Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heather, Módosítva: 2017. augusztus 27.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Balea napozás utáni tusfürdő

• Felfrissíti és ápolja bőrét a szolárium és napozás után.
  • Gyengéden eltávolítja a bőrről a napkrém, klór és sós víz maradványait.
  • Védi a bőrt a kiszáradástól.
  • Hűsítő hatású.

VMRegina

2019. november 18.

Az illata nekem is nagyon tetszett, viszont szárította sajnos a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Az illata nekem is nagyon tetszett, viszont szárította sajnos a bőröm.

Dreambig99

2019. október 27.

Szerelem termék! Nyáron szinte csak ezt hasznalom, kellemesen felfrissíti a bôrömet. Engem hálistennek nem szárít, és az illata is nagyon finom szâmomra :) +sokáig megmarad az illata!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 27.

Barackvirag1

2019. október 24.

A nagy hype miatt ki kellett nekem is próbálni :D Tisztítani biztos jól tisztít, szárítani sem szárít, de ház ez a szag... mert illatnak nem nevezném. Ennek semmi köze sem a kókuszhoz, sem a naptejhez, ez egy erőteljes büdös műanyagszag, alatta halványan érezhető valami odakozmált tejbegríz vagy tejberizs illata. Egyelőre fogalmam sincs, hogy fogom bírni elhasználni, mert nekem ilyen rossz illatú tusfürdőm még életemben nem volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Aquariusgirl

2019. október 5.

Finom az illata, nyárra tökéletesnek gondolttam, de engem szárított, végül kézmosónak használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 5.

1998

2019. szeptember 16.

Imádom. Friss erzetet biztosit. Kellemes az illata, nem szarit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Imádom. Friss erzetet biztosit. Kellemes az illata, nem szarit

Juccimo

2019. szeptember 14.

Használtam korábban (3 éve), és nosztalgiából, illetve a szuper jó illata miatt idén újravettem nyárra.
Hát, szinte alig tudtam használni, ugyanis annyira irritálja, szárítja a bőrömet, hogy a használata után konkrétan kaparom magamat már a zuhany alatt is. Úgyhogy már csak akkor használom, ha tudom, hogy van időm tusolás után bőségesen testápolózni (mert az illatának persze nem tudok ellenállni, nagyon tartós is a bőrön).
Kár, mert az illata és az ára is szuper, de végérvényesen meggyőződtem, hogy nekem el kell felejtenem a Balea tusfürdőket :( (Még jó, hogy vettem egy másik illatban is...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

terika

2019. szeptember 14.

Egész nyáron ezt használja a család,igazi nyár illata van 😊imádjuk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Egész nyáron ezt használja a család,igazi nyár illata van 😊imádjuk!

clevergirl

2019. szeptember 5.

Nem értettem miért szeretik ennyien,így kipróbáltam pont egy balatoni nyaralás alatt. Mivel nekem ez a nyaralás sokat jelent,így az illata egyértelműen Balaton illat! Nagyon tetszik,én is rajongója lettem,s egyáltalán nem szárított! Kár,hogy nincs parfümben! Újra fogom venni! Màr alig várom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Wiwienna

2019. szeptember 5.

Egész nyáron ezt használtuk anyukámmal...beleszerettünk :D az illata imádnivaló, sokáig kitart, még érezni a bőrön, biztosan újravevős

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

saniko0093

2019. szeptember 3.

Imádom az illatát, napozástól teljesen függetlenül szoktam használni, nekem egyszerűen nyár illata van :) Mind minden Balea tusfürdőnek, nagyon jó az ár-érték aránya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.