Babylove

Ár:   449 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Kategória:   Hidratáló krémek

zsuku

2012. május 20.

Mikor megvettem, rögtön utána a kezemre is kentem....és ooohhh szupeeer!!! Igaz kicsit zsíros, de miután elég jól beszívódott, szinte egész nap ellenáll mindennek, és puhán tartja a kezemet! Lábamra is használ, oda is hiperszuper, nagyon megérte! Természetesen öt csillag, biztos újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 20.

gyorvari.adri

2012. május 18.

Kar a perfum bele, mert nagyon jo. Eloszlik rendesen, babat nem zavarja. En is hasznalom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 18.

Lillababa

2012. május 7.

Az arcomra használom és nagyon szeretem.Nekem (mivel elég száraz a bőröm) meleg időben sem sok,hamar beszívódik,sokáig elég(2,5hónapja reggel-este használva,épp most kezd kifogyni), az ára is szuper és az összetevői is,nem cserélném le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

szappanka

2012. március 29.

olyan szuper kis krém :) praktikus, könnyű nyitni-zárni, kevés is elég belőle. talán az illata tényleg lehetne más, de azért még nem zavaró. tetszik, hogy kézmosás után is érzem még a kezemen, és a hatása nem 5 percig tart, hanem akár órákat (persze nem mosogatással teszteltem). az összetevői is kitűnőek, úgyhogy lehet, hogy télen majd arckrémnek is kipróbálom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 29.

mankaa

2012. március 24.

Kicsit más a csomagolása, mint a képen, de az összetevői egyeznek. Jó kis krém, ápol, hidratál és valóban véd is, esős, szeles időben. Nekem az illata is megfelel. Szeretem, hogy nem csavaros a kupakja, egy kézzel is nyitható, praktikus. Az ára nagyon baráti, valószínűleg a következő télen is újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 24.

ritaszeged

2012. március 10.

400 forintért vettem, kézre, arcra, testre mindenhová kipróbálta, imádtam, egyedül az illatát nem szerettem, jobb lenne ha egyáltalán nem lenne neki, de így sincs vele semmi gond, bátran ajánlom mindenkinek, mert szép összetétele van és sok mindenre lehet használni, még ha kézkrémet keresünk akkor is egy szuper jó krémet kapunk és ennyi pénzért szerintem nagy kutatás árán lehetne találni jobbat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 10.

vrita90

2011. december 25.

Én is szeretem. Nyugtatja a bőrt rendesen, nem pirosodik ki. Zsíros, ezért én rá szoktam púderezni, és úgy teljesen sima az arcom, nem látszik, hogy alatta van :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 25.

landi

2011. július 5.

Kicsit sűrű,zsiros állagú,de a hatása nagyon jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 5.

Kicsit sűrű,zsiros állagú,de a hatása nagyon jó!

durczi

2010. december 11.

babaarcra (is) bevált

Ezt a krémet azért vettem, hogy a kisbabám arcát és kezét kenjem vele a frissen beköszöntött télben, de -- bevallom -- olykor nekem is jut belőle. Idáig elégedett vagyok a hatásával, az állaga sem túl zsíros, az illata is kellemes, és megnyugtató a sok "zöld pötty" az összetevői mellett...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. december 11.

babaarcra (is) bevált

Antioxidánsok: Tocopherol