Babylove

Ár:   449 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Kategória:   Hidratáló krémek

prettywishing

2015. augusztus 12.

jobban bevált mint a rossmann-os babydream ápolókrém, pedig sokáig azt használtam benzoyl peroxiddal meggyötört képemre hidratáló gyanánt:) ez egy szilárdabb, viaszkosabb krém, ugyanúgy szuperál vastagon kenve éjszakára tápláló kúraként de mivel ez nem az az olajos, csillogó formula, vékonyabban kenve pikkpakk beszívódik és mehet rá az alapozó:) tehát jó ez nappal és éjszaka is:D puhaság, szebb bőrkép, mesés összetevők, szinte ingyen:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

malyvacukor

2015. április 18.

Én is az arcomra használom, éjszakára. Hát az igaz, hogy kb. késsel lehetne vágni, nekem szerintem még reggel is van rajta egy kevés. De lemosva tényleg szép, hidratált bőrt ad. Az illata nosztalgikus és eddig még! nem okozott pattanást sem. :)
Update: levontam egy csillagot, mert kis pattanásokat okozott. Amikor abbahagytam a használatát, eltűntek, szóval ő volt a ludas. :) Talán pattanásra hajlamos bőrre nem a legjobb megoldás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

pindakaas

2015. április 17.

Éjszakára kenem be néha az arcom vele, ha nagyon száraznak vagy érzékenynek érzem. Amilyen testes krém, szerintem reggelre szívódik be :P De reggel nagyon jó érzés, ár-érték arányban nagyon-nagyon jó krém. Kicsit nehéz felvinni, talán enyhén nedves arcra könnyebb.

UPDATE: újonnan használom olyan alapozók alá, amik amúgy szárítanák az arcomat (tudom, merész :P), és nagyon jól interaktálnak! Azóta nincs gondom a furán lemászó alapozókkal, beolajosodó arcbőrrel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

Szorsi

2015. március 8.

Ezt a krémet használom az arcomra és nagyon megszerettem. Igaz, hogy téli, testesebb krém, ami nyárra valószínüleg nehéz lenne, de sokat segít a szárazságon :) illatanyag nem hiányozna belőle, de nekem nem okoz(ott) irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

Bebek

2015. február 27.

Nekünk nem egészen ilyen - másik kislány van rajta :)
Nekünk megelőzésre nem nagyon vált be. Szóval amikor a hideg kicsípi az arcukat, vagy pl a picikénél a nyál, és kiszárad a bőrük, akkor szoktam kenni nekik. Már rögtön puhább, másnapra meg teljesen eltűnik a szárazság, a pirosság és szuper puha bababőr marad csak. :)
Nagyon jó illata van és könnyen beszívódik. Szóval alapjában véve jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 27.

Nekünk nem egészen ilyen - másik kislány van rajta :)
Nagyon jó illata van és könnyen beszívódik. Szóval alapjában véve jó termék.

forraine.timea

2014. június 12.

Kislányom érzékeny bőrére használom, nagyon szeretjük. Kellemes az illata, az állaga kicsit sűrű, de viszonylag hamar beszívódik. Nagyon jól véd a szél és a kiszáradás ellen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 12.

f.anya

2014. március 28.

Nagyon jó kis krém, szuper áron. Az illata kellemes, bár a parfümöt azért kihagyhatták volna belőle. Használjuk eredeti céljára, de én is ezt kenem éjszakára az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 28.

macskamokus

2013. november 28.

kifújta a szél a számat,annyira hogy már fáj is,az orrom meg a sok orrfújástól kidörzsölődött és kipirosodott.
nincs itthon neogranormon és ezt a krémet találtam,azóta ezzel kenem,megnyugtatja kicsit a bőröm és a pirosságán is enyhít. a számra is lazán rákenem,de ha megfeledkezem róla és megnyalom a számat nem túl kellemes az íze:DDD
sok babylove krémem van,a tusfürdőm is babylove,sőt a samponom is,úgyhogy én elégedett vagyok:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

garden32

2013. október 21.

Kézkrémnek szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 21.

Kézkrémnek szuper!

Csibecsont

2013. október 5.

Imádom. Hirtelen felindulásból vettem meg, mert az original Nivea amiben reménykedtem túl zsíros, nehezen kenhető, hidratálása meg épphogy van valamennyi. És mivel arcra vettem, ezek mind főbűnnek számítanak. Ez a krém viszont egy csoda. Ha beszívódott, olyan hidratált és bársonyos hatást kelt, mind a babapopsi. Fél óra elég neki hogy elmúljon az a zsírossága, irritációt nem vált ki, az illata tüneményes. Szerintem ne ijedjetek meg tőle, nekem is nagyon zsíros a bőröm, de eddig ez vált be a legjobban, az a pici zsírossága nagyon elenyésző neki. Szóval ajánlom az ikerbőreimnek, akik mindig szárazak és érzékenyek. Nem mindig éri meg a túlárazott márkákat vásárolni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol