Babylove

Ár:   449 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Kategória:   Hidratáló krémek

feilixia

2013. október 4.

Kézkrémnek vettem, de rossz ötlet volt. Túl zsíros, nagyon nehezen szívódik be, és akkor sem tudom, hová, mert nem hidratált szinte semmit. Szomorú vagyok, eddig nagyrészt szerettem a babylove-ot, de krémekben valahogy nem nyűgöztek le. :(
(Az arcomra meg alapból nem kennék ilyet, más bőrtípuson lehet, hogy beválik, de ez így nálam kuka.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

gerbaud

2013. március 30.

Ő volt a téli éjszakai arckrémem amellett, hogy rendeltetésszerűen is használtam, gyerekeimnek védőkrémként. Mindkét feladatot tökéletesen megoldotta. Nem igazán találtam más olyan krémet, ami megfelelő hidratációt biztosított volna éjszakára az arcom egész felületén úgy, hogy nem leszek tőle csupa pattanás és mitesszer. Szerencsére ennek a sűrű, nosztalgikus illatú babakrémnek sikerült vennie az akadályokat, nagyon elégedett vagyok vele. Az ára pedig egyenesen remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 30.

mili

2012. november 5.

A csomagolása kicsit megváltozott, de az összetétele hála az égnek nem. Hozza a megszokott Babylove minőséget. Elég sűrű krém, de gyorsan beszívódik, aztán 1-2 percig marad egy kis olajos réteg a kezemen, de az is gyorsan eltűnik. Kézre és lábra használom, de arcra még nem próbáltam. Ára is elég jó 449 ft.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 5.

Sparklepony

2012. október 15.

Kézre nagyon klassz, de az arcomon, hogy úgy mondjam, egészen nosztalgikus a hatása. Egy nap alatt úgy kirügyezett a fejem, mint legutóbb 16 éves koromban :D Valószínűleg csak én nem vagyok jóban valamelyik összetevővel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 15.

baobe

2012. július 8.

Télen használtam. Arcra is, kézre is. Kissé zsírosabb állagú krém, ezért nappalra tényleg csak védőkrémnek jó, viszont éjszakára tökéletes. Jók az összetevői, ami nem utolsó szempont, s nagyon kedvező az ára is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 8.

kolesgolyo

2012. július 7.

Kézkrémnek, vagy pedig éjszakára ajakápolónak használom. Zsíros, de nem zavaróan, hamar beszívódik, és ahogy a többi Babylove termék illata, ez is nagyon tetszik - olyan nyugtatóan babás. :) Finom puha tőle a kezem. Remélem, télen is így fog teljesíteni, mert szeretnék végre egy igazán jó kézápolót találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. július 6.

Én a kezemre használtam, furcsán zsíros, mintha tényleg zsír lenne, még színre is, viszont reggel pihe puha volt a kezem, télre biztos megveszem megint :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

nobilissima

2012. július 1.

Nagyon jó, kenem mindenhova arcra, kézre, szájra és csak jót tudok róla mondani, az összetevői külön öröm, hogy szépek. Egy a baja, hogy nekem gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Odil

2012. június 13.

Bár a lágyabb állagú, "simulékonyabb" tesója sokkal felhasználóbarátabb, inkább őt használom 20 évesen éjszakai pofikrémként. Akárhányszor elkezdem eloszlatni, az az első benyomásom, hogy ez nem fog menni, ám ez a mandulaolaj tartalomért, alapvetően ilyen összetevőkért ilyen ár mellett igazán nem sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

Shine*

2012. június 5.

A legjobb krém, amit valaha használtam a kezemre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 5.

A legjobb krém, amit valaha használtam a kezemre.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol