Babylove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szambi, Módosítva: 2015. május 18.

Kategória:   Testápolók

Speciálisan érzékeny, allergiára hajlamos bőrre használható babaolaj. Parfüm-, színezék-, tartósítószer-, paraffinolaj-mentes és glutén nélkül. Gyengéden ápol és megvédi a baba bőrét a kiszáradástól.

Viki000

2011. november 3.

Nagyon jó termék. Olcsó (600Ft), viszonylag sokáig elég és jól hidratálja a bőrömet. Az összetevők is tetszenek. Biztosan fogok még ilyet vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 3.

kolesgolyo

2011. október 22.

A meleg víztől hajlamos vagyok kipattogni, és ez az olaj szépen nyugtatja fürdés után a bőrömet. Aránylag hamar beszívódik, és nem érzem még órákig olajosnak a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 22.

Morci

2011. augusztus 3.

Én télen a fürdővizemhez szoktam önteni, nagyon jól megvéd a forró víz okozta kiszáradástól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 3.

tenyitomi

2011. július 30.

Jó kis termék.Jól beszívódik a bőrbe nem úgy mint a híres Jonshon /kő/olaj.Ettől nem lesz azaz olajos érzés a bőrön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 30.

2011. április 30.

Kislányomnál használjuk újszülött kora óta. Teljesen rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. április 30.

Kislányomnál használjuk újszülött kora óta. Teljesen rendben van.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.