Babylove

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. június 6.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A vitaminokban gazdag mandulaolaj bársonyossá és simává teszi a bőrt.A panthenol védi a bőrt a kiszáradástól.Babáknak és felnőtteknek is.

Bildiko78

2016. július 29.

Nagyon jó mindenmentes testápoló, nagyon olcsó, jól hidratál. Használom gyerekekre és magamra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

laanna

2016. július 19.

Se veled, se nélküled kapcsolat a miénk. Mindig nála kötök ki a testápoló tesztelgető köreim végén, mert nem találtam nála jobbat, viszont nem is érzem tökéletesnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

justmybrightlife

2016. július 6.

Nekem ez A testápoló. Sűrű krém, kenegetni kell (nem túl sokat!), de aztán nekem beszívódik, és teszi a dolgát, remekül hidratál. Terhesség alatt nekem ez az egy vált be (nagyon kiszáradt a bőrőm). Nem tudom, hogy ennek köszönhetem -e, de egy csík sem lett a hasamon. Nagyon megszerettem, veszem újra azóta is, magamnak, és a babának is bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

Ivettlany

2016. május 10.

Magamat is, és a kisfiamat is szoktam ezzel kenegetni. Nagyon kellemes az állaga, könnyen eloszlatható, kevés kell belőle. Az meg egy nagyon nagy plusz pont, hogy ár/érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

fenyvesiadel2

2016. április 4.

Felváltva használom a panthenolos pelenkakiütés elleni és a ligetszépeolajos babakrémmel.Attól függ, mennyire van kiszáradva a bőröm, ami egyébként ekcémás, de a Babylove ultra sensitive termékek beváltak rá. Árban kedvezőek és jók az összetevők bennük. A bőrgyógyászom a patikai hidratálót akarta rám erőltetni, hogy az mindenmentes.Na, mondom, tele ásványi anyaggal, tényleg az! Szerencsére marta is a bőröm, így megbeszéltük a patikai szereket mellőzöm. Csak természetes olajokkal kenem magam. Utolsó kontrollkor az orvos elismerte, hogy azóta sokkal hidratáltabb a bőröm. Csak már a viszketés is elmúlna!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 4.

Sunchi

2016. március 31.

Ez a krém az ami mindent tud ami nekem kell ! Ekcémára hajlamos bőröm van szeborrás kevert , a mandula olajos az télre jó , ez meg nyárra imádlak babylove

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 31.

zsofbar77

2016. március 29.

Szeretem. Olcsó, jó, nem irritál. Keverni szoktam olívaolajjal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 29.

Szeretem. Olcsó, jó, nem irritál. Keverni szoktam olívaolajjal. :)

Nittuska

2016. március 18.

Hamarosan elfogy. Úgy h ideje lenne véleményt írnom róla.
Babám bőre szereti, fürdés után szoktam bekenni a combjait és a karjait. Meg az arcát is.
Kicsi időt kell rá szánni, masszírozni kell míg beszívódik.
De nagyon jól hidratál, ha az én kezem kiszárad arra is jó.
Újra veszem mindenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

Hamarosan elfogy. Úgy h ideje lenne véleményt írnom róla.
Kicsi időt kell rá szánni, masszírozni kell míg beszívódik.
De nagyon jól hidratál, ha az én kezem kiszárad arra is jó.
Újra veszem mindenképp.

sombra

2016. február 15.

Nagyon érzékeny, száraz bőrű 1 éves babám van, ekcéma jellegű foltok voltak a bőrén. Fürdés után, esténként a babydream extra sensitive ápolókrémjét használjuk, reggel pedig ezt a testápolót. Az együttes használat tökéletesen helyrehozta a bőrét, azóta hidratált, foltmentes, tökéletes bababőre van :)
Tényleg elég folyós, és nehezen beszívódó krémről van szó, de a hatása szerintem kárpótol ezekért, és az ára is, nálunk kb 2 hónapig elég egy flakon, így nagyon megéri.
Összességében szuper termék, érzékeny bőrű babáknál megér egy próbát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

Összességében szuper termék, érzékeny bőrű babáknál megér egy próbát!

berni88

2016. január 24.

Kicsit túl hig állagú, de hát lotion. Mindenesetre a márka ultra sensitive vonala engem meggyőzött minden termékével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.