Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heather, Módosítva: 2017. augusztus 27.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Balea napozás utáni tusfürdő

• Felfrissíti és ápolja bőrét a szolárium és napozás után.
  • Gyengéden eltávolítja a bőrről a napkrém, klór és sós víz maradványait.
  • Védi a bőrt a kiszáradástól.
  • Hűsítő hatású.

dundicat

2018. augusztus 5.

Véletlenül akadtam bele ebbe, kb 250 ft volt, szóval kipróbáltam. JÓ! Nem szeretem a napozás utáni testápolókat, mert az összestől ragadok, így a tusfürdő jó alternatíva számomra. Tényleg jó, hűsítő, és a többi balea tusfürivel ellentétben ez csodák csodájára nem szárít, ezért érzékeny bőrre is okés. Az illata viszont: naptejes, szerintem rendben van, de tényleg gejl. Aki a természetes, natúr illatokat szereti, annak valószínűleg nem fog bejönni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Pdori888

2018. augusztus 2.

Nekem nagyon tetszik az illata, igazi nyári frissítő tudfürdő. Kellően tisztít. Az árát mindenképpen maximálisan megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Nileve

2018. augusztus 1.

Nagyon szuper, tiszta nyaralásillat! Ez a tusfürdő önmagában egy emlék! Hűsít, kellemes érzet a bőrön, tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Zso53

2018. július 30.

Szuper az illata nem szárít.
Nagyon kellemes termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 30.

Szuper az illata nem szárít.
Nagyon kellemes termék!

martuska83

2018. július 27.

Borzalmas az illata, megérzem és rosszul vagyok tőle! napozás utáninak vettem de első használat után landolt a kukában. Az állagával nem volt bajom, de az az illat rajtam valami pusztító!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

rohremma

2018. július 26.

Nem tudom mire emlékeztet az illata de imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Nem tudom mire emlékeztet az illata de imádom!

orsi0210

2018. július 25.

"A Tökéletes Nyári Tusfürdő" címre joggal pályázhatna ez a termék. Finom, nyárias az illata, ami sokáig érezhető a bőrőn. Emellett pedig jól tisztít, hűsít és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

mara18

2018. július 23.

Már többet elhasználtam az elmúlt években, imádom az illatát, és a hűsítő hatását. Jólesik napozás után nyáron használni. Hidratáló, tápláló, hidratáló hatása nincs sok, de az ára és illata verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Dius1991

2018. július 22.

Azt itteni vélemények miatt döntöttem úgy, hogy kipróbálom, s milyen jól tettem! Nagyon jó illata van, hűsít, szépen habzik. Veszek még belőle, ez biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Fantazianev

2018. július 20.

Már régóta kerestem napozás utáni tusfürdőt, és itt akadtam rá erre a csodaszerre! Az illata kellemes, hűsít, hidratál. Bátran ajánlom!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.