Babylove

Ár:   449 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Kategória:   Hidratáló krémek

lili0229

2016. november 29.

Téli utazásoknál szoktuk használni és az egyik legjobb krém!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 29.

Téli utazásoknál szoktuk használni és az egyik legjobb krém!

Losonczi Sziszó

2016. június 10.

Hasznos kis krém. Babám arcát és az ekcémás nyakát kentem vele. Vékony réteg is elég. Az én kezemre is bevált. Zsíros állagú, de beszívódik, kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Sunchi

2016. április 3.

Jó lenne ha nem lennék a sulfátokra allergiás , sajnos kipattogtam tőle

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 3.

Jó lenne ha nem lennék a sulfátokra allergiás , sajnos kipattogtam tőle

Wehler

2016. április 3.

Nagyon megéri az árát, hosszú ideig tart a hidratáló hatása, kellemesen zsíros krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

Lin

2016. január 11.

Mindkét gyerekemnél használtam. A pofijukat szoktam bekenni a téli hidegben, hogy ne száradjon ki. Az ára nagyon barátságos és az illata is nagyon finom.
Kézkrémnek is kiváló, akkor használom ha nagyon kiszáradt a kezem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

Kézkrémnek is kiváló, akkor használom ha nagyon kiszáradt a kezem.

Kodi

2015. november 9.

Tavaly télen a babydream hasonló termékét használtam nappali krémként, tulajdonképpen elégedett voltam, ennek megtetszett a csomagolása, gondoltam kipróbálom. Később olvastam, hogy a harmadik helyen kiemelt összetevő sokaknak kipattogzást okozott, jelentem eddig még nekem nem jelentkezett ilyen probléma. Szeretem, kellemes az illata, alapvetően jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 9.

Juanita30

2015. október 20.

Jó kis krém hideg napokra. Én magamra használtam. Kicsit ragacsos, kézre és a szemem alá kentem belőle....ha az egész arcra kenem, pattanásos leszek tőle...de hát nem felnőtt arcra készült!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 20.

Torpece

2015. október 14.

Nagyon jó kis krém. Egy picit várni kell, hogy beszívódjon, de nem hagy zsíros érzetet maga után. Nagyon finom illata van és az összetétele is egész jó. Én csak a kezemre használom, meg vagyok elégedve a hatásával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 14.

Lorenita

2015. szeptember 13.

Ár-érték arányban egész jó, száraz az arcbőröm, mondhatom, hogy sokat segített rajta, de még nem vagyok teljesen elégedett. Kézkrémnek viszont kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 13.

HarmonyBunny

2015. augusztus 26.

A hideg beköszöntével mindig nagyon kiszárad és kirepedezik a kezemen a bőr. Sokféle krémet kipróbáltam, de sajnos a legtöbb csípett. Ez nem. Nagyon jól hidratál és viszonylag gyorsan be is szívódik, ha nem viszi túlzásba az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol