Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heather, Módosítva: 2017. augusztus 27.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Balea napozás utáni tusfürdő

• Felfrissíti és ápolja bőrét a szolárium és napozás után.
  • Gyengéden eltávolítja a bőrről a napkrém, klór és sós víz maradványait.
  • Védi a bőrt a kiszáradástól.
  • Hűsítő hatású.

GFlora

2014. október 12.

Én az összes tusfürdőmet illat alapján választom, el se olvasom a hátulját ha esetleg valami speckó hatása lenne, mert 200 forintért ,de még 600 forintért se várjunk se Baleától, se Alverdétől, se Garniertől ígért hatást. A tusfürdők tisztításra vannak, ha hidratálni szeretnénk vegyünk testápolókat!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

katus92

2014. október 4.

Jó illatú, de nem tartós. Az én bőrömet nem szárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 4.

Jó illatú, de nem tartós. Az én bőrömet nem szárította.

natasha

2014. október 3.

Vennem kellett ha már mindenki ajnározza. Eleve kék löttyel fürödni,hát nem is tudom hirtelen elég bizarr. Az illata nekem is nagyon bejövős volt az elején,viszont nem használom minden nap,mert rettenetesen ráunok,és öklendezni kezdek,túl erős. A bőrömet kismértékben szárítja,és sokat kell használni belőle mert híg,a kezeim közül néha elszökik. Én egy krémes,visszafogottabb illatú tusfürdőt jobban elképzeltem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 3.

ludmilla

2014. szeptember 25.

Nekem nem igazán jött be. Az illatáról a gyerekkorom nyarai jutnak eszembe, mikor a nap végén lemosták magukról a felnőttek a strandolás és a naptej nyomait, de azért beléjük ivódott rendesen és még magukra fújtak pár illatot. Nehezen tudom elhasználni, végül is felvittem a barátomhoz, majd ott csak elfogyasztom...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

Ella@34

2014. szeptember 25.

Belelkesedtem a nyáron az itt található véleményektől,s megvettem egyszerre 3-at is,ezt,a holt tengeri sósat,és egy citromosat.Mindhárom folyik,alig van illata,alig tisztít,alig van habja..gyenge minőség,bár 200 Ft-ért mit is várhatnék..Akkor használom,h csak lecsapom magam,mivel semmi extra élményt nem ad egyik sem.Engem nem szárított egyik sem,ezért 2 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

_-Mia-_

2014. szeptember 23.

Olyan mint a többi Balea tusfürdő. Nem frissít, nem ápol, nem véd a kiszáradástól és nem hűsít. A klóros víztől és a sótól meg akármilyen tusfürdő megszabadít, szóval a ráírt szövegből egy szó se igaz, de legalább az illata finom. Én nyaralásra tuti hogy nem ezt vinném: így is száraz tőle a bőröm, nemhogy még az egész napos napozástól kiszáradt bőrömet kínozzam vele....

Update: besokalltam az illatától, továbbadtam rajta. Amúgy rájöttem, ha egész nap a napon aszalódtam, ez a tömény gejl naptejszag pont nem frissít fel, csak ugyanolyan koszosnak érzem magam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

Breka

2014. szeptember 13.

Borzalmas az illata...nem tudom hova tettem a szaglásom mikor vásároltam. Hát nem tőle maradt meg a barnaságom az biztos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

masnis

2014. szeptember 13.

Finom, de cseppet sem tartós kókuszos naptej illat. Nekem 300 Ft-ért nincsenek nagy elvárásaim a tusfürdőkkel kapcsolatban csak az, hogy tisztítson, és ne legyek rosszul közben az illatától. Ezt nyilván teljesíti is. A többi baleás tusfürdőmnél azt hiszem, kicsit gyorsabban fogy. Szerintem nem veszem újra ezután, mert rá fogok unni az illatára, de ettől függetlenül egynek nagyon jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

Chill

2014. szeptember 13.

Kicsit tenyleg mu az illat, de ez ugy nagy altalanossagban igaz a balea tusfurdokre. Nekem ettol fuggetlenul husito kis tarsam lett a nyaron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

Orchid

2014. szeptember 12.

Egyszerre 2-3 flakon tusfürdőt szoktam megvenni, a legutóbbi bevásárlás alkalmával pedig eléggé ki volt fosztva a DM, így ő is sorra került. Az illatáért már akkor sem voltam megőrülve, de elviselhetőnek tűnt és mivel a szabadban dolgozom, úgy voltam vele, hogy hátha bejön. Szárítani egyáltalán nem szárított, tulajdonképpen hozta a szokásos Balea-minőséget, de a szaga... ilyen brutál műkókusz szaggal még nem volt dolgom. Elhasználni elhasználtam, de hacsak nem fogják 50 Ft-ért osztogatni, akkor nem lesz többé szerencsénk egymáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.