmentes termék, ugyanakkor egy idő után fura szaga lesz a bőrön. Állagra sokkal másabb mint a többi olaj, valahogy könnyebb, nem annyira csúszós, így sokkal kellemesebb a használata is, gyorsan is szívódik be. De a következő alkalommal nem az illatmentes változatát fogom választani. Az adagolója is jó nem folyik össze-vissza az olaj olyan kis praktikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 12.

uaim

2012. január 20.

Nagyon nagyon jó, babám bőrét szoktam vele kenegetni meg magamét is néha, szerintem nagyszerű termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 20.

CherryBlossom

2012. január 5.

Nagyon szeretem! Én is a fürdővízhez szoktam önteni belőle, így nem (na jó, kevésbé) szárad ki a bőröm. Így télen általában a lábamon szokott nagyon feszülni a bőr, akkor pedig éjszakára átkenem vele vékonyan, és reggele minden rendben. Nem irritál, a szuper összetevők is megnyugtatnak. Egyszerűen nagyszerű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

gerbaud

2011. november 16.

Nagyon jó kis babaolaj, gyönyörű összetevőkkel kedvező áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 16.

Nagyon jó kis babaolaj, gyönyörű összetevőkkel kedvező áron.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.